آدام گاس از انتقال ناامیدی Le’Veon Bell به شبکه های اجتماعی متنفر است


نیویورک جتز که لوون بل را پشت سر می گذارد پس از اینکه تیمش روز یکشنبه با نتیجه 10 بر 30 مقابل کاردینالز آریزونا شکست خورد ، ناراضی بود.

بیل پس از مسابقه درخواست مصاحبه را رد کرد زیرا جت ها به 0-5 در سال کاهش یافت و هر پنج باخت حداقل 11 امتیاز داشت. در عوض ، به نظر می رسید که او با توییت کردن با “لایک” کردن توییت هایی که دلیل این که چرا فقط یک گل برای بیل در بازی پاس مقابل آریزونا وجود دارد ، ناامیدی را در توییتر یادداشت کرد.

بیشتر بخوان:  نوجوان ایتالیایی موستی دویدن رویایی خود را در رم ادامه می دهد

بدبختی بیل مربی آدام گاس را ناراضی کرد.

از طریق SNY ، گاس روز دوشنبه گفت که توانایی پرداخت بل را ندارد که از طریق رسانه های اجتماعی ناامیدی خود را ابراز کند.

گیسی گفت: “من متنفرم که این راهی است که ما در این همه طی می کنیم به جای اینکه فقط با من در این مورد صحبت کنیم ، اما این روشی است که امروزه مردان می خواهند انجام دهند.”

بیل 13 گیگ را برای 60 یارد حمل می کرد و در از دست دادن به آریزونا هفت یارد با یک پاس واحد به دست آورد.

بیشتر بخوان:  کم نیوتون قبل از بازگشت میهن پرستان یک ویدیوی شگفت انگیز را به اشتراک می گذارد

هیچ کس با جت از وضعیت فعلی خود راضی نخواهد بود. آنها یک تیم مبارز هستند که از قبل می دانند با یک مربی در Gase که ممکن است نتواند فصل را پشت سر بگذارد روی طناب بازی می کنند. ناامیدی قابل درک است و گاز قطعاً دلیل ناامیدی بل را می فهمد.

“نه ، من هنوز فرصتی نداشته ام که در مورد این مسائل خاص با او صحبت کنم.” جاز توضیح داد ، “این همان چیزی است که هست.” “من می دانم که او از اینکه ما برنده نشدیم ناامید شده است. این لزوماً طرحی نبود که او را در یک بازی عبوری هدف قرار ندهیم. فقط نوعی به همین دلیل به خاطر نحوه بازی آنها با ما به پایان رسید. همین است که هست. شما فقط باید سعی کنید راه هایی برای تحریک فوتبال پیدا کنید ، این تمام تلاش ما برای انجام این کار است. همیشه دقیقاً طبق برنامه پیش نمی رود.

بیشتر بخوان:  والت مارتین در حالی که قصد دارد رده سنی جدید را تعیین کند ، برنده Golf Leek Super Legends می شود

“من این موضوع را از طرف پسرانی مشاهده می كنم كه وقتی احساس می كنند باید بیشتر هدف بگیرند یا بیشتر لمس شوند ، ناامید می شوند. مردان زیادی احساس این احساس را دارند و ما فقط باید به كار خود برگردیم و راه های تعامل با مردان خود را پیدا كنیم.”

آدام جس از لوئون بل متنفر است زیرا او باعث ناامیدی در رسانه های اجتماعی می شود که در ابتدا در Pro Football Talk ظاهر شدند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5ndt2vy
is.gd/8HoN1H
shrtco.de/GoXE7
clck.ru/RMzoa
u.nu/nacbl
ulvis.net/S5se

بیشتر بخوان:  لیکرز با شکست میامی هیت موفق به کسب عنوان NBA شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تامی فام پس از جراحی ، در یک درگیری ، "در وضعیت خوب" پدرس را با چاقو کشته است

س اکتبر 13 , 2020
گتی ایماژ کوین اسی از سان دیگو اتحادیه تریبون. هیچ عضوی آسیب ندیده است و گفته می شود که فام برای بستن زخم به جراحی و بخیه احتیاج داشته است. به گفته آسي ، اين حادثه هنگامي رخ داد كه فام از م establishmentسسه اي در سن ديگو خارج شد […]