آسمان اکتبر برای هالووین ماه برداشت و یک ماه آبی نادر را به ارمغان می آورد


ماه درخشان در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا در سال 2017 ظاهر شد.

ناسا / کیم شیفلت

یک اتفاق بسیار غیرمعمول دیگر که از این طریق عبور می کند سال بسیار عجیبی. جفری هانت ، استاد نجوم و مدیر اسبق افلاک ، گفت که ماه کامل در هالووین 2020 برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم ، نه تنها بخشهایی از آن ، برای همه جهان قابل مشاهده است. و می توانید پیش نمایش رویداد تعطیلات را که از پنجشنبه اول اکتبر آغاز می شود ، زمانی که اولین ماه کامل ماه – که از نظر احساسی “ماه برداشت” نامیده می شود ، شروع کنید.

به گفته ناسا ، این ماه کامل حدود سه روز ظاهر می شود ، از ساعت 5 بعد از ظهر اول اکتبر شروع می شود و تا صبح شنبه 3 اکتبر ادامه دارد. ماه برداشت (Harvest Moon) نام نزدیکترین ماه به اوایل پاییز است. این معمولاً در ماه سپتامبر رخ می دهد ، اما امسال ، در ماه اکتبر ظاهر می شود. و این فقط پیش نمایش دومین ماه کامل ماه است ، ماه کامل در هالووین ، در غیر این صورت ماه آبی نامیده می شود زیرا دومین ماه کامل در همان ماه است.

هانت به من گفت: “هنگامی که من در حال تحصیل بودم ، دانش آموزان دبیرستان فکر می کردند که هر هالووین یک ماه کامل اتفاق می افتد.” نه کاملاً ، گرچه دکور فرهنگ پاپ به طور قطع باعث می شود این طور به نظر برسد. وی گفت آخرین ماه کامل هالووین که در سراسر جهان قابل مشاهده است در سال 1944 میلادی رخ داده است. وی در مورد این رویداد هنگام صف آرایی منحنی ها نوشته است. هانت می گوید برای برخی از مکان ها در سال 1955 ماه کامل هالووین وجود داشت ، اما این شامل آمریکای شمالی غربی و اقیانوس آرام غربی نبود.

در حالی که ماه کامل امسال هالووین در سراسر جهان قابل مشاهده خواهد بود ، اما این بدان معنا نیست که هر شهروند منظره ای داشته باشد. ساکنان آن را در آمریکای شمالی و جنوبی و همچنین هند ، تمام اروپا و بیشتر آسیا مشاهده خواهند کرد. اما در حالی که استرالیایی های غربی آن را مشاهده خواهند کرد ، کسانی که در مناطق مرکزی و شرقی کشور هستند این کار را نمی کنند.

آیا مناطق زمانی را به خوبی می شناسید؟ هانت می گوید: “هر منطقه زمانی دارای این منطقه زمانی است به جز در مناطق شرقی (GMT) +8 اگر دارای تابستانی هستند یا (GMT) +9 بدون نور روز.”

می خواهید هالووین ماه کامل را ببینید؟ در مرحله کامل بسیار روشن است و فرقی نمی کند در شهری شلوغ باشید یا در مزرعه. و شما به تجهیزات گران قیمت احتیاج ندارید.

هانت می گوید: “برو بیرون و نگاهی بینداز.”

اگر تعجب کنید اگر عکس فوری هالووین را با تلفن خود بگیرید و عکس با آنچه مشاهده کردید مطابقت ندارد ، تعجب نکنید.

هانت اعتراف می کند: “وقتی از ماه با تلفن هوشمند عکس گرفته می شود ، نتایج ناامید کننده خواهد بود.” “ضمیمه تله به بزرگتر شدن ماه کمک می کند. مطمئن شوید آداپتور با مدل و مدل شما مطابقت دارد. همچنین بیش از حد در معرض ماه قرار نگیرید. روشنایی دوربین را طوری تنظیم کنید که ویژگی ها نمایان شوند و روشنایی ماه کمرنگ نشود.”

اگر بیش از حد مشغول تماشای فیلم های ترسناک (یا انجام هر کاری معادل ترفند یا درمان ویروس کرونا) هستید ، باید تا سال 2039 منتظر یک ماه جهانی دیگر باشید.

هانت می گوید: “مسلماً در ماه های اکتبر ماه های کامل اتفاق می افتد ، نه فقط هالووین.” و ممکن است قبل از آن ماه هالووین در منطقه شما ظاهر شود. در تمام دنیا دیده نخواهد شد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y527sokz
is.gd/0J0nEr
shrtco.de/DhjK
clck.ru/RBMkE
u.nu/byjy6
ulvis.net/y7b

بیشتر بخوان:  این گزارش می گوید Polestar 2 در حال فراخوانی کامل خاموش کردن تصادفی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیا به کلاهبرداران سرویس می دهد؟ تنیس با یک تاکتیک هوشمندانه باز می شود

ج اکتبر 2 , 2020
ژانگ با کسب عنوان قهرمانی ، که تنها عنوان گرند اسلم وی است ، ادامه یافت و با گذشت بیش از 30 سال ، روح خدمت هنوز با کسانی که موفقیت او را به یاد می آورند گیر کرده است. خیلی ها به اشتباه مسابقه لندل را به عنوان فینال […]