آیا آیفون 12 به صورت بی سیم شارژ می شود؟ این همان چیزی است که اکنون می دانیم


شایع است که آیفون 12 دارای شارژ بی سیم و احتمالاً شارژ معکوس است.

اندرو هویل / Cnet

در یک واقعه فرضی امروز بعد (در اینجا نحوه تماشای پخش مستقیم آورده شده است) ، انتظار می رود اپل این اطلاعات را افشا کند آیفون 12. ما شنیده ایم شایعات زیادی درباره تلفن جدید مشخصات فنی، قیمت و ویژگی های بالقوه 5Gعلاوه بر قابلیت شارژ گوشی جدید. ما انتظار داریم که آیفون 12 از شارژ بی سیم بهره ببرد ، زیرا هر آیفونی از آن زمان این کار را انجام داده است آیفون 8. در روز جمعه ، یک کانگ درز کرد که در سایت اجتماعی چینی Weibo منتشر شده است که اپل همچنین یک آیفون مغناطیسی را معرفی خواهد کرد. شارژر MagSafe، با استفاده از مارک مشابه کابل های شارژ مغناطیسی موجود در لپ تاپ های قدیمی MacBook.

ادامه مطلب: تمام شایعات آیفون 12 که باید بدانید

این درز ، یک کیