آنچه تیم های NBA غربی نیاز دارند: تیراندازان و متون سایه


سرانجام – سرانجام – NBA در اینجا خارج از فصل است. مطمئناً ماه اکتبر است ، ماهها پس از شروع فصل رکود اقتصادی اگر بیماری همه گیر وجود نداشته باشد. و البته ، لس آنجلس لیکرز هنوز در تلاش است تا بفهمد که آیا می تواند پس از شکست حباب جهانی والت دیزنی ، نمایش تورنمنت Zoom را برگزار کند.

(آنها می توانند. اما شما فقط می دانید که جی. ر. اسمیت در سخنرانی لبرون جیمز سکوت خود را فراموش خواهد کرد.)

این بدان معناست که 30 تیم NBA در آستانه بارگیری مجدد ، ذخیره سازی مجدد یا بازنشانی مجدد از طریق معاملات و آژانس های رایگان و پیش نویس قرار دارند ، اگرچه لیگ هنوز باید تأثیر مالی همه گیری را مرتب کند و سقف حقوق و دستمزد را برای فصل آینده تعیین کند.

کنفرانس غرب یک چالش بسیار دشوار است. لیکرز عنوان قهرمانی را بدست آورد و باید با توجه به نقطه اوج غالب خود ، به عنوان علاقه مندان به قهرمانی در نظر گرفته شود. اما تیم های دیگر با ستاره های جوان ممکن است در این مورد حرفی برای گفتن داشته باشند.

بنابراین ، برای همه مدیران کل خارج از کشور ، ما پیشنهادهایی برای یک کار داریم که هر تیم در غرب در خارج از فصل خود باید انجام دهد.

لس آنجلس لیکرز

بیشتر بخوان:  شاهین ها رحیم موریس را جانشین موقت کوین می نامند

آنتونی دیویس یک گزینه بازیکن خارج از فصل دارد و اگر لیکرز او را راضی کند که یک بازیکن را به خدمت بگیرد ، این یک موفقیت است. با وجود دیویس و لبرون جیمز ، محبوب ترین عنوان حتی با استاتلر ، والدورف و من در ترکیب اصلی باقی خواهد ماند.

لس آنجلس کلیپرز

کلیپرز یک محصول عجیب در هالیوود بود که ستاره های کلاس A قصد داشتند در فصل جوایز همه چیز را بدست آورند. در عوض ، آنها توسط استعدادهای کمتر شناخته شده کنار گذاشته شدند. به عبارت دیگر ، آنها “مرد ایرلندی” در Netflix بودند.

راه پیشرفت آنها کامل نیست: احتمالاً فضای زیادی نخواهند داشت. مونترزل هارل ، مرد ششم سال و مارکوس موریس بازیکن آزاد و بدون محدودیت هستند. آنها در دور اول چاره ای ندارند و ستاره هایشان کاخی لئونارد و پل جورج می توانند پس از فصل 21-2020 ترک کنند.

کلیپرزها باید به یک چیز اعتماد کنند: شیمی را اصلاح کنید. این مسئله در تمام فصل یک مشکل بوده است ، بنابراین با توجه به استعداد لئونارد و جورج ، از لحاظ تئوری ، یک مربی جدید می تواند بیاید و این مشکل را برطرف کند.

دنور ناگتس

ناگتس یکی از بهترین نقاط لیگ را در اختیار دارد: سنگ بنای حق رای ، نیکولا جوکیچ ، تا سال 2022-23 بسته است. او در زیبایی موری یک بازیکن کم سن و سال دارد ، البته ناسازگار ، که تا 24 تا 2023 امضا شده است. آنها دارای برخی از قوسهای بزرگ بیرون از دفترها هستند و فضای جلد را آزاد می کنند.

بیشتر بخوان:  NFL Picks ، هفته 6: Bears vs Panthers جالب ترین مسابقه است

اما مهمترین مرحله ممکن است زیر بینی آنها باشد. جرامی گرانت از هر دو طرف سهامدار خوبی بود و می توانست بازار نمایندگی آزاد را آزمایش کند. ناگت ها برای حفظ آن خوب کار خواهند کرد.

