آدام گاز پس از آسیب دیدگی در ناحیه همسترینگ LeVeon Bell از خود عصبانی شد


جت نیویورک که در حال بازگشت به LeVeon Bell بود ، در اوایل روز یکشنبه پس از مصدومیت از ناحیه همسترینگ ، باخت 27-17 خود را به صورتحساب بوفالو واگذار کرد.

مربی آدام گیز مقصر را مقصر می داند.

گاز که در جریان تمرین با بل دچار اختلاف مصدومیت بود ، پس از باخت گفت که از تصمیم خود برای اجازه بازگشت بل پس از آسیب دیدن پای خود در سه ماهه دوم ناامید شده است.

گاس از طریق ESPN گفت: “از خودم عصبانی هستم كه در نیمه دوم به او اجازه دادم به آنجا برگردد.”

بیشتر بخوان:  پیش از خداحافظی یک هفته و جهش عظیم نوامبر ، کلاغ ها با یک مانع نهایی روبرو می شوند

بل پس از آسیب دیدگی همسترینگ برگ می رود

هدف اواخر کوارتر دوم هدف پاس بود ، اما نتوانست توپ را پایین بیاورد و به سختی زمین خورد. در این مرحله توسط AJ Klein بازیکن خط حمله Bills دستگیر شد و همچنین یک مجازات نگه داشت.

بل در بازی باقی ماند و درست بعد از نیمه بازی برای پنج بازی برگشت. گرچه این زمانی است که گیس برای همیشه او را کشاند.

گاس از طریق ESPN گفت: “این نمایش بد به نظر می رسید.” “من دارم تماشا می کنم ، و فکر کردم که این یک کار سخت است ، سپس او را گرفتند. و نوعی از روش کاشت و شکنجه او واقعاً بد به نظر می رسید.

“من دیدم که او همسترینگ خود را گرفت ، و او بیرون نمی آمد. در نیمه اول وارد می شویم. من اجازه دادم که دوباره به آنجا برگردد. من نگران این موضوع بودم و سرانجام چنین شدیم: “نمی توانم شما را آنجا قرار دهم. ما نمی توانیم از آسیب دیدگی شما بیشتر از آنچه در حال حاضر هستید شانس بگیریم. “

بل با 14 یارد عجله در شش مسیر حمل و 32 یارد دیگر از طریق هوا در دو پذیرایی به پایان رسید. فرانک گور جایگزین او شد که 24 حیاط عجله داشت.

بیشتر بخوان:  ساگان برای پیروزی در مرحله دهم جیرو آلوده به ویروس کرونا به تنهایی می رود

بل بعد از بازی به رسانه ها خطاب نکرد و نه گیز و نه جت ها جزئیات مصدومیت را ارائه ندادند. مشخص نیست که آیا او می تواند هفته آینده برای مسابقه آنها با سانفرانسیسکو 49ers برود یا خیر.

Le’Veon Bell در اوایل روز یکشنبه با جراحت از ناحیه همسترینگ باخت جت ها را به Bills ترک کرد. (عکس AP / جان مونسون)

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شانس Open US 2020: انتخاب های شگفت آور PGA ، پیش بینی از همان مدل که شش رشته گلف را میخ زده است

د سپتامبر 14 , 2020
کلوپ گلف Winged Foot یکی از سخت ترین مکان های گلف است. از روز پنجشنبه ، این مسابقات میزبان مسابقات اوپن 2020 ایالات متحده ، ششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور خواهد بود. Winged Foot در پنج مسابقه قبلی ایالات متحده تنها یک قهرمان کم سن و سال تولید کرده است […]