آلن رابینسون می گوید که انتظار دارد برای بقیه فصل با Bears باشد


آلن رابینسون روز چهارشنبه اظهار داشت که انتظار دارد این فصل را با خرس های شیکاگو به پایان برساند ، اما او از توضیح در مورد اینکه آیا او یا نماینده او به طور رسمی درخواست تجارت کرده اند ، خودداری کرد.

رابینسون در تماس زوم با رسانه های شیکاگو ، وقتی از او س askedال شد که آیا انتظار دارد برای بقیه سال 2020 با خرس ها باشد ، گفت: “بله ، من می گویم ،” … من با [general manager] رایان [Pace]، من با مربی صحبت کرده ام [Matt] ناگی تا آنجا که در مورد همه موارد دیگر باشد ، ما با این مسئله کاملاً روشن هستیم. “

رابینسون ادامه داد: “من وارد این موضوع نخواهم شد [trade] جزئیات ، اما همانطور که قبلاً گفتم ، قلب و روح من هرگز تا شهر شیکاگو و بازی در این سازمان متزلزل نشده است. بدیهی است که شما در حرفه بازی غرق می شوید ، و متغیرهای مختلفی در آن وجود دارد. اما احساسی که نسبت به هم تیمی هایم دارم ، احساسی که نسبت به این تیم دارم ، احساسی که نسبت به این شهر و همه چیز از این قبیل داشته ام هرگز متزلزل نشده است. وقتی در این حرفه و موقعیتی مانند این هستید ، اوضاع پیش می آید. “

بیشتر بخوان:  چرا باید در فوتبال پنجشنبه شب از جو Burrow و Bengals حمایت کنید

منابع روز سه شنبه به Dan Graziano خبرنگار ESPN گفتند که رابینسون به خرس ها اطلاع داد که اگر دو طرف نتوانند در مورد تمدید قرارداد به توافق برسند ترجیح می دهد معامله شود. شیکاگو تریبون همچنین روز سه شنبه گزارش داد که رابینسون ، که در آخرین سال قرارداد خود است ، درخواست تجارت کرده است.

نماینده رابینسون ، براندون پارکر ، این گزارش را تکذیب کرد و به آدام شفر از خبرنگار ESPN گفت که نه او و نه رابینسون درخواست تجارت نکرده اند ، اما پارکر اذعان کرد که رابینسون ناراحت است که خرس ها ارزش بازار را به او نمی دهند.

بیشتر بخوان:  لیکرز در حالی که منتظر حریف بعدی است سعی می کند "شانس" را حفظ کند

ناگی روز چهارشنبه گفت که در مورد بن بست قرارداد با روبنسون گفتگوی خصوصی داشته است.

ناگی در تماس زوم گفت: “شما می دانید که چگونه اینجا می غلتیم ، در مورد موضوعات صحبت می کنیم ، و بنابراین من یک مکالمه عالی با آلن داشتم ، فقط از اینکه در کجا هستیم هیجان زده شدم.” “او یک رهبر است ، او یک بخش بسیار مهم در تیم ما است. تا آنجا که [contract] بخشی از آن ، این دنیای من نیست. … اما من فکر می کنم بازیکنان ما همه در مورد تاریخچه ما در مورد مراقبت از بچه ها مطلع هستند.

“و من فکر می کنم این صحبت واقعاً خوبی بود که من و آلن داشتیم. من فکر می کنم وقتی چنین شرایطی دارید ، فقط عادلانه است که هر دو بتوانند صحبت کنند. بنابراین امیدوارم ، می دانید ، من فکر می کنم او قطعاً احساس خوبی دارد ، و او اطمینان دارد که ما می خواهیم او اینجا باشد و می خواهد اینجا باشد. بنابراین این هدف نهایی در همه اینها است. “

بیشتر بخوان:  Browns 'Baker Mayfield دوباره از بازی پنجشنبه شب برای شکستن استفاده می کند - وبلاگ Cleveland Browns

رابینسون 27 ساله در سال 2020 13 میلیون دلار درآمد کسب خواهد کرد. او اخیراً ارجاعات به خرس ها را از حساب های خود در شبکه های اجتماعی حذف کرده است ، اما چندین هم تیمی رابینسون با ارسال پیام هایی در توییتر از تیم خواسته اند تا گیرنده گسترده محبوب را گسترش دهد.