جنگجویان گلدن استیت

تمام کاری که Warriors در خارج از فصل انجام می دهد این است که استفان کاری را در سلفون بپیچد. اگر وریورز در فصل آینده از سلامتی خوبی برخوردار باشد – این بدان معناست که کری ، کلی تامپسون و دایموند گرین – گلدن استیت رقیب قدرتمندی برای کسب عنوان قهرمانی خواهد بود.

موشک های هوستون

این موشک ها باید توسط جیمز هاردن و راسل وستبروک شلیک شوند. آنها نشان دادند که سبک توپ کوچک آنها می تواند کارساز باشد ، اما مشکلات پرش وستبروک در دوره بعد از فصل به یک مشکل تبدیل شد و هوستون به کسی احتیاج داشت تا فشار را از هاردن بردارد.

Rockets که حداکثر فضای لازم را ندارند ، باید این مشکل را از طریق تجارت یا نمایندگی رایگان با قیمت ارزان حل کنند. کایل کورور و ایسایا توماس ممکن است در اینجا از نظر تهاجمی ، اما از نظر دفاعی متناسب با قانون باشند.

بیشتر بخوان:  پاس 3 TD فیتزپاتریک در جستجوی 49ers 43-17 باعث شکست دلفین ها شد

اوکلاهما سیتی تندر

این یک امتیاز جذاب است: تعداد زیادی از انتخاب های آینده نگرانه ، یک استعداد جوان جذاب مانند چای Jelgos Alexander ، سرمربی گشایی. و کریس بال ، 35 ساله ، نشان داد که هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان امتیاز در بازی است.

کارهای دیگری برای انجام تندر وجود ندارد ، به غیر از تلاش برای زدن ضربه های آخر در دور اول در خانه. آرام باشید و از سواری لذت ببرید. دیدن نور انتهای تونل. آنها فضای کافی برای جذب یک نماینده درجه یک رایگان برای بازی در کنار پل را ندارند. بیشترین سرمایه تجاری این تیم استفن آدامز است که یک قرارداد منقضی شده به ارزش 27.5 میلیون دلار دارد. اما بهتر است تیم اجازه انقضا بدهد تا قرارداد های دیگر. تا جایی که فضای زیادی در اختیار دارید ، تا آنجا که ممکن است رقابت کنید ، جایی که فضای زیادی دارید ، پیش نویس را انتخاب کنید ، و شاید پل را برای یک تور قانونی.

یوتا جاز

جاز یک کلاه دارد ، یا در حقوق یا درپوش استعداد. آنها به اندازه کافی برای بازی با لیکرز خوب نیستند ، اما برای داشتن قرعه کشی نیز بد نیستند. قرارداد رودی ژوبرت 27.5 میلیون دلار منقضی شده است و با توجه به تنش های مرتبط با همه گیری با دونووان میچل ، جای س askingال است که آیا تیم بهتر است مرکزی داشته باشد که بتواند فضای زمین را ذخیره کند.

بیشتر بخوان:  آژا ویلسون برنده با ارزش ترین جایزه بازیکن WNBA شد

دالاس ماوریکس

از نظر دفاعی ارتقا دهید. آنها برای این کار دارای یک استثنا در سطح متوسط ​​و انتخاب پیش نویس دور اول هستند. آنها دو تراشه عالی در لوکا دونسیچ و کریستاپس بورسینگز دارند ، اما تیم در فصل گذشته در دفاع 18 بود. (هشدار: پورنگیسس برای جراحت در آسیب دیدگی مینیسک در زانوی راست خود تحت عمل جراحی قرار گرفت. او در بیشتر دوران حرفه ای خود برای سالم ماندن مشکل داشت ، اما در مسابقات مقدماتی واقعاً پتانسیل خود را نشان داد)

پاداش: به Boban Marjanovic زمان بازی بیشتری بدهید. چون دنیا رنج می برد و ما باید لبخند بزنیم.

پورتلند تریل بلیزر

این تیم به سختی به رده هشتم رسیده است که یک کار ناامیدکننده است. اما اگر جوزف نوریچ و زاک کالینز می توانستند برای یک فصل کامل سالم باشند ، بلیزرها بسیار عالی بودند. میتوانست. یا پورتلند می تواند امیدوار باشد كه استعداد ستاره دیمین لیلارد در توهین به رپ ، ویترین حرفه پر فراز و نشیب در تمام اعصار است.

