آنتونی دیویس با فینال هیجان انگیز NBA نمره خوبی کسب کرد


با گذشت زمان در مسابقه 6 فینال NBA ، آنتونی دیویس احساسی از زمین و پایین تونل سرگردان شد. او با پلاکاردی غول پیکر که فنجان لاری اوبراین و توف او را نشان می داد ، رو در رو شد. لبرون جیمز از پشت دیویس را گرفت و او را به سمت زمین برگشت در حالی که – همانطور که دیویس بعداً گفت – او “مرا آزار می دهد و می گوید:” تو نرم هستی. اوه گریه می کنی

زمان آن نبود که دیویس در تاریکی به تنهایی بایستد و خیالی قهرمانانه را بگیرد.

بیشتر بخوان:  هومر Brosseau در خارج از چاپمن یانک ها را به ALCS افزایش می دهد

وقت آن است که شادی و دلخوری برادرانه ای را به همراه داشته باشیم.

زمان برگزاری جام واقعی لاری اوبراین فرا رسیده است.

دیویس و لبرون در اولین فصل حضور لیکرز را به عنوان قهرمانی رساندند و وعده همکاری ستاره ای خود را دادند. لبرون میراث خود را سیمان کرد. دیویس حلقه و شهرت خود را هنگام درخواست معامله از Pelican بدست آورد.

اگرچه لبرون در فینال ها جایزه MVP را از آن خود کرد ، اما دیویس (25.0 امتیاز ، 10 ریباند ، 3.2 پاس گل ، 2.0 قطعه و 1.3 ربودن در هر مسابقه) به طور قطع اثر خود را در Hit به جا گذاشت. امتیاز مسابقه دیویس (22.8) از جمله بهترین امتیازات فینال NBA توسط کسی بود که جایزه بهترین بازیکن در فینال ها را کسب نکرده بود.

بیشتر بخوان:  مربی Bucs ، بروس آریانس در 20 سالگی به تنهایی چهارم شد و توسط QB 43 ساله از بین رفت

در اینجا بهترین بازیکنان فینال هستند که از سال 1984 (از سال 1984) در فینال های NBA برای هر تیم بالاترین امتیاز را در امتیازات بازی کسب کرده اند ، بازیکنانی که تیم هایشان این سری را از دست داده اند ، سیاه پوش هستند. بازیکنانی که تیم هایشان این سری را بردند از طلای بنفش و دیویس استفاده می کنند. فینال های MVP در براکت ها:

به جیمی باتلر نزدیک بالای صفحه توجه کنید. یک سریال باورنکردنی بازی کنید. اما مانند لبرون در سالهای اطراف کاوالیرز ، باتلر شکست خورد.

دیویس – که آمار امتیاز مربع او توضیح کامل دفاع در تغییر بازی اش را نداده است – پیروز شد.

او با لبرون برنده شد زیرا آنها فکر می کردند این امکان وجود دارد. آنها بدون حسادت یکدیگر را بیرون راندند. آنها استعداد نخبگان را در یکدیگر نشان دادند. آنها رابطه ستاره بزرگتر لبران در حال ظهور با کری ایروینگ را تشکیل دادند.

دیویس در نیواورلئان عالی به نظر می رسید ، اما هرگز فرصتی برای اثبات خود در بالاترین سطح نداشت. به لطف لبرون ، دیویس این فرصت را بدست آورد.

لبرون عالی است. ما این را می دانیم اما او همچنین سه فصل متوالی بدون حلقه را پشت سر گذاشته است که طولانی ترین دوره طلسم خشک او از زمان پیوستن به میامی است.

این اسلاید تمام شده است – بخش عمده ای از وی متشکرم.

آنتونی دیویس در فینال های هیجان انگیز NBA که در ابتدا در NBCSports.com ظاهر شد ، شریک بازی می کند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2xoe34p
is.gd/0d5BBU
shrtco.de/bnCva
clck.ru/RMUZY
u.nu/ulumf
ulvis.net/23Rn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

25 نظرسنجی برتر AP: کارولینای شمالی برای اولین بار از سال 1997 به جمع پنج بازیکن برتر در رده بندی فوتبال دانشگاه منتقل شد

د اکتبر 12 , 2020
تاریخ یک روش خنده دار برای تکثیر خود دارد ، و این در نظر سنجی این هفته AP Top 25 انجام شد. کارولینای شمالی پس از پیروزی 56-45 مقابل ویرجینیا تک در روز شنبه ، به رده پنجم آخرین رده بندی صعود کرد. این اولین باری است که Tar Heels […]