آزادی برنامه ای داشت. شاید سال دیگر کار کند.


رکورد 2-20 لیبرتی در WNBA بدترین و در تاریخ حق رای دادن بدترین بود. اما قرار نبود امسال برای والت هاپکینز ، سرمربی سال اول آزادی ، یا تیمش ، که شامل 7 تازه کار و فقط یک بازیکن بالای 27 سال پس از تجارت خارج از فصل ، تینا چارلز ، سنگ بنای حق رای دادن ، باشد. برای شش سال ، به واشنگتن.

لیبرتی 2020 هرگز آرزوهای قهرمانی نداشت. چندین بازیکن اصلی به دلیل نگرانی در مورد شیوع ویروس کرونا از این فصل خارج شدند ، از جمله انتخاب شماره 2 سال گذشته ، آسیا دور ، که گفت که او Covid-19 را در ماه ژوئن داشته است. اما این مصدومیت در اوایل فصل Sabrina Ionescu ، انتخاب شماره 1 تیم در آوریل بود که بزرگترین مشکل را ایجاد کرد.

یونسكو فقط در سه بازی ابتدای بازی تازه وارد خود دچار پیچ خوردگی مچ پا شدیداً شدید شد به طوری كه حباب را ترك كرد و دیگر برنگشت. آزادی چطور بدون داشتن بهترین بازیکن خود ، بلکه محافظتی که تیمش روی آن متمرکز بود ، چگونه ادامه خواهد یافت؟

هاپکینز گفت: “ما واقعاً باید به عنوان کارمند بنشینیم و در مورد عواقب طولانی مدت انتخابهایی که انجام دادیم پس از آسیب دیدگی پس از سابرینا صحبت کنیم ، زیرا ما دو گزینه داشتیم.” “ما می توانیم همه چیز را برای این فصل تغییر دهیم و سعی کنیم یک هفت یا هشت دانه یا هر چیز دیگری را نجات دهیم و در چند بازی دیگر پیروز شویم.”

بیشتر بخوان:  موج های عالی را برای طرفداران به ارمغان بیاورید

یا؟

“یا ، ما این انتخاب را داشتیم که بگوییم ،” شما می دانید چه چیزی ، ما به این مسئله پایبند خواهیم بود زیرا امسال هرگز اینگونه نبوده است. “

با از بین رفتن بسیاری از قطعات ، تیم بازسازی را شروع کرد که مدیر کل جاناتان کولب در مقایسه با لیگ تابستان ، زیرا لیبرتی فقط سه بازیکن با چهار سال یا بیشتر تجربه داشت. مأموریت روشن بود: تا آنجا که ممکن است به فرصت های جوان فرصت دهید.

هاپکینز گفت: “هدف امسال یادگیری بود.” “این برای یادگیری مردم بود که ما داریم. چه کسی در دراز مدت ، خارج از دادگاه منطقی است؟ چه کسی منطقی است ، از نظر سیستم؟ چه کسی باید در چه چیزی بهتر شود؟ قرار بود از همان ابتدا یک سال تأمل ، یک سال رشد باشد. “

بیشتر بخوان:  سرنا ویلیامز ، سایر حرفه ای های تنیس با وجود هواداران نتوانستند در اوپن فرانسه در خانه های شخصی بمانند.

بازیکنان لیبرتی به آتش یک مارک بسکتبال ریخته شدند که ریشه در تجزیه و تحلیل دارد. تمرکز تهاجمی روی شوت 3 امتیازی و رسیدن به خط پرتاب آزاد بود. در حالت دفاعی ، این بود که حریفان را از قوس دور کنیم و آنها را مجبور به گرفتن شوت های طولانی و پر اختلاف 2 امتیازی کنیم.

این روند به خودی خود سخت بود ، اما با فشرده شدن یک دوره WNBA در یک “حباب” در آکادمی IMG در برادنتون ، فلوریدا ، که زمان تمرین محدودی را ارائه می داد و تیم هایی تقریباً هر روز دیگر بازی می کردند ، دشوارتر شد.

با پایبندی به برنامه اصلی تیم ، شبهایی سخت تماشا می کردند. در باخت مقابل آتلانتا رویا در 3 سپتامبر ، لیبرتی فقط 56 امتیاز کسب کرد و در تلاش 3 امتیازی 6 امتیاز از 35 بود. آنها همچنین با 41 امتیاز مغلوب طوفان سیاتل شدند. بدون یونسكو و برخی از بهترین شوت های 3 امتیازی شغلی آنها ، از جمله مارین یوهانس (37.9 درصد) و ربكا آلن (38.6 درصد) ، لیبرتی از محدوده 3 امتیازی (27.7 درصد) و میدان (37.2) بدترین تیم بود. درصد)

بیشتر بخوان:  صاحب Los Angeles Angels می گوید رای دادن به ترامپ بسیار ضروری است

اما تمرکز بر روی ساخت بازیکن بازیکن و هویت تیم بود. حتی اگر تیم شوت های خود را از دست بدهد ، هاپکینز و کولب گروه خود را به گرفتن عکس های صحیح و تصمیم گیری صحیح افتخار می کنند.