میشل تروبیسکی ، بازیکن خط حمله Bears در تماس زوم گفت: “ما همیشه 100 درصد از یکدیگر حمایت می کنیم ، بنابراین همیشه از هم تیمی هایمان عقب هستیم.” “اما من فکر می کنم که این برای ما واقعاً ساده است. ممکن است به نظر می رسد یک حواس پرتی آنلاین یا در توییتر یا هر چیز دیگری است ، اما ما چنین چیزی را در رختکن نمی بینیم. ما این را در زمین نمی بینیم.

بیشتر بخوان:  مربیان سال اول فوتبال با تاخیر COVID با چالش هایی روبرو می شوند

“به خصوص با آلن و بسیاری از بچه هایی که ما جرم داریم ، شما هرگز نگران این نوع کارها نیستید زیرا ما به تمرین حمله می کنیم و همه چیز یک ذهنیت تیمی است. از آنجا که من این بچه ها را در آن رختکن می شناسم ، بنابراین روشی که او با خودش و بقیه بچه های جرم برخورد کرده است ، این حرفه ای است. آنها در تلاشند که بهتر شوند. من فکر می کنم همه چیزهای دیگر از خودش مراقبت خواهند کرد. “

رابینسون در هفته اول پنج پاس برای 74 یارد در 9 هدف را به دست آورد. فصل گذشته ، رابینسون با 98 بازی از 1114 پذیرش برای 1،147 یارد و هفت تاچ داون ، با وجود بازی در یکی از بدترین تخلفات لیگ ، هدایت خرس ها را بر عهده داشت. رابینسون چهار سال را در جکسونویل گذراند (2014 تا 2017) ، جایی که پس از گرفتن 80 پاس برای 1400 یارد و 14 touchdown در سال 2015 ، دعوت به Pro Bowl را به دست آورد.

بیشتر بخوان:  Pac-12 رأی برای بازی فوتبال کالج در پاییز امسال: فصل هفت بازی و کنفرانس فقط در 6 نوامبر آغاز می شود

رابینسون در هفته 1 سال 2017 ، آخرین سال حضور در جکسونویل ، از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد و در سال 2018 از نظر خرس کاملاً سالم نبود. حتی در چنین شرایطی ، او 55 دریافت برای 754 یارد و چهار بار در 13 بازی انجام داد.

پیس در 7 سپتامبر گفت: “وقتی ما روی این معاملات کار می کنیم ، می دانیم که A-Rob نه فقط به عنوان یک بازیکن بلکه به عنوان یک تیم هم برای ما مهم است.”

ناامیدی بیشتر رابینسون فوری تمدید قرارداد است که طی ماه گذشته به گیرنده های گسترده اعطا شده است ، از جمله به دی آندره هاپکینز کاردینالز آریزونا ، کینان آلن شارژرهای لس آنجلس و کوپر کوپ از رمس لس آنجلس.

بیشتر بخوان:  رتبه بندی قدرت کنفرانس فوتبال کالج

معامله جدید هاپکینز از نظر متوسط ​​حقوق (27.25 میلیون دلار) در میان گیرنده های NFL بیشترین ارزش را دارد. جولیو جونز آتلانتا (22 میلیون دلار) ، آلن (20.025 میلیون دلار) و عماری کوپر دالاس (20 میلیون دلار) همگی توافقاتی دارند که حداقل 20 میلیون دلار در طول عمر معاملات آنها به طور متوسط ​​خواهد بود.

قرارداد سه ساله منقضی رابینسون با شیکاگو به طور متوسط ​​14 میلیون دلار در هر فصل ، پانزدهم در لیگ دریافت کنندگان گسترده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6fgc5zx
is.gd/i5Z1mR
shrtco.de/Nn1fL
clck.ru/QstJE
u.nu/szpd6
ulvis.net/kuL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نیکولا جوکیچ پرگل ترین پاس پلی آف NBA را به زمین انداخت

چ سپتامبر 16 , 2020
نیکولا جوکیچ بهترین مرکز پاس در تاریخ NBA است و استعداد او در معرض دید کامل قرار گرفت زیرا دنور ناگتس در دور دوم مرحله پلی آف NBA 2020 لس آنجلس کلیپرز را بیش از 7 بازی شکست داد. جوکیچ در بازی سرنوشت ساز 7 استادانه بود و در پایان […]