آمازون وجوه خود را تغییر می دهد. در اینجا دلیل آن است


از این پس تا هالووین ، آمازون جعبه هایی را با طراحی جدید و سازگار با محیط زیست ارسال می کند که دارای یک کدو تنبل بزرگ سفید در کنار آن است. مشتریانی که تعداد آنها کدو تنبل است با اسکن یک کد QR در این نزدیکی هست با استفاده از دوربین تلفن برای دیدن نقاشی کدو تنبل از طریق جادوی واقعیت افزوده زنده می شوند.

در بیانیه آمازون آمده است: “تجربه جدید روشی کم هزینه برای جشن گرفتن برای مشتریان و روشی سرگرم کننده برای استفاده مجدد از جعبه ها قبل از قرار دادن آنها در سطل بازیافت است.” خریداران برای استفاده از آن به یک برنامه آمازون AR نیاز دارند و می توانند کدو تنبل های سفارشی ، مشابه فیلترهای AR Snapchat ایجاد کنند.
با این حال شاید کمی حیله باشد آمازون (AMZN) این کشور می خواهد توجه خود را به ابتکارات سبز خود جلب کند. این شرکت یک تیم 85 نفره دارد که به بهبود بسته بندی برای کمک به کاهش تأثیرات زیست محیطی که حمل و نقل کمک می کند ، اختصاص داده است.
خریداران می توانند روی کدو تنبل حساب کنند و از برنامه آمازون AR برای کاری سرگرم کننده استفاده کنند.

طبق گفته شرکت تجزیه و تحلیل داده های کالای Fastmarkets ، خرید آنلاین از مقوا هفت برابر مقدار مورد استفاده برای برداشتن وسایل از فروشگاه استفاده می کند. Fastmarkets می گوید تجارت الکترونیکی 1.3 میلیون تن صفحه پانل در آمریکای شمالی در سال 2018 تولید کرده است – جهشی نسبت به 1.1 میلیون سال قبل.

بیشتر بخوان:  زمینه های بارگیری شده برای رویدادهای آسیایی اکنون در وگاس ، کالیفرنیا است

کیم هوچنس ، رهبر تیم بسته بندی آمازون ، سال گذشته به سی ان ان بیزنس گفت: “هدف من این خواهد بود که از هر نوع بسته بندی تا دو سال آینده برخوردار نباشم.”

از دیگر اقدامات پایدار می توان به برچسب گذاری 25000 محصول سازگار با آب و هوا و رانندگی 100000 اتومبیل برقی در سالهای آینده اشاره کرد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6784q9c
is.gd/lbVUib
shrtco.de/6Fqc3
clck.ru/RNFFG
u.nu/76ehh
ulvis.net/0pN6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چیس الیوت پس از پیروزی رووال به رده 1 صعود کرد

س اکتبر 13 , 2020
پیروزی چیس الیوت در آخر هفته گذشته در شارلوت رووال او را در رده بندی قدرت برتر NBC Sports قرار داد. دنی هملین را از پیش رو بیرون زد. صعود الیوت بخشی از تغییر رتبه ، شامل سه راننده جدید بود. Kurt Busch ، AJ Allmendinger و William Byron این […]