آواتارهای انیمیشن در Twitch به جریان اصلی خود می روند


“من هرگز باید دوباره تمرین کنم! ” پخش کننده پخش جنجالی ایمان “Pokimane” آنیس در جریان پخش خود روز یکشنبه گفت. او دوربين را بزرگنمايي كرد تا فرم كامل خود را نشان دهد: موهاي قهوه اي موج زده ، چشمان بسيار بزرگ ساج و بالاي بنفش بريده شده كه شكمي صاف را نشان مي دهد. انیمه به عنوان جهنم ، همه چیز.

آنیس به جای صورت خود ، یک مدل انیمیشن سه بعدی از خودش سفارش داده بود که کلمات و حرکات او را ردیابی می کرد ، و آنها را بصورت زنده اجرا می کرد. آنیس طبق معمول در حال پیمایش در Reddit بود و با بینندگان گپ می زد ، وقتی کسی پرسید که به نام خدا چه خبر است؟ آنیس گفت: “من معمولاً با یک بادامک جریان پیدا می کنم.” “گاهی اوقات اگر من نمی خواهم از دوربین استفاده کنم ، شاید فقط از این استفاده کنم! نیا! ” چشمان مدل سه بعدی او بسته شده و مانند گربه های راضی به نظر می رسد.

بیشتر بخوان:  بهترین گزینه های مناسب برای حریم خصوصی Google Maps

Anys در حال پخش “Vtuber Pokimane” بود و با استفاده از فرمی که توسط جوامع Vtuber از YouTube ، Twitch و سایر سیستم عامل های مبتنی بر ویدیو محبوب شد ، تصویب کرد. اپراتورهای ماهر از نظر فنی مانند سایر شخصیت های آنلاین – فقط از طریق این آواتارهای انیمیشن 2D یا 3D – از سیستم های ردیابی چهره و صدا برای رقصیدن ، آواز خواندن ، گپ زدن ، بازی کردن و پخش کردن استفاده می کنند. هنگام گفتگو ، دهان آنها حرکت می کند. چشمانشان با کنجکاوی گشاد و از عصبانیت باریک می شوند. (آنیس با دستیابی به انگشت میانه ، فناوری ردیابی دستی خود را آزمایش کرد.) اغلب اپراتورها ناشناس هستند ، صدای آنها بر روی فرکانس های kawaii تنظیم می شود.

بیشتر بخوان:  چگونه می توان کتابخانه بازی های زائد را دور زد

برای شروع ، Vtubers مدل های مجازی و تعاملی را با انواع انیمیشن ها و حالت های صورت سفارش می دهد. سپس آنها با استفاده از یک دوربین بهمراه نرم افزار ضبط حرکت و تجزیه و تحلیل صدا ، حالات صورت و حرکات دهان و بدن خود را ترسیم می کنند. (آنیس گفت که او از Luppet ، نرم افزار ردیابی بدن از یک شرکت مستقر در ژاپن استفاده کرده است.) حدود 10،000 مورد از این کانال ها اکنون در سراسر YouTube در YouTube ، Twitch ، Bilibili ، Weido ، Niconico و سایر سایت های ویدیویی وجود دارد. حتی یک آژانس Vtuber به نام HoloLive وجود دارد که بیش از 50 مدل انیمه را نشان می دهد. طبق اعلام شرکت هوش مصنوعی Hyprsense ، در سال 2019 تعداد بازدیدهای ترکیبی در کانال های Vtuber 99 درصد افزایش یافته است.

بیشتر بخوان:  پوچ پوستی پوچ "ندای وظیفه"

Kizuna AI ، که میلیون ها مشترک در YouTube دارد ، ادعا می کند که اولین YouTuber مجازی است. با جورابهای بلند تا ران و کمان صورتی بزرگ ، کیزونا ، که کانال خود را در سال 2016 آغاز کرد ، توسط یک بازیگر واقعی ژاپنی صداپیشگی می کند. (برای جلوه ، او به بینندگان می گوید که هوش مصنوعی دارد.) طرفداران حدس می زنند که نرم افزار زمینه ای او همان است که ستاره های پاپ مجازی و سه بعدی که توسط نرم افزار سینتی سایزر – معروف به Vocaloids – مانند Hatsune Miku استفاده می کنند ، استفاده می شود. در YouTube ، Kizuna همان کارهایی را که ممکن است هر شخصیت آنلاین دیگر انجام دهد: بازی وحشتناک را انجام می دهد داخل، تصاویر گربه ها را ترسیم می کند ، در مورد موضوعات بحث برانگیز ، گپ زدن با طرفداران بحث می کند. اکنون ، او یک سفیر فرهنگ در سازمان گردشگری ملی ژاپن است و در تبلیغات تجاری ظاهر شده است.

بیشتر بخوان:  فناوری دفاع از منافع عمومی

در راستای روندهای انیمیشن ، برخی از کانالهای معروف Vtuber از زیر و بوی محرمانه ای برخوردار هستند. مدل ها غالباً از آناتومی اغراق شده (با فیزیک اغراق آمیز “جیگل”) مباهات می کنند. در اوایل سال جاری ، Projekt Melody ، که خود را “اولین. . . 3D hentai camgirl ارائه شد ، “جریان Chaturbate خود را راه اندازی کرد ، جایی که او کمک های طرفداران خود را به یک ویبراتور متصل به اینترنت شبکه می کند. در ماه مارس ، توئیچ از او با وضعیت فوری “شریک” استقبال کرد ، و خرید کامل سایت جریان را در مورد روند نشان داد.

بیشتر بخوان:  فناوری جنبش جدید حقوق مدنی را پیش می برد

جریان های پوچ گرایانه نیز بسیار محبوب هستند. یک جوجه انیمه بلوند ، ظاهری شرلوک-هولمز به نام واتسون آملیا آخر هفته با 474،000 بازدید در YouTube شروع به کار کرد. روز گذشته روز گذشته بیش از چهل و پنج هزار بیننده زنده در حال پخش اولین جریان کوسه دختر Gawr Gura بودند. “شما در مورد آتلانتیس شنیده اید؟” او با پوشیدن لباس کوسه از بینندگان می پرسد. “شما را بوده؟ شعاعا! ” بعداً ، او کارائوکه می خواند. هر دو مجری بخشی از Hololive EN ، شعبه انگلیسی زبان آژانس هستند.

بیشتر بخوان:  شاهد تغییر شکل زمین هستیم که مانند یک فضانورد در حال بازگشت به زمان است

Vtuber Iron Mouse ، دختری مو صورتی و دارای شاخ های شیطان که از سال 2018 جریان دارد ، می گوید: “مانند یک انیمه ، یک بار به عنوان یک چیز بسیار خوب شروع شده و به آرامی رشد می کند.” “من فکر می کنم که اینجا. هر چه خوشحال کننده تر می گویم! “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2gkw74n
is.gd/mQPW4w
shrtco.de/ZmEtk
clck.ru/Qrkgs
u.nu/m-okz
ulvis.net/5QP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هر آنچه در مورد به روزرسانی iOS 14 باید بدانید

س سپتامبر 15 , 2020
اما حتی اگر تازه ترین تلفن را هم تحمل نمی کنید ، به روزرسانی جدید iOS 14 می تواند به صورت رایگان – به صورت رایگان ، مدل فعلی شما را تازه کند. نسخه بعدی سیستم عامل آیفون برای مدل های iPhone 6s عرضه می شود و بعداً از روز […]