آلیا-ورا تاکر از بین رفته است ، اما USC اطمینان دارد که می تواند جای او را در خط حمله بگیردهنگامی که آلیا ورا تاکر هفته گذشته برنامه خود را برای دور زدن فصل به تعویق افتاده Pac-12 برای آماده سازی برای پیش نویس NFL اعلام کرد ، برای تیم درنو تعجب آور نبود. مربی خط حمله USC قبل از تصمیم گیری خود چند بار با ورا تاکر و پدرش صحبت کرده بود و در تمام مدت ، او احساس کرد که خط اصلی برگشت تروجان ها به سمت ترک زودهنگام متمایل است.

با استفاده از ورا-تاکر که در اواخر دور اول انتخاب می شود ، درونو نمی تواند او را سرزنش کند. اما به عنوان پیش بینی كننده USC در مقابله با چپ ، عزیمت Vera-Tucker در آستانه كار درونو را بسیار دشوارتر كرد.

“آیا این ضربه ای است که آلیا برجای گذاشت؟ بله ، “درونو گفت. “او واقعا یک بازیکن خوب ، یک فرد عالی و یک رهبر عالی است. اما من می دانم که ما بچه های مناسب اتاق را داریم. ما کار را تمام خواهیم کرد به نوعی ، ما مشکل را برطرف خواهیم کرد. “

بیشتر بخوان:  NLCS 2: Clayton Kershaw Exit ؛ تونی گانسولین برای شروع

حتی قبل از تصمیم ورا تاکر ، جبهه تهاجمی USC سهم خود از مسائل را باید اتو می کرد. هر دو تکل شروع فصل گذشته از جمله آستین جکسون انتخابی دور اول ترک شده بود و در سمت چپ ، تروایی ها بدون تعویض مشخصی حضور داشتند. Vera-Tucker به دلیل ضرورت در این فصل خارج ، به دلیل اینکه هر بازی فصل گذشته را در داخل کشور آغاز کرده بود ، به نقطه تکل نقل مکان کرد.

بدون او ، USC چاره ای ندارد جز اینکه برخی دیگر را بهم بزند. جالن مک کنزی ، رونیست پیراهن ، که بیشتر فصل گذشته را در گارد راست سپری کرد و برای شروع این کار را با تکل مناسب شروع کرد ، باید اولین ترک را در سمت چپ بگیرد. او با 14 شروع دانشکده و اندازه ، 6 فوت 5 و 315 پوند ، تجربه انتقال موفقیت آمیز به موقعیت را دارد.

بیشتر بخوان:  49ers سانفرانسیسکو پیام های نژادپرستانه ارسال شده به Budda Baker از آریزونا کاردینالز را محکوم می کنند

اما مک کنزی تنها گزینه نخواهد بود. USC پس از استخراج موفقیت آمیز یک تکل راست شروع (درو ریچموند) از درگاه نقل و انتقالات NCAA در تابستان گذشته ، به جستجوی افراد باتجربه از طریق انتقال ادامه می دهد. در واقع یکی از تکل های برتر نقل و انتقالات در اوایل تابستان آماده تعهد به تروجان بود اما از ترس به تعویق افتادن فصل به جای دیگری رفت.

اگر این تعقیب انجام نشود ، نقش محافظ پرده کور به خوبی به یک دانشجوی تازه وارد وارد می شود.

بیشتر بخوان:  مقدماتی MLB 2020 - مانوئل مارگوت با شکار شگفت انگیز ، هومر ، تأثیر اولیه گذاشت

به دلیل اقدامات احتیاطی COVID-19 در شهرستان لس آنجلس ، نه جونا مونهایم و نه كورتلند فورد نتوانسته اند بالشتكی را به پا كنند یا در تمرین تمرینی مشاركت داشته باشند. با این وجود ، هر دو نسبت به درونو ، که اصرار دارد در مورد اعتماد به یک دانشجوی تازه وارد در مهمترین موقعیت خط ، هیچ اعتراضی ندارد ، برجسته بودند.

