آنچه در مورد فصل آینده NBA می دانیم این است: چیز زیادی نیستحالا چی؟

این احساسات اساسی بسیاری از افراد در NBA در هفته های آخر باقی ماندن لیگ در قرنطینه در دنیای دیزنی بود ، به ویژه با مشخص شدن خط پایان حباب.

بله ، فصل ذخیره شده است. بله ، یک قهرمان تاجگذاری شده است. بله ، هیچ بازیکنی تست مثبت نداشته و هیچ بازی لغو نشده است. و بله ، تعهدات به شرکای تلویزیونی الدوری انجام شده است.

این طرح فراتر از انتظارات NBA بسیار خوب عمل کرد.

اما حالا چه؟

تنها تاریخی که در تقویم آینده NBA تعیین می شود ، پیش نویس NBA 2020 است (18 نوامبر). آژانس رایگان می تواند تا اوایل دسامبر آغاز شود ، فصل می تواند از اواسط ژانویه آغاز شود و بازی های پلی آف ممکن است تا تابستان آینده ادامه داشته باشد.

بیشتر بخوان:  داک پرسکوت زخمی شده: چگونه حمله گاوچران در اطراف اندی دالتون و ازکیول الیوت توسعه می یابد

میتوانست. شاید. میتوانست. اینها کلماتی است که آینده نزدیک NBA به آنها بستگی دارد.

NBA و NBPA ، انجمنی که نماینده بازیکنان لیگ است ، در حال حاضر در حال مذاکره در مورد اصلاحات در توافق نامه چانه زنی لیگ هستند ، و مدل های مالی آنها برای جلوگیری از ضربه های همه گیر جهانی که هنوز جذب نشده است ، مجهز نیستند.

با ترکیدن موفقیت آمیز حباب در روز دوشنبه ، انتظار می رود گفتگوها در هفته آینده تشدید شود.

به گفته افراد با اطلاع از شرایط ، طرفین توافق کردند که مهلت مذاکرات را تا 30 اکتبر تمدید کنند. در حالی که هر یک از طرفین می توانند به طرف دیگر اطلاع دهند که از توافق عقب نشینی کرده و منجر به وقفه ای می شود ، انتظار نمی رود.

بیشتر بخوان:  جی آر اسمیت قهرمانی NBA را بدون پیراهن دوباره جشن می گیرد

در پاسخ به این س beforeال قبل از NBA ، آدام سیلور ، عضو کمیساریای NBA ، گفت: “من تصور نمی کنم در مورد مسائل کارگری ، راهی که شما پیشنهاد می کنید ، به این معنی که ما قادر به حل آنها نخواهیم بود”. “تردیدی نیست که روی میز موضوعاتی وجود دارد که باید مورد مذاکره قرار گیرد. من فکر می کنم – ما تاکنون هر مشکل دیگری را حل کرده ایم. فکر می کنم ما با آنها ارتباط سازنده داریم. همه اطلاعات را به اشتراک می گذاریم. ما مدل های مختلف کسب و کار خود را با هم بررسی می کنیم.

بیشتر بخوان:  Odds Saints مقابل Chargers ، Line: انتخاب فوتبال در دوشنبه شب ، پیش بینی های یک مدل در رول 103-69

“بنابراین من فکر می کنم گرچه تردیدی وجود ندارد که موضوعاتی وجود خواهد داشت و مذاکرات دشواری نیز در آینده انجام خواهد شد ، اما من کاملاً انتظار دارم که مثل همیشه روی آنها کار کنیم.”

طی دو هفته آینده ، دو طرف باید برای آینده مالی فوری NBA به توافق نامه های چارچوبی برسند.

یکی از بزرگترین چالش ها مذاکره در مورد سقف حقوق فصل آینده است. این تعداد معمولاً از درآمد لیگ حاصل می شود ، اما طبق گفته افرادی که مجاز به صحبت عمومی نیستند ، بیماری همه گیر برای لیگ 1.5 میلیارد دلار هزینه در بر داشته است ، بنابراین این فرمول غیرقابل تحمل است.

بیشتر بخوان:  تیم ملی فوتبال پرتغال اعلام کرد که کریستیانو رونالدو به ویروس کرونا آلوده شده است

سقوط گسترده سقف حقوق و دستمزد ، اکثریت قریب به اتفاق لیگ را به سمت مالیات لوکس سوق می دهد در حالی که بازار نمایندگان آزاد در همان لحظه خشک می شود.

برای جلوگیری از کاهش قابل توجه حداکثر حقوق ، دو طرف باید در مورد میزان حقوق بازیکنان به تعویق افتاده و به یک حساب سپرده وارد مذاکره شوند. سال گذشته سقف حقوق و دستمزد 109.1 میلیون دلار و مالیات لوکس از 132.6 میلیون دلار تعیین شد.

پیش از فصل 21-2020 ، تصمیمات دقیق تری باید اتخاذ شود.

بیشتر بخوان:  MLB playoffs 2020 - جدول رده بندی وایلد کارت ، تصویر پلی آف و قالب پس فصل

دانستن کامل حقایق مالی به تیم ها این امکان را می دهد تا برنامه های غیررسمی خود را شروع کنند – بازیکنان گزینه های قراردادی برای پذیرش و رد آنها خواهند داشت ، معاملات انجام می شود و در نهایت ، بازیکنان آزاد می توانند تعیین و امضا شوند.

در حالی که در انتظار چراغ سبز رسمی هستند ، در دفترهای لیگ لیگ ناامیدی وجود دارد. آنها خواهان وضوح بیشتر در مورد تاریخ شروع احتمالی فصل آینده هستند. سیلور گفت این فصل احتمالاً قبل از ژانویه آغاز نمی شود ، احتمالاً مسابقات تا فوریه آغاز نمی شوند ، هرچند که هر تاریخی حدس و گمان است

بیشتر بخوان:  عکس های Dodgers vs. Braves in Game 1 توسط NLCS

Sprites ، توانایی ها و Maples – این چیزی است که ما در حال حاضر واقعاً داریم – همانطور که لیگ و بازیکنان سعی می کنند بفهمند “حالا چه؟”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4nl9qsp
is.gd/lw7115
shrtco.de/tKbw
clck.ru/RS8ap
u.nu/7z5v2
ulvis.net/u4K5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ایلان ماسک حدس می زند اسپیس ایکس در سال 2024 هر چه زودتر کشتی به مریخ بفرستد

ش اکتبر 17 , 2020
اگر می خواهید به مریخ بروید ، زمان بندی همه چیز است و الون ماسک دیگر فکر نمی کند SpaceX با باز شدن فرصت بعدی بعدی در سال 2022 به سیاره سرخ برسد. ستایشگر اصلی دنیا ترک این دنیا بود او پیش از این امیدوار بود که در سال 2022 […]