ممفیس گریزلیز

خرس را فشار دهید. جا مورانت مدام این را یادآوری می کند نویسنده بسکتبال از بین 100 نفری که وی را برای کسب جایزه تازه کار سال انتخاب نکرد. هر روز صبح برای او پیامک ارسال کنید. آن را در هر تمرین قرار دهید. برای او یک ایمیل گاه به گاه با عنوان ارسال کنید: “ای مرد ، کاش ما صهیون ویلیامسون را داشتیم. شاید او یک سال تازه کار بهتر بود.”

بیشتر بخوان:  آنگ ریتا که بارها اورست را فتح کرد ، در سن 72 سالگی درگذشت

خورشید ققنوس

میدان اصلی تیم را به دنیای والت دیزنی منتقل کنید ، زیرا سانز 8-0 به حباب کشید. گذشته از این ، سانز یکی از معدود تیم هایی است که فضای پوششی زیادی دارد و قرعه کشی زیادی دارد. این کلاس از وزن کمتری نسبت به حد معمول برخوردار است ، اما دانیلو گالیناری و مونترزل هارل اهداف قانونی رایگان برای آنها هستند.

سان آنتونیو تاتنهام

گرگ پوپوویچ مربی قول داد دیگر مجبور به مصاحبه های جانبی بیشتری نخواهد بود و تاتنهام 82-0 می شود. جدا از این ، بیشتر اوقات خارج از فصل آنها به این بستگی دارد که آیا DeMar Deozan برای سال آخر قرارداد خود انتخاب می کند یا خیر. تاتنهام باید امیدوار به زنده ماندن باشد. زیر رادار ، دروزان در سن آنتونیو بهترین بسکتبال دوران حرفه ای خود را بازی کرد.

پادشاهان ساکرامنتو

بادی هیلد تجارت ، که به طرز ماهرانه ای پیشنهاد نمی کرد از ساکرامنتو بخواهد ، کلیدها را به بوگدان بوگدانوویچ ، بازیکن آزاد زنجیر شده تحویل داد. هیلد یک جوان تکاور با استعداد و دارای قراردادی معقول است که می تواند برخی از دارایی های پادشاهان را بدست آورد. در صورت ادامه این امر ، سلطنت ها نفوذ خود را از دست می دهند.

بیشتر بخوان:  گاوچران برای جذب گرت گیلبرت ، هافبک NFL. مدیر عامل شرکت دالاس ، داک پرسکوت را "آینده ما" توصیف می کند.

نیواورلئان پلیکان

مربی مناسب Zion Williamson را پیدا کنید. بازیکنان بیش از هر زمان دیگری از تیم خارج می شوند ، حتی در صورت قرارداد. هر سال از روزهای هدر رفته ویلیامسون با مربی ای که با او مطابقت ندارد دعوت از ویلیامسون است که سعی کند هر وقت بتواند آنجا را ترک کند ، همانطور که لبران جیمز در کلیولند انجام داد.

گرگهای Timber مینه سوتا

مینه سوتا و همچنین اولین مدیر Nets در پیش نویس شماره 1 را دارند. تیمبرولوز یکی از بهترین بازیکنان جوان لیگ را دارد ، کارل آنتونی تاونز و یک دروازه بان با استعداد در کنار او ، D’Angelo Russell. مینه سوتا از انتخاب اول بو نمی گیرد. برو جیمز ویزمن را بگیر. سبک ورزشی او این امکان را به او می دهد تا با سه نقطه در زمین بازی کند و مینه سوتا در زمینه بال و جلو به کمک نیاز دارد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy92mnwf
is.gd/rf52ST
shrtco.de/1HFU8
clck.ru/RSmXN
u.nu/ho-0e
ulvis.net/oNMw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هدست بلوتوثی DOSS SoundBox Touch بهترین 20 دلاری است که می توانید امروز هزینه کنید

ش اکتبر 17 , 2020
دوس یک تنش ذاتی بین کیفیت صدا و قیمت وجود دارد ، به همین دلیل است که وقتی با بلندگوها و هدفون هایی که وزن زیادی دارند روبرو می شویم ، همیشه احساس سرخوشی می کنیم. بلندگوهای قابل حمل بلوتوث مثالی عالی هستند: شما با یک قیمت مشخص پایین ، […]