آدام نیومن ، مدیر عامل Ousted WeWork ، در استارت آپ آلفرد “آینده زندگی” سرمایه گذاری می کندطبق گزارش بلومبرگ ، که برای اولین بار خبر را منتشر کرد ، دفتر خانواده نیومن 30 میلیون دلار برای این تور گذاشته است. دو منبع مطلع از این معامله مبلغ را برای CNN Business تأیید کردند.

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی آلفرد ، سایر سرمایه گذاران در این تور شرکت های سرمایه گذاری خطرناک Spark Capital و New Enterprise Associates و همچنین Greystar ، شرکت املاک و مستغلات بودند.

سخنگوی نیومن به سی ان ان بیزنس گفت: “آدام تحت تأثیر تلاش های این دو بنیانگذار بصیرت طی شش سال گذشته در تلاش برای تغییر زندگی در آپارتمان ها تحت تأثیر قرار گرفته است. آدام با حمایت از مارسلا ، جس و سایر اعضای تیم سلام آلفرد هیجان زده است.”

علاقه نیومن به املاک و مستغلات مسکونی در ورود WeWork به این بخش مشهود بود. در سال 2016 ، این شرکت WeLive را راه اندازی كرد ، مفهومی از زندگی مشترک كه هرگز گسترش نیافته است.

مدیر عامل شرکت آلفرد و بنیانگذار مارسلا ساپونه در بیانیه مطبوعاتی گفت: “این افزایش اخیر بودجه مورد نیاز برای رشد را در کنار اقتصاد محلی در حال توسعه فراهم می کند. ما از حمایت سرمایه گذاران خود ، اعم از موجود و جدید ، و اعتماد آنها به استراتژی و سیستم عامل ما سپاسگزاریم.”

آلفرد ، معروف به سلام آلفرد ، شش سال پیش به عنوان خدماتی برای انجام امور خانه مانند لباسشویی و نظافت تاسیس شد ، همانطور که ساپونه در سال 2014 به CNN Business گفت ، “این افراد” 25 ساعت در روز خود را “به مردم می دهند. امروز ، این شرکت می گوید” آینده را می سازد “. زنده “.
طی سه سال گذشته ، این شرکت مستقیماً با ساختمانهای مسکونی همکاری کرده است تا سکوی خود را به ساکنان ارائه دهد. در ماه آوریل ، همزمان با شیوع بیماری همه گیر مردم در خانه ، اعلام شد که به افراد اجازه می دهد ، صرف نظر از اینکه در کدام ساختمان زندگی می کنند ، از خدمات خود برای تحویل غذا و مواد اصلی در بیست بازاری که در سراسر ایالات متحده فعالیت می کند استفاده کنند ، خدماتی که همچنان عرضه می شود.
ساپونه قبلاً آلفرد را با WeWork مقایسه کرد. وی در مارس 2019 به TechCrunch گفت: “همانطور که WeWork املاک و مستغلات تجاری را متحول کرد ، سلام آلفرد در حال تغییر املاک و مستغلات مسکونی است ، تعریف جدیدی از معنای زندگی در یک شهر امروز”.


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  یانکی ها و متز می توانند در این فصل خارج از مسابقه برای JT Realmuto درگیر شوند زیرا هر دو باشگاه باید مشکلات تخلیه شده را برطرف کنند

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6p3zmxu
is.gd/oW6USZ
shrtco.de/Usa9A
clck.ru/RQ2ZR
u.nu/jkv6z
ulvis.net/E2QD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گفته می شود که ممکن است مایک دانتونی در بروکلین به استیو نش بپیوندد

چ اکتبر 14 , 2020
استیو نش تبدیل به MVP و تالار مشاهیر شد که با بازی مایک دانتونی در ققنوس (و آنها نیز در کنار لیکرز بودند). اکنون شغل بعدی دانتون می تواند به عنوان دست راست نش در بروكلین باشد. اکنون گزارش های متعددی از نیویورک وجود دارد که حاکی از آن است […]