آخرالزمان نیازی به فیلتر اینستاگرام ندارد


دو استعاره بسیار زیاد است: موارد فوق Blade Runner و آسمان مریخ. اگر مریخ اینگونه باشد ، حتی الون ماسک نیز می تواند در برنامه های سفر خود تجدید نظر کند.

از طرف دیگر ، مریخ احتمالاً بدون کوید است.

اما استعاره بزرگتری که این تصاویر برانگیخت مربوط به بمب استرس هسته ای بود. به معنای واقعی کلمه ، بحران های پراکنده در حال انجام ، ما را از نظر روحی بیمار می کند. سرانجام ، ما می توانیم دیدن آی تی. طی چند ماه گذشته ، ما از ویروسی وحشت زده شده ایم که نمی توانیم از آن عکس بگیریم. و سپس هوای عجیب و غریب وجود دارد – گردباد آتش ، گنبدهای داغ ، دِرچو ، وارونگی و طوفان های هیولا که در یک خط کنگای اقیانوسی به سمت زمین در حال حرکت هستند. اخیراً بیشتر کالیفرنیا تحت تأثیر یک موج گرمای تاریخی و هولناک قرار گرفته است.

بیشتر بخوان:  زودپز گرم کن القایی تحت فشار Zojirushi و بررسی گرمتر: برنج را تقریباً عالی می کند

دمای بالا و کولرهای گازی قهوه ای در اینستاگرام ویروسی نمی شوند. اما وقتی آتش سوزی آسمان را به نارنجی تبدیل کرد ، کسانی که در زیر آن زندگی می کنند می توانند شکوه ترسناک خود را با دوستان و گنده ها در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. به جهنم من خوش آمدید علاوه بر این ، ما می دانیم که این پدیده فقط یک انحراف ولگرد نیست ، بلکه منادی وحشت های آینده است ، زیرا عدم موفقیت ما در رسیدگی به تغییرات آب و هوایی ، شرایط آب و هوایی فوق العاده ای معمول دارد و دوره ای را آغاز می کند که برخی از شرایط به معنای واقعی کلمه خارج از نمودار است . بنابراین ، برای یک روز ، فشار دادن شاتر مجازی بر روی دوربین تلفن بدون فیلتر نه تنها نگاهی اجمالی به آینده ما بلکه یک گودال قابل اشتراکی است که در آن می توانیم در اوقات فراغت خود به دیستوپی قریب الوقوع نگاه کنیم.

بیشتر بخوان:  چگونه VR - و مارول ابرقهرمان ها - می توانند همدلی را ایجاد کنند

بله ، حتی در آن روز عده ای بودند که اصرار داشتند به گرامر سازی معمول حسادت خود ادامه دهند. آنها تصاویری از خانه های روستایی نیوانگلند ، سواحل آتلانتیک یا هتل های پنج ستاره را منتشر کردند. برخی حتی تمایل به نمایش آسمان آبی الماس در Instas ، توییت ها و پست های خود در فیس بوک داشتند. آن تصاویر کارت پستال به طرز وحشتناکی لحن ناشنوا به نظر می رسید. روز چهارشنبه به یک خطر کنونی تعلق داشت که مخصوصاً هولناک بود زیرا می دانیم که این آینده ماست. روزی که آسمان نارنجی شد ، ترس از دست رفتن – FOMO – به سادگی ، ترس شده بود.

بیشتر بخوان:  فناوری ناوبری جدید F-22 به تیز شدن زوایای حمله کمک می کند

سفر در زمان

کوین سیستروم ، بنیانگذار اینستاگرام ، در مصاحبه ای برای کتاب من در سال 2017 برای من توضیح داد که چرا فیلترها برای موفقیت برنامه او یکپارچه هستند:

من در سال آخر دانشگاه در فلورانس تحصیل کردم و عکاسی کردم. استاد من در آن زمان دوربین فیلم خوب ، فانتزی و 35 میلی متری من را بردند و گفت از این استفاده کن. این یک دوربین قدیمی هولگا بود که اساساً برای جمعیت چینی در دهه هفتاد ساخته شده بود. آنجا بلند نشد. اما این حرکت در داخل ایالات متحده به عنوان یک حرکت عکس با ارتفاع بالا انجام گرفت. وی گفت: “من واقعاً می خواهم شما به گرفتن نوع عکسهای مبهم از لنز پلاستیکی دوربین هولگا عادت کنید.” من عاشقش شدم و سپس او گفت ، “اگر واقعاً می خواهید فانتزی شوید و با عکاسی بازی کنید ، می توانید چاپ خود را با تونر رنگ کنید.” ما مجبور شدیم برای گرفتن این دوربین نه چندان خوب با گرفتن یک عکس با شکلی منحصر به فرد و استفاده از رنگ های منحصر به فرد روی آن و ساختن یک بیانیه هنری از آن جبران کنیم تا اینکه بخواهیم آن را به عنوان یک چیز خاص خود نگه داریم ، که سعی در نشان دادن واقعیت دارد. و بنابراین وقتی که من در اینستاگرام کار می کردم ، همان قسمت فیلتر بود. چون اگر بخواهید واقعیت را بازنمایی کنید ، همه دوست دارند ، “آن عکسی که از تلفن همراه گرفته اید ، مانند عکس تلفن همراه به نظر می رسد” ، درست است؟ اما وقتی آن را به عنوان چیز دیگری ارائه می دهید ، مردم می گویند: “اوه! این یک قفل اشتراک را باز می کند. عالی ، اکنون می توانم ابراز وجود کنم ، اکنون واقعاً می توانم با به اشتراک گذاشتن این مسئله راحت باشم. “


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  همه ما از خانه کار می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Motorola Razr 2: هنوز هم 1400 دلار. هنوز هم باید آن را داشته باشد

ی سپتامبر 13 , 2020
آیا Razr 2 ارزش این همه پول را دارد؟ قطعا نه. آیا هنوز یکی می خواهم؟ آه ، 100٪ هنگامی که موتورولا سال گذشته Razr را بازگرداند ، امیدوار بود که بتواند برخی از موفقیت های تلفن تلنگر افسانه ای خود را از سال 2004 که به پرفروش ترین گوشی […]