آنتونی دیویس ، لبران جیمز ، لیکرز به سختی ناگتس را شکست دادندلیکرز در سومین تجربه خود در این فصل ، سرانجام در اولین مسابقه از سری پلی آف پیروز شد.

آنها پس از باخت در دیدار افتتاحیه خود به Portland Trail Blazers و Houston Rockets ، قبل از پیروزی در این سری 4-1 ، در اولین مسابقه فینال های کنفرانس غربی در اورلاندو ، فلوریدا ، Denver Nuggets را با نتیجه 126-114 شکست دادند.

تلاش آنها با 15 امتیاز و 12 پاس گل از لبران جیمز ، یک هیولای 37 امتیازی و 10 ریباند از آنتونی دیویس پشتیبانی شد.

دیویس گفت: “هیچ کاپیتانی ایمن در کنار این تیم وجود ندارد. آنها در پایان مسابقه یا پایان سری ثابت کردند که در نیمه دوم تیم هستند.” “آنها بیرون آمدند و اساساً تیم ها را در نیمه دوم نابود کردند و ثابت کردند اگر در زنجیره ای سقوط کنند ، می جنگند.

“ما هیچ کار خاصی از گروه خود انجام نداده ایم. ما می دانیم آنها چه نوع تیمی هستند. این فقط تمرکز ما را متمرکز می کند … وقتی ابتکار عمل را داشته باشیم ، باید امنیت بیشتری داشته باشیم.”

بیشتر بخوان:  کالج فوتبال 2020: تمرکز فقط بر روی بازی ها نخواهد بود

سرمربی لیکرز ، فرانک وگل قول داد که از موقعیت خود در برابر ناگتس بیشتر از آنچه در برابر راکتز استفاده کرد ، استفاده کند. JaVale McGee با 7 پا شروع به کار کرد ، بعد از اینکه در سری قبلی از مرکز پشتیبان گیری McGee و Dwight Howard جدا شد.

مک گری با زدن اولین ضربه نیکولا گوکیچ از مرکز ناگتس کوارتر اول را باز کرد. اما گوکیچ حتی در حالی که مقابل تیم های دوتایی لیکرز قرار گرفته بود ، از شکست زودهنگام بهبود یافت. کوارتر اول را با 11 امتیاز ، سه ریباند و دو پاس گل به پایان برد. لیکرز پس از کوارتر اول با سه ضربه زنگ توسط جمال موری ، دروازه بان ناگتس 38-36 عقب افتاد.

جیمز در اوایل کوارتر دوم مچ پا را صاف کرد و بعد از پا گذاشتن به پای جرمی گرانت مهاجم ناگتس اما مدت زیادی مصدوم به نظر نمی رسید. لحظاتی بعد ، او با یک ضربه قدرتمند دو دست به گل رسید تا لیکرز برتری 42-38 را کسب کند و در آغاز کوارتر دوم با نتیجه 6 بر صفر به برتری برسد.

بیشتر بخوان:  طوفان های آیووا از سال 1960 تاکنون اولین پیروزی خانگی خود را مقابل تیم اوکلاهما سانرز کسب کرده اند

آنها مشت خود را از آنجا بیشتر کردند. دامنه تا 1-17 افزایش یافت. ناگتس اولین گل میدان خود را در این بازه زمانی به ثمر نرساند تا 6:48 در کوارتر دوم.

تغییر شکل آنها با هاوارد که فقط 15 دقیقه در سریال مقابل راکت ها بازی کرد نقش بزرگی داشت. او در کوارتر دوم هشت دقیقه بازی کرد و لیکرز در مدت حضورش در زمین ناگتس را با 16 گل شکست داد. تهاجمی بودن او فقط در سه ماهه دوم باعث هشت پرتاب آزاد شد – به طور کلی لیکرز در سه ماهه دوم 24 پرتاب آزاد انجام داد و 10 تای آنها را از دست داد.

ناگتس با وجود درد و رنج در سه ماهه دوم نزدیک باقی ماند. همبازی آنها ، جوکیچ و موری ، با سه خطا روی نیمکت نشستند ، اما لیکرز نتوانست مسابقه را باز کند.

در رختکن نیمه اول و با برتری 70 بر 59 لیکرز ، وگل به تیمش یادآوری کرد که دنور را دست کم نگیرند.

بیشتر بخوان:  بازی روز شنبه بین LSU Tigers و Florida Gators به ​​تعویق افتاد

“این تیم به چه چیزی معروف است؟” وگل گفت.

بازیکنان او پاسخ دادند: “بازگشت نیمه دوم.”

برای دنور چنین شبی نخواهد بود. با چرخش ناگتس در کوارتر سوم توسط دیویس ، لیکرز 22 امتیاز از ناگتس پیش بود. در حالی که سه بازیکن دنور به او هجوم آوردند ، دیویس 38 ثانیه قبل از پایان کوارتر با زدن یک قلاب برتری را به عدد 23 رساند.

در پایان کوارتر سوم ، دیویس در این مدت 16 امتیاز داشت ، یوکیچ 5 خطا داشت و لیکرز هیچ نگرانی نداشت.

با پیشرفت سه ماهه چهارم ، ناگتس خیلی نزدیک نبود. راخون روندو یک ضربه ترفند را به پشت بک بورد انداخت و در پایان با 9 پاس منجر به گل و هفت امتیاز دزدی کرد. دیویس به امید رسیدن به امتیاز 40 در این مسابقه ماند اما سرانجام از روی نیمکت به تماشای پایان نشست.

در نیمه دوم لیکرز بر ناگتس مسلط شد تا جمعه شب در اورلاندو ، فلوریدا در اولین دیدار فینال های کنفرانس غرب پیروز شود.

بیشتر بخوان:  چیچاریتو از مصدومیت به یک تیم کهکشانی که دارای خط و نشان است بازگشت

پیروزی آنها فقط آغاز کار بود – ناگتس نه تنها در نیمه دوم خوب بازی کرد ، بلکه در نیمه دوم در مرحله پلی آف برتری داشت.

ووگل گفت: “این یک نوع تاریخی مقاوم است.” “ما باید درک کنیم که هر دو سری در حال حاضر و هر کجا که بروید 1-0 پیش می روند ، بلکه در مسابقات نیز پیش می روند. من فکر می کنم هر سه بازی که آنها در سری قبلی به آنها برگشته اند آنها را دارند. [double-digit] ناتوانی جنسی ».

در یک سخنرانی قبل از بازی رختکن که از تلویزیون پخش شد ، مایک مالون ، مربی دنور به تیمش یادآوری کرد که آنها یک گروه ناآشنا هستند.

مالون به بازیکنانی که دو نتیجه برگشت با نتیجه 3-1 این فصل پس از فصل داشتند ، گفت: “بچه ها تاریخ را ادامه دهید.” “به تاریخ سازی ادامه دهید.”

با این اوصاف لیکرزها علاقه مند به تاریخ سازی بودند و گذشته دنور مانع آنها نشد. حداقل نه در ابتدا.

از لس آنجلس به گانگولی گزارش شده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yx998gge
is.gd/GEKRpx
shrtco.de/lfHJY
clck.ru/R3d9M
u.nu/zcj-8
ulvis.net/wFW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دانا وایت از UFC درمورد نظرات کولبی کاوینگتون

پ سپتامبر 24 , 2020
رئیس UFC ، دانا وایت گفت كه وقتی اوایل صبح پنجشنبه از او درباره واکنش به اظهارات اخیر كولبی كاوینگتون ، كه بسیاری از مبارزان UFC آن را نژادپرستانه توصیف كردند ، پرسیدند كه ارتقا his وی “هیچ كسی را خفه نمی كند”. در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در ابوظبی […]