آخرین سقوط شیرهای دیترویت باعث شد من بخواهم لپ تاپم را مشت کنم


یک راز به شما بگویم.

اگر می خواهید در بازی ها شرکت کنید و با مربیان و بازیکنان صحبت کنید ، یک نویسنده ورزش شوید. اما اگر می خواهید پایان بازی ها را واقعاً تماشا کنید ، همچنان طرفدار خود باشید.

به همین دلیل من الان به شما می گویم که دیترویت باخت 27-23 شیرها در روز یکشنبه مقابل شیکاگو خرس … یک برد به نظر می رسید.

انجام داد این احساس ، بوی و طعم یک برد است.

من ضرر سوزش را نمی پوشانم. من به شیرها یک پیروزی اخلاقی نمی دهم. آنچه من می گویم این است که در بیشتر روزهای یکشنبه ، شیرها آن بازی را کنترل می کردند و به نظر می رسید به راحتی یک پیروزی دارند.

تا اینکه نکردند.

شیرهای دیترویت پایان خط دفاعی رومئو اوکوارا پس از باخت 27-23 مقابل شیکاگو خرس در فورد فیلد ، یکشنبه ، 13 سپتامبر 2020 ، از زمین خارج می شود.

و بیشتر این اتفاق در اواخر سه ماهه چهارم رخ داد ، وقتی نویسندگان ورزشی مانند من مشغول بیرون راندن داستان های ما هستند که به محض پایان بازی به صورت آنلاین منتشر می شوند.

بیشتر بخوان:  ستاره LSU Cornerback درک استینگلی اوت در مقابل ایالت می سی سی پی

شیرها پس از کوارتر سوم 23 بر 6 پیش افتادند. متیو استفورد خوب بازی می کرد و پاس تاچ داون را انداخت. Adrian Peterson بسیار چشمگیر بود و بازی در حال اجرا کلیک بود. TJ Hockenson درگیر جلب بزرگی بود. و دفاع در اطراف منطقه انتهایی سیم خاردار داشت.

پس از صعود شیرها ، 20-6 ، در اولین رانندگی از سه ماهه سوم ، من در توییتر آشکارا فکر کردم که آیا خرس ها میچل تروبیسکی را نیمکت نشین می کنند؟ در نیمه ، تروبیسکی فقط 40٪ از پاسهای خود را به پایان رسانده بود و تخلف خرس ها به جایی نرسید.

بیشتر بخوان:  MLB توییتر با کلیتون کرشاو که در حال ضربه زدن به Braves است درگیر می شود

بنابراین در سه ماهه چهارم شروع به تایپ کردم. و خرس ها بازگشت خود را شروع کردند. در اینجا خلاصه مختصری از آنچه بازی در سه ماهه چهارم احساس می کردم در حین تماشای گاه به گاه لپ تاپم است.

  • تروبیسکی یک پاس تاچ داون 2 متری را به زمین می اندازد تا جیمی گراهام محکم باشد تا در 13:39 باقی مانده برتری شیرها را به 23-13 برساند. خیلی ناز است آنها گراهام را برای گرفتن توپ از خانه پیرمردها بیرون کردند. خوب برای این خرس های کوچک روده ای. آیا تروبیسکی یا نیک فولز این را پرتاب کردند؟
  • شیرها شیرجه می زنند. تروبیسکی ناقص پرتاب می کند ، سپس Trey Flowers او را اخراج می کند و شیرها تقریباً در اعماق قلمرو شیکاگو بهبود می یابند. در حالی که 8:37 باقی مانده است ، خرس ها باید از 29 نفر خود شیب بزنند. من تعجب می کنم که چه چیزی برای شام هنگام بازگشت به خانه است. اوه ، خوب ضربه بزنید ضربه بزنید ضربه بزنید ضربه بزنید ضربه بزنید.
  • مت پراتر یک حیاط 55 متری را از دست می دهد و خرس ها با 4:02 باقی مانده 45 ساله خود را تحویل می گیرند. هوم نه ، هرگز اتفاق نخواهد افتاد تروبیسکی در عرض 4 دقیقه نمی تواند 10 امتیاز کسب کند. و من دوست دارم که مت پاتریشیا محافظه کار نبود و می خواست به گل برسد ، سپس آنها را با یک ضربه محکم بهم بکشد. اوه ، خوب بهتر است به زودی این داستان را بایگانی کنید.
  • تروبیسکی پنج پاس مستقیم و Bears را در 1:04 به ثمر رساند تا اختلاف 2:58 باقی مانده باشد و نتیجه 23-2 شود. صبر کنید ، آیا این اتفاق می افتد؟ این اتفاق نمی افتد ، درست است؟ خرس ها یک ضربه اضافه را امتحان می کنند و این تمام می شود. و حتی اگر این کار را نکنند ، آدریان پیترسون بسیار عالی کار کرده است. آنها ابتدا چند سقوط دریافت می کنند و سپس همه به سمت پست پس از بازی happyland حرکت می کنند.
بیشتر بخوان:  مدل استفاده فانتزی: هفته ششم