از بین 12 تیم ، لیبرتی با دومین تلاش 3 امتیازی (602) و بالاترین میزان تلاش 3 امتیازی (37 درصد شوت های آنها از راه دور بود) به پایان رسید. آنها یکی از تیم های بهتر در جلوگیری از تلاش 3 امتیازی بودند و از هر چهار تیم قرعه کشی ، بهترین امتیاز دفاعی را قفل کردند. از نظر Synergy Sports ، Liberty بدون محافظ ترین ضربه شوت هر تیمی را ایجاد کرد (286) ، اگرچه آنها با بدترین لیگ 29.4 درصد موفق شدند.

سازگاری یک مشکل بود ، اما وقتی بازیکنان لیبرتی روشن بودند ، آنها هم فعال بودند. کیا استوکس ، پیشکسوت سال پنجم 6 پا و 3 ، فقط سه ضربه 3 امتیازی را امتحان کرده بود و هیچکدام را پیش از این سال انجام نداد. سریع پیش از آخرین بازی لیبرتی در این فصل ، که در آن او 15 امتیاز کسب کرد و از هشت تلاش پنج بار از راه دور انجام داد.

بیشتر بخوان:  بدون علاقه مندان در مسابقه آزاد ایالات متحده تصویر درآمد گلف را تغییر می دهند

استوکس گفت: “اساساً تمام حرفه من در نیویورک تیم تینا چارلز بوده است ، بنابراین این تنها چیزی است که من می دانستم.” “بنابراین من از آمدن به این فصل کمی عصبی بودم ، اما فکر می کنم والت کار بسیار خوبی در سیستم انجام داده است. او واقعاً اعتماد زیادی به من کرده است – “فقط آن را شلیک کن”. او مانند این است: ‘اگر آن را از دست داده اید ، پس چه؟ همه تیری از دست می دهند. “

در یک فصل 22 بازی کوتاه که در آن 8 تیم از 12 تیم به مرحله پلی آف راه یافتند ، تقریباً همه تیم ها تا روزهای پایانی فصل در حال رقابت بودند. حتی با عبور از 8 بازی باخت برای بستن فصل ، لیبرتی به استراتژی خود پایبند بود.

هاپکینز بازی مقابل تب ایندیانا را به خاطر آورد که در آن تایرا مک کوآن ، مرکز 6-7 ، در شش تلاش از شش ضربه در نیمه ابتدایی گلزنی کرد. او فكر كرد از اينكه در نيمه دوم سازگار نيست كه او را به تيم دو نفره تعديل كند ، مورد انتقاد قرار مي گيرد ، اما دفاع هاپكينز خواستار كمتر كردن تيم دو نفره است. او نمی خواهد تیمش به چرخشهایی بپردازد که به شما امکان می دهد از محدوده 3 امتیازی باز به نظر برسد. بنابراین در عوض ، او خواستار بدنی بیشتر و بازیکنان بود که اجازه ندهند لمس آسان اطراف لبه باشد. لیبرتی آن بازی را از دست داد ، اما مک کوان در نیمه دوم فقط یک ضربه شلیک کرد و آن را از دست داد.

بیشتر بخوان:  کلوینگر بعد از نیمه اول به طور ناگهانی کنار رفت و بالشتک ها روی هاله ها افتاد

هاپکینز گفت: “ما در مورد پایان بازی در پایان فصل صحبت نمی کردیم.” “نه به این دلیل که فکر نمی کردم بتوانیم موفق شویم. من بسیار فکر می کردم که می توانیم به آن برسیم ، اما بیشتر از آن ، زیرا این هرگز هدف نبود. “

بازیکنان در حال رشد مداوم ، به ویژه تازه کارها ، یک عنصر مهم در فصل آزادی بودند. در این روند ، آنها چندین برجسته را پیدا کردند.

هاپکینز گفت: “ببینید جوسلین ویلوبی چقدر پیش رفته است.” “به پرش شات او نگاه کنید. نگاه کنید به شوت 3 امتیازی او ، وقتی در این فصل به اینجا رسید ، همه چیز لبه جلویی و صاف بود. چرخش او دیوانه بود. و حالا او بیش از 40 درصد از 3 شلیک کرده است. “

بیشتر بخوان:  لو هولتز در مورد ده بزرگ ، نفوذ ترامپ در فصل صحبت می کند

وی افزود: “او در حال یادگیری نحوه تصمیم گیری بهتر است. دفاع او بهتر می شود. او کمتر خطا می کند. “

فصل آینده ، لیبرتی انتظار دارد که یونسکو و دور را به عقب برگرداند و آنها همچنین بهترین شانس را برای دریافت انتخاب شماره 1 در پیش نویس 2021 دارند. لیست بازیکنان تیم باید با انتخاب گزینه های انصراف از 2020 و بازیکنان آزاد جدید به سیستم هاپکینز ملحق شوند. سپس ، فشار بر روی کارکنان لیبرتی برای اثبات اینکه تجربه به دست آمده از طریق مبارزات حق رای در این فصل بی فایده است ، ایجاد شده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy8rcjar
is.gd/FKI6qa
shrtco.de/HTYGw
clck.ru/QsKJd
u.nu/wk69x
ulvis.net/0jq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Fujifilm Instax Square SQ1 سلفی را برای طرفداران فیلم فوری ساده می کند

چ سپتامبر 16 , 2020
جاش گلدمن / CNET فوجی فیلم در حال فیلمبرداری عکس های آنالوگ عالی با Instax Square SQ1 است. این یک چیز خوب است زیرا فیلم فوری ارزان نیست – حدود 60 تا 70 سنت در هر چاپ – و آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که عکس […]