در طی اولین حضور خود به عنوان مربی خط حمله USC ، در سال 2014 ، Drevno سه دانشجوی تازه وارد را شروع کرد ، از جمله در سمت چپ ، پس از آسیب دیدگی شدید از جلو. تروایی ها آن فصل 9-4 را به پایان بردند ، و دانشجوی سال اول توآ لوبندن مسئولیت دفاع چپ را بر عهده داشت.

با چند ماه اضافی برای بازیکنان برای افزودن قدرت ، یادگیری تخلف و اصلاح روش ، درنو فکر می کند که آیا این گروه از دانشجویان سال اول آمادگی بیشتری نسبت به سالهای گذشته دارند؟ به نظر می رسد که این مورد در مورد مونهایم و فورد وجود داشته باشد ، زیرا بررسی های اولیه در مورد تمرینات داوطلبانه به ویژه مثبت بوده است.

بیشتر بخوان:  YamatoCannon بازی SANDBOX را ترک می کند

درنو گفت: “من فکر می کنم گاهی اوقات وقتی یک پسر به عنوان دانشجوی سال اول ورود می شود ، نگاه او مانند” اوه من می توانم این کار را انجام دهم “وجود دارد. “شما می دانید که برای آنها خیلی بزرگ نیست. … فکر می کنم آنها این را نشان داده اند. “

در امتداد خط نامشخص USC ، به نظر می رسد فقط نقطه مرکزی امن است. برت نیلون ، پیراهن قرمز ، فصل گذشته 11 بازی را در موقعیت آغاز کرد و به عنوان یک رهبر حمله ظاهر شد. انتظار می رود پشتیبان او ، جاستین ددیچ ، جوان ، به سمت نگهبان چپ تغییر کند. لیام داگلاس ، دانشجوی سال دوم پیراهن قرمز نیز در طول تمرینات تحت تأثیر قرار گرفته است.

بیشتر بخوان:  هواداران پدرس از دست دادن فصل عالی نادر تیم خود غافل می شوند

لیام جیمونز ، ارشد پیراهن قرمز نیز به نظر می رسد نقش خود را در نقش بزرگتر ایفا کرده است. پس از تحت تأثیر قرار دادن نگهبان راست در مسابقات Holiday Bowl در دسامبر گذشته ، جیمونز می توانست در راه “یک سال شکست” در تکل راست یا نگهبان راست باشد. اندرو Vorhees ، که 20 شروع در گارد راست دارد ، نیز در ترکیب خواهد بود.

چگونگی مناسب بودن این قطعات پازل تا زمان شروع تمرین تماس مشخص نیست. درونو بار دیگر تأکید کرد ، اما تجربه تعیین کننده نخواهد بود.

بیشتر بخوان:  چرا دویت هوارد ، JaVale McGee در برنده شدن در بازی اول مهم هستند

درونو گفت: “بعضی اوقات بازیکنان بزرگی را وارد میدان می کنید و اگر کودک خردسال باشد ممکن است اشتباه کند.” “اما آیا او از پسر بزرگتر بهتر است؟ اگر او باشد ، ارزش این را دارد که با اشتباهات زندگی کنید. من فکر می کنم همه مربیان گرفتار می شوند ، “خوب ، من این مرد را بیرون کردم و او می داند چه کاری انجام دهد ، از وظایف خود می داند.” وقتی پسر جوانی به دست می آورید و می خواهد یک بازیکن باورنکردنی باشد ، وقت خود را هدر می دهید و چرخ می چرخید. چرا پسری را بازی نمی کنید که جوان تر است ، او را تکرار می کند و فقط با اشتباهات زندگی می کند؟ “
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y24qscam
is.gd/o1JXM6
shrtco.de/bZ9sb
clck.ru/Qs7Sh
u.nu/jqtn9
ulvis.net/WF7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازیکنان فوتبال USC از فرماندار Newsom می خواهند تا محدودیت ها را کاهش داده و اجازه دهد فصل پاییز انجام شود

چ سپتامبر 16 , 2020
بازیکنان فوتبال USC از Gavin Newsom فرماندار کالیفرنیا درخواست می کنند تا محدودیت های بهداشت عمومی را کاهش دهد ، که به آنها امکان می دهد یک فصل پاییز بازی کنند. در یک نامه سه شنبه در توییتر ارسال شده است، بازیکنان USC تعهد کنفرانس Pac-12 را برای انجام آزمایش […]