آنتونی لین انتظار دارد شارژرها پس از چهارمین باخت فصل را نجات دهنداگرچه فصل گذشته برای شارژرها سخت بود – و هیچ کس انتظار نداشت که خروج گروهی از پیاده رو بعد از فصل 5-11 به پایان برسد – این تیم بیش از سه بازی متوالی شکست نخورده بود.

شارژرهای فعلی چهارمین متوالی دوشنبه خود را در نیواورلئان با 30-27 در وقت اضافه کاهش دادند.

آنتونی لین مربی گفت: “من فکر نمی کردم این تیم قرار باشد چهار پیاپی باخت.” “اما ، من به تو خواهم گفت ، [another] تیم حمل و نقل که این کار را انجام داد و آن تیم دوباره وارد جنگ شد. من انتظار دارم این تیم برگردد و همان کار را انجام دهد. “

بیشتر بخوان:  2020 NBA پلی آف: کلیپرز در برابر ناگتس ، شانس ، انتخاب ، پیش بینی بازی 7 از مدل ثابت شده در 61-33

شارژرهای 2017 چهار مسابقه نخست تصدی لین به عنوان سرمربی را از دست دادند. این تیم با نتیجه 9 بر 7 پرش کرد و به سختی دیدارهای مقدماتی را از دست داد.

شارژرها اکنون با فکر زیادی می توانند وارد هفته خرابی او شوند زیرا به دنبال این است که فصل کاملاً حل نشود.

جاستین هربرت گفت: “من می دانم که اگر ما به سختی کار کنیم و کارهای درست را انجام دهیم ، اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.” “من شیوه جنگ این تیم را دوست دارم. می دانم که با هم خواهیم ماند. باخت سخت است. همیشه اینطور است. اما ما از آن یاد خواهیم گرفت.”

بیشتر بخوان:  خوزه آلتوو از آستروس با ادامه دادن مشکلات پرتاب ، اشتباه پرهزینه دیگری در ALCS مرتکب شد

این اولین تلاش هربرت برای پیروزی در مسابقات زودهنگام نیست. در اورگان ، اردک ها در 5 شروع کار خود به عنوان دانشجوی سال اول 1-4 بودند.

با شارژرها ، 0-4 است ، هر شکست با یک امتیاز و دو شکست در وقت اضافه اتفاق می افتد. حمل کننده در چهار باخت 18 امتیاز بهتر عمل کرد.

لین گفت: “وقت آن نیست که انگشت بکشیم و سرزنش کنیم و همه اینها.” “به عنوان یک تیم – کادر مربیگری و بازیکنان – 11 بازی برای تغییر این وضعیت باقی مانده است. ما می دانیم که می توانیم با هر کسی بازی کنیم زیرا قبلاً این کار را می کردیم. ما فقط باید این بازیهای لعنتی را به پایان برسانیم.”

بیشتر بخوان:  شانس اوپن 2020 ایالات متحده ، انتخاب: پیش بینی های تایگر وودز از همان مدلی که برد گری وودلند را میخکوب کرد

جاستین جکسون ، عقب نشینی کرد ، گفت: “همه در حال جنگ هستند. ما فقط باید بازی های بیشتری انجام دهیم. این وضعیت در لیگ وجود دارد. همیشه بازی های بسته می شود. ما مجبور نیستیم آن را به یک مسابقه نزدیک تبدیل کنیم. وقتی پیشرفت بزرگی داریم باید پاهای خود را ثابت نگه داریم.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y57odg7w
is.gd/iRyhjK
shrtco.de/2RTkX
clck.ru/RNRZU
u.nu/0gmv3
ulvis.net/lu7V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

این منبع می گوید هیچ تست مثبت ویروس کرونا برای Tennessee Titans وجود ندارد ، این بازی در مقابل لوایح بوفالو خوب است

س اکتبر 13 , 2020
دن گراتسیانو خبرنگار ESPN گفت که بازی سه شنبه شب بین بوفالو بیلز و تنسی تیتان پس از منفی بودن آزمایشات ویروس کرونا ویروس انجام شد. این دومین روز متوالی بود که غول ها آزمایشات مثبت جدیدی را برای COVID-19 انجام ندادند. روز یکشنبه ، پس از دو روز متوالی […]