در این مرحله ، تایپ را متوقف کردم. استفورد یک رهگیری را در سوم و 5 انجام می دهد و خرس ها با یک پاس تروبیسکی در دو بازی موفق به پیروزی می شوند.

کریستین جونز ، خط اصلی خط حمله شیرها ، میچل تروبیسکی ، مهاجم خط حمله Bears ، در نیمه اول در فورد فیلد ، روز یکشنبه ، 13 سپتامبر 2020 ، هجوم آورد.

من و شاون ویندزور ، ستون نویس مطبوعات آزاد ، در جعبه مطبوعات نگاه می کنیم. هر دوی ما این را داریم که “من می خواهم لپ تاپ خود را مشت بزنم تا مجبور نشوم شروع به نوشتن کنم.”

بیشتر بخوان:  فیس بوک تحت سیاست سخنان نفرت خود ، پیام های انکار هولوکاست را مسدود می کند

1:54 باقی مانده است ، اما تخلف شیرها سرد شده است. شیرها در واقع همه کارها را درست انجام می دهند. استافورد پاس تاچ داون برنده را به دا اندره سویفت می دهد. چه بازگشتی! و تازه کار قهرمان است! اما سوئیفت 6 ثانیه مانده به پایان آن را رها می کند. ناله های حاشیه ای شیرها ، مربیان داخل جعبه مطبوعات و کارکنان استادیوم از طریق فورد فیلد طنین انداز می شوند. پاس بعدی ناقص است. بازی تمام شد.

اگر طرفدار شیرها هستید ، این احساس باید مانند یک مشت روده باشد. شاید حتی کمی پایین تر.

بیشتر بخوان:  پارک بلتچلی: فیس بوک 1.3 میلیون دلار برای تبلیغ سایت رمزگشای جنگ جهانی دوم کمک مالی می کند

برای ما ورزش نویس ها؟ ما قرار است عینی و دلسوز باشیم. و ما هستیم. اما حتی این برای ما قدیمی می شود زیرا وقتی تیمی را پوشش می دهید که کارهای درستی انجام داده و در بیشتر بازی ها برنده شده است ، فقط برای یافتن یک باخت گیج کننده دیگر ، تلاش برای درک این مسئله طاقت فرسا است.

با کارلوس مونارز در [email protected] تماس بگیرید و او را در توییترcmonarrez دنبال کنید. مطبوعات آزاد مدل اشتراک دیجیتال جدیدی را آغاز کرده اند. در اینجا نحوه دستیابی به منحصر به فردترین محتوای شیرها آمده است.

این مقاله در ابتدا در دیترویت فری پرس منتشر شد: آخرین بحران شیرهای دیترویت باعث شد من بخواهم لپ تاپم را مشت کنم


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  واسیلی لوماچنکو با محمد علی مقایسه می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افتتاحیه یکشنبه NFL پر از بازگشت و سقوط

د سپتامبر 14 , 2020
یک پست خماری یکشنبه NFL فقط متفاوت برخورد می کند ، نه؟ عجیب و غریب و عدم اطمینان زیادی هنوز زندگی روزمره ما را آزار می دهد اما دیروز باید بیدار شویم و در هفت ساعت متوالی بازی NFL غوطه ور شویم و این چیز زیبایی است. من واقعاً دلم […]