آنتونی دیویس میراثی را در حباب تقویت کرده است – و این تازه شروع می شود | ورزش


آتونی دیویس یکشنبه شب در حالی که لس آنجلس لیکرز سنگ تمام گذاشتن اولین قهرمانی خود در NBA طی یک دهه گذشته بود ، با ابراز ناباوری نگاه کرد. برای مرد بزرگ 27 ساله اهل شیکاگو ساوت ساید ، قطعه گمشده دور از ذهن یک حرفه بدون کمبود موفقیت های فردی سرانجام در اختیار او قرار گرفت.

از آنجایی که یک ستاره بزرگتر و بزرگتر لیکرز دیگر از روی نیمکت در صحنه بود ، نمی توانست کمی احساس نوستالژی کند. هرگز اولین بار خود را فراموش نمی کنید.

بیشتر بخوان:  بتس ، داجرز فصلی عالی را برای دویدن تعیین کرد ، Rox 15-6 را مسدود کرد

لبرون جیمز ، 27 ساله که اولین عنوان خود را در NBA در سال 2012 بدست آورد ، 27 ساله بود و گفت: “من قطعاً خودم را در آن دیده ام و آنچه او در حرفه من برای من انجام داده است. وی افزود: “این اساساً به من این امکان را می داد كه بدانم كاری كه در حرفه خود انجام می دهم ، نحوه انجام بازی و نحوه یادگیری بازی در هنگام بازی های بسكتبال در هشت سالگی ، مشكلی نیست كه به آن روش بازی كنم و بتوانم برنده شوم. درمورد تعداد افرادی که به شما می گویند ، شاید شما باید بیشتر بپردازید ، شاید شما باید بیشتر از آن کار کنید ، شاید شما نیز بیشتر شبیه او باشید ، به من بگویید که نحوه بازی من در بسکتبال و راهی که من بسکتبال بازی کردم راه صحیحی برای بازی آن است ، زیرا شما نتایج را می بینید .

بیشتر بخوان:  خبیب نورماگومدوف می گوید پس از تعلیق گیتجی در UFC 254 | بازنشسته شد UFC

“و سپس این اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. من نمی گویم که M واقعاً اعتماد به نفس ندارد. اما آن را به سطح دیگری می رساند.”

دیویس ، اولین انتخاب در پیش نویس 2012 و هفت برابر ستاره های جهان ، قبل از پیوستن به لیکرز در تابستان گذشته در یک تجارت بزرگ ، به عنوان یکی از درخشان ترین استعدادهای لیگ شناخته می شد. او اکنون میراث خود را به عنوان یکی از بزرگان این ورزش تقویت کرده و تنها هشتمین بازیکن (و اولین بازیکن از زمان مایکل جردن) است که موفق به کسب یک عنوان NBA ، یک قهرمانی NCAA و یک مدال طلای المپیک شده است.

بیشتر بخوان:  49 بازیکن خجالتی بدون غاروپولو برای غول ها آماده می شوند

دیویس در مورد همکاری خود با لبرون گفت: “احترام بگذارید.” “دوستی واقعی. ما به استادیوم نزدیک هستیم ، اما شما باید ما را از زمین خارج کنید. این غیرواقعی است. من همیشه در خانه او هستم. او همیشه در خانه است. این در تمام فصل درست است.

“هیچ حسودی وجود ندارد. هیچ کس به دیگری حسادت نمی کند. مردان هیچ برنامه شخصی ندارند. ما فقط دو نفر هستیم که به دلایل مختلف می خواهیم برنده شویم. امشب موفق شدیم این کار را انجام دهیم.”
آنتونی دیویس و لبران جیمزآنتونی دیویس از لیکرز ، چپ ، و لبران جیمز با میانگین 25 امتیاز در هر بازی به اولین هم تیمی تاریخ NBA تبدیل شدند در حالی که آنها در همان فصل بعد از زمین بهتر از 50 درصد از زمین شوت می زدند. عکاسی: کوین سی کاکس / گتی ایماژ

با ادامه ثروتمند شدن داستان های پارچه ، تحول شگفت آور لیکرز بیشتر از دونالد ترامپ جونیور بود تا هوراسیو آلگر جونیور: دقیقاً سرنخ هایی نیستند که باعث می شوند شما نسبت به افراد بی طرف احساس خوبی داشته باشید. دو تابستان پیش ، لیکرز در یک دوره 5 ساله غرق شد و بیش از هر تیمی در NBA باخت ، از جمله فیلادلفیا 76ers که عمدا شکست می خورد. تمام تحول دراماتیک مورد نیاز آنها اضافه شدن دو استعداد از دو نسل در فصول متوالی بود. باید خوب باشد

