آرچی منینگ به حرفه NFL پایتون و الی نگاه می کند


اولیویا و آرچی منینگ سرانجام می توانند خواب خوبی داشته باشند.

برای اولین بار از سال 1997 ، آنها پسری ندارند که در لیگ NFL بازی کند.

این بدان معنا نیست که آنها این تجربه را گرامی نمی دارند. این یک سواری باورنکردنی بود ، تمام آن سال های پیتون در ایندیاناپولیس و دنور و الی با غول های نیویورک. به طور کلی هر دو پسر شماره 1 را انتخاب می کنند و هر دو برنده یک جفت حلقه Super Bowl هستند. مانینگ ها اولین خانواده فوتبال بودند.

آخر هفته آخر هفته آرچی از خانه این خانواده در نیواورلئان گفت: “باور نکردنی بود.”

و این سفر مدتها قبل از رسیدن پیتون و الی به NFL آغاز شد. در حقیقت ، سقوط مورد علاقه این خانواده در سال 1991 بود ، زمانی که پسر ارشد کوپر ، یک ارشد ، یک گیرنده تمام ایالت در مدرسه ایسیدور نیومن بود و پیتون دانشجوی سال دوم هم مدافع او بود.

آرچی گفت: “این کمی شرم آور بود ،” زیرا پیتون هرگز به غیر از کوپر به کسی پرت نکرد. در اواسط فصل ، من گفتم ، “می دانید ، پیتون ، آن دو گیرنده دیگر نیز سالخورده هستند. شاید شما باید آن توپ را کمی پهن کنید. ‘ او گفت ، “بابا ، کوپر به من می گوید که در هر نمایشنامه ای باز است.”

وقتی والدین یک بازیکن NFL هستید ، هر هفته یک ماجراجویی احساسی است ، چه کودک شما یک ستاره باشد یا نباشد. و آرچی درک عمیقی از سختگیری کار دارد ، که 13 فصل در خط حمله با نیواورلئان ، هوستون و مینه سوتا بازی کرده است. یک بار ، هنگامی که پسران جوان بودند و بازی مخصوصاً مقدسین را نشسته بودند ، کوپر از اولیویا پرسید ، “مادر ، ما هم می توانیم انکار کنیم؟”

بیشتر بخوان:  ناگتس کلیپرز را مبهوت کرد: اکنون آینده برای جمال موری و نیکولا جوکیچ است و نمی تواند به نظر روشن تر برسد

بنابراین همه این لورن ها و جایزه های لومباردی نیست.

آرچی گفت: “در استادیوم قدیمی غول پیکرها ، من فقط نمی توانستم بنشینم.” “این بود ،” من باید بروم دور بزنم. من یک پیکر شدم. من برای تماشای بازی به یک تونل ، مسیر کوچک پیاده روی آنجا شلیک می کردم. من قدم می زنم ، اما قصد ندارم نمایشی را از دست بدهم. بنابراین من می پریدم آنجا ، و ناگهان یک پاس را کامل می کنیم. بدیهی است که ، من می خواهم تا بازی بعدی منتظر بمانم ، و اولین بار پایین می آییم. منتظر بمانید تا بازی بعدی ، و ما پایین می رویم و یک تاچ داون می گیریم.

“خوب ، من به جایی نمی روم. و طلیعه نوعی گفتن است ، “آقا ، شما فقط می خواهید اینجا بایستید؟” و من می گفتم ، “بله ، اگر مشکلی ندارید.” بسیاری از روزهای یکشنبه به آن تونل کوچک برگشتم. و من و آقا باید دوستان باشیم. او فهمید من کیستم. او به نوعی روزهای زیادی را منتظر من بود. ما باید دوستان خوبی باشیم. این نقطه خوش شانس من بود. “

بیشتر بخوان:  Fantasy Football Week 6 Waiver Wire: Brackets Duck Prescott، Justin Jackson، Chase Claypool، Top Goals

واضح است که مانینگ ها نقاط خوش شانس زیادی پیدا کردند و در طول زندگی خود خاطرات فوق العاده فوتبالی دارند. سه بار پیتون و الی روبروی هم قرار گرفتند. برای خانواده ، این خاطرات فوق العاده نبودند.

آرچی گفت: “ما اصلاً چنین چیزی را دوست نداشتیم.” “اولین مورد بازگشت” فوتبال شب یکشنبه “بود و آنها این کار را به یک معامله بزرگ تبدیل کردند. من به اولیویا گفتم که من نمی روم و ترجیح می دهم در خانه بمانم ، اما کسی از این کار معامله بزرگی کرده بود. “

آرچی منینگ ، مرکز ، در حالی که پسرانش پیتون ، چپ ، و الی را در حالی که مشغول انجام تبلیغات تبلیغاتی در ژوئن 2008 بود ، قرار می گیرد.

(استفان چرنین / آسوشیتدپرس)

بنابراین آنها رفتند. اما مانینگ ها با بقیه خانواده های غول پیکر در صندلی های منطقه انتهایی خود نمی نشستند ، در عوض دعوت به نشستن در مجموعه Reebok را قبول می کردند ، زیرا این شرکت پسران آنها را حمایت مالی می کرد.

“ما در آستانه شروع هستیم و من به اولیویا می گویم ،” گوش کنید ، این دوربین ها امشب در دسترس ما هستند. آنها در چهره شما درست نمی شوند ، بنابراین شما نمی دانید چه زمانی در دوربین هستید ، “” او گفت. “به هر حال من در طول بازی واکنش زیادی نشان نمی دهم ، اما لبخند نمی زدم ، تشویق نمی كردم ، و هر كاری را انجام می دادم كه به نظر می رسد پسری را نسبت به پسر دیگر ترجیح می دهم. اولیویا گفت: “ایده خوبی است. من هم نیستم. “

بیشتر بخوان:  در استادیوم SoFi ، DJ Jamal McCoy موسیقی گوش Rams خواهد بود

بنابراین آنها در آنجا رواقی نشسته بودند ، در حالی که دوربین ها تمام شب روی آنها آموزش دیده بودند. کلت ها پیروز شدند ، اما هر دو پسر خوب بازی کردند.

آرچی گفت: “آن هفته بعد ، اگر من با یك نفر روبرو شدم ، به صد نفر برخوردم كه گفتند: ‘پسر ، آن دوربین ها واقعاً روی همه شما روشن بودند و همه شما خیلی بدبخت به نظر می رسیدند.’ “

به طور معمول ، تیم Mannings در فصل عادی به ازای هر پسر به چهار بازی خانگی می رفت.

آرچی گفت: “اگر کسی در آنجا به عنوان بازیکن خط حمله بازی کرده باشد ، سرگرم کننده نیست که به یک بازی خارج از خانه بروید ، چیزی که بعضی از طرفداران آن را پسرت می نامند.” “[Hall of Fame quarterback] راجر استوباچ یکی از دوستان خوب من است و او همیشه می گوید ، “شما باید به دالاس بیایید و در صندوق من بنشینید.” همه در آن جعبه به دنبال کابوی ها هستند. اگر من آنجا باشم ، به نوعی باعث می شود کمی ناراحت شوند و همچنین وقتی کسی می گوید ، “الی را بکش!” کمی ناراحتم می کند. الی رو بگیر الاغ او را بگیرید! این سرگرم کننده نیست من تلویزیون خوبی دارم. من به یک بازی خارج از خانه نمی روم. “

بیشتر بخوان:  اشتباهات دیرهنگام Dodgers باعث می شود Padres بازی را شروع کند و برتری NL West را کاهش دهد

والدین هرگز یک بازی پلی آف را از دست ندادند ، اما گاهی اوقات مجبور شدند از هم جدا شوند تا هر دو پسر تحت پوشش قرار گیرند.

آرچی گفت: “وقتی من بازی می کردم ، پدر و مادری بودند که به هر بازی می آمدند.” “ممکن است با آن بازیکن خوب بوده باشد ، اما به نظر من به نظر می رسید اگر به هر بازی بیایید او را آزار می دهید.”

اولیویا منینگ در حالی که برادرش کوپر نگاه می کند با پسرش پیتون منینگ عکس می گیرد.

اولیویا منینگ پس از شکست کلتس در خرس در Super Bowl XLI در فوریه 2007 ، با پسرش پیتون منینگ عکس گرفت ، در حالی که برادرش کوپر نگاه می کند.

(دونالد میراله / گتی ایماژ)

برخی از شهرها بیش از شهرهای دیگر استقبال کردند. آرچی به یاد می آورد كه كلت های تحت هدایت پیتون برای یك بازی پلی آف به بالتیمور بازگشتند و استقبال كمتر از آن بود.

او گفت: “وای عزیزم.” “تمام هفته رسانه ها باعث می شوند همه افراد کار کنند ، زیرا در اینجا تیمی آمد که نیمه شب از شهر مخفی شد. بنابراین من و اولیویا تنها هستیم. ما فقط با جمعیت قدم می زنیم. من هرگز پیراهن یا ژاکت ورزشی نداشتم. تنها چیزی که من تا به حال پوشیده ام این است که یک کلاه کوچک با نعل اسب برایم داشته ام.

بیشتر بخوان:  منابع - NFL در مدت 10 روز برای سومین بار امکانات New England Patriot را تعطیل می کند

“بنابراین ما در حال راه رفتن هستیم و طرفداران کلت پشت سر ما هستند. تعداد آنها تقریباً دوازده نفر است و آنها شماره 88 و 87 و 18 را پیدا کرده اند و طرفداران Ravens آنها را فرسوده کرده اند. این قرار است زشت باشد. بنابراین من سرم را پایین انداخته ام و دارم راه می روم و اولیویا گفت: “آیا می خواهی آن کلاه کلت را روشن نگه داری؟” و من گفتم ، “نه در حقیقت ، من تصمیم گرفته ام که به آنجا بروم و یک کلاه کلاغ برای من بخرم. “

جای تعجب نیست که این زوج بازی های زیادی را در خانه خود در منطقه گاردن نیواورلئان تماشا کردند. آنها برای تماشای هر دو پسر از تلویزیون تقسیم شده در تلویزیون Den خود استفاده کردند. آرچی ترجیح داد به صورت بی صدا تماشا کند. اولیویا دوست داشت وقتی تیم های پسرانش خلاف می کردند گوینده ها را بشنود.

آرچی گفت: “با قدم زدن من ، به آشپزخانه می روم و تماشا می کنم.” “ما در همه جای خانه DirecTV داریم ، اما در آشپزخانه کابل داریم ، زیرا DirecTV با آب و هوای بد می تواند بیرون برود. من می خواهم به آنجا بروم و کابل حدود 10 ثانیه جلوتر از DirecTV است ، بنابراین من در آنجا می روم ، “اوو” یا “Awww”. و او می گفت ، “Shuddup!” او هيچ هشداري در مورد آنچه مي آمد نمي خواست. سخت است وقتی بچه ها را بیرون می کشید و آن بازی را انجام می دهند. این یک فوتبال بزرگ است. “

بیشتر بخوان:  شانس Open US 2020: انتخاب های شگفت آور PGA ، پیش بینی های مدل اثبات شده که شش رشته گلف را میخ زده است

در حال حاضر ، Mannings دکمه مکث را در NFL فشار داده اند. آنها زادگاه خود مقدسین را تماشا می کنند ، اما فقط به عنوان یک طرفدار معمولی. آنها از نظر عاطفی در Isidore Newman در فوتبال سرمایه گذاری می کنند ، جایی که هر سه پسر آنها ستاره بودند و نوه آنها ، آرچ – بزرگترین کوپر – یک مهاجم بسیار معروف است که سال گذشته در یک تیم 9-2 به عنوان دانشجوی سال اول شروع به کار کرد.

الی منینگ ، مرکز ، پس از اعلام بازنشستگی خود در لیگ ملی فوتبال در ژانویه ، با خانواده و والدینش عکس می گیرد.

الی منینگ ، مرکز ، پس از اعلام بازنشستگی خود در لیگ ملی فوتبال در ژانویه ، با خانواده و والدینش عکس می گیرد.

(آدم گرسنگی / آسوشیتدپرس)

آرچی گفت: “شما فراموش می کنید که فوتبال دبیرستان چقدر خالص است.” “من برای او کمی عصبی می شوم. او دانشجوی سال اول تحصیل بود و اکنون مردم معامله بزرگی انجام می دهند. من می خواهم او فقط سرگرم شود و تحت فشار قرار نگیرد. کوپر با این کار واقعاً کار خوبی انجام داده و مربی اش نیز در مدرسه چنین کرده است. مثل یو یو است شما بالا و پایین می روید. “

و اخبار بیشتری وجود دارد. مانینگ ها سرانجام در خانواده یک خط حمله دارند. برادر کوچکتر آرچ ، هید ، یک دانش آموز تازه وارد 5 پا و 10 ، 190 پوند است و یک مرکز پشتیبانی است.

آرچی گفت: “در حال حاضر در فوتبال دبیرستان یک حق بیمه واقعی برای مرکز بازی وجود دارد زیرا همه اسلحه را اجرا می کنند.” “باید این وسایل نقلیه را وارد کنید. در طی این همه گیری ، آرچ مجبور شده است گیرنده های خود را برای پرتاب به دست آورد. من به مردم می گویم که آنها هر زمین بازی در نیواورلئان را لگد کرده اند. اما هید هر بار با او می رفت. “

موج جدیدی از مانینگ. پدربزرگ و مادربزرگ آماده هستند.
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مربی Buccaneers ، بروس آریانس از مبارزات هفته 1 تام بردی شگفت زده شد

د سپتامبر 14 , 2020
TAMPA ، فلوریدا – مربی تیم Buccaneers ، بروس آرینس روز دوشنبه اذعان کرد که او از مبارزات تام بردی ، بازیکن خط حمله ، در اولین بازی خود در یکشنبه در برابر New Orleans Saints ، بازی ای که در آن بردی دو باخت 34-23 شکست داد ، تعجب […]