فقط زمان نشان خواهد داد که آیا تصمیم لیکرز برای رهن آینده خود برای خرید دیویس در دراز مدت تصمیم عاقلانه ای بوده است یا خیر. قیمت بسیار زیاد بود: Lonzo Ball ، Brandon Ingram ، Josh Hart ، سال گذشته شماره 4 را انتخاب کرد ، اساساً کنترل هر پروژه در لس آنجلس تا سال 2025. اما هیچ کس نمی تواند بازده فوری را زیر سوال ببرد. لیکرز در طول مسابقات خود در حباب جهانی والت دیزنی از نظر تاریخی تیم خوبی بود: اندازه ، قدرت ، تحرک و قابلیت تطبیق جیمز در مسابقات مقدماتی کاملاً به نمایش در می آمد زیرا آنها در حالی که 50 امتیاز برتر را می گرفتند به عنوان هم تیمی های خود در تاریخ NBA با نرخ 25 امتیاز در هر بازی قرار می گرفتند. ٪ کره زمین در همان فصل پسین است.

دیویس ، که در طول هفت سال فقط دو بار ناک اوت را با پلیکان بازی کرده است ، در طول کسب عنوان قهرمانی لیکرز به طور متوسط ​​27.7 امتیاز (در 57.1 shot شوت) با 7.1 ریباند و تعداد غیرقابل حذف لحظه ها ، بیش از سه امتیاز – نشانه ای از مرگ برای خداحافظی از دنور ناگتس در دومین مسابقه فینال های کنفرانس غرب.

دیویس 10 امتیاز آخر لیکرز را به دست آورد ، از جمله پیروزی 105-103 برابر ناگتس در دومین مسابقه فینال های غرب.

در اوایل مسابقات مقدماتی ، جیمز گفت: “من در کارم هم تیمی های عالی داشتم.” “م یکی از همین شاخ های تک شاخ است و او مشغول کارهایی است که برخی دیگر از همکاران بزرگ من نمی توانند انجام دهند.”

دیویس روز یکشنبه در مورد آژانس آزاد قریب الوقوع خود در میان روزنامه نگاران خجالتی بود و از تعهد کامل به امضای مجدد با لیکرز خودداری کرد. وقتی او را فشار دادند گفت: “من هیچ ایده ای ندارم.” “سال اول اوقات خوبی را در لس آنجلس گذراندم. این چیزی جز لذت نبود ، چیزی جز حیرت بود. در طی دو ماه آینده ، خواهیم فهمید. منظورم این است که من 100٪ مطمئن نیستم ، اما به همین دلیل نماینده من همان است که هست و ما در مورد آن بحث خواهیم کرد.” ما آن را کشف می کنیم. “

اما تصور دیویس در فصل دیگر در هرجای دیگر دشوار است ، به این دلیل که تیم های کمی حداکثر مقاومت را برای موفقیت دارند و حتی کمتر (بخوانید: هیچ چیز) شانس بیشتری برای کسب جام های بیشتر به او می دهد. هرچه بیشتر در گرگ و میش گیج کننده اولین خانم خود صحبت کند ، به وضوح در خانه است.

وی گفت: “رابطه ای بین من و برون ، ما همیشه نزدیک هستیم.” “من به لس آنجلس رسیدم ، او اولین کسی است که به من پیام کوتاه می دهد ، و او به من تبریک می گوید ، و آنها مرا به خانه صدا زدند. ما به نوعی بعد از آن جشن گرفتیم. ما فقط این سال گذشته را پشت سر گذاشتیم ، مخصوصاً اینجا در حباب ، زیرا ما هر روز دور همدیگر بوده ایم.” بنابراین ما قادر به اتصال بسیار دور از زمین بودیم [in a way] وقتی در لس آنجلس هستید ممکن است فرصتی برای انجام این کار نداشته باشید. شما خانواده و سایر امور در جریان دارید.

“بنابراین ما واقعاً فرصتی برای برقراری ارتباط دور از زمین و یادگیری بیشتر درباره همدیگر پیدا کردیم. یادگیری از او در این لحظات به من کمک کرد. نمی دانم آیا او چیزی از من یاد گرفته است. منظورم این است که او همه چیز را دید ، همه چیز را پشت سر گذاشت. اما فقط در اطراف آن بود. روشی که او رفتار می کند ، نحوه هدایت ، راهی که لذت می برد ، بودن در کنار خانواده و لذت بردن از بازی بسکتبال باعث شده است که من فرد بهتر و بازیکن بهتری باشم. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2tv579l
is.gd/g9QXly
shrtco.de/6Kqgs
clck.ru/RN6eS
u.nu/i1rl5
ulvis.net/2vwY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شایعات فوتبال از رسانه ها

س اکتبر 13 , 2020
روزنامه ها چه می گویند پپ گواردیولاناامیدی که از داشتن مدافع چپ رنج می برد می تواند تعقیب منچسترسیتی را ببیند نیکلاس تالیاویکو در ژانویه. این بازیکن 28 ساله در آژاکس تحت تأثیر قرار گرفته است و در تابستان یکی از گزینه های اتحادیه به حساب می آمد. روزنامه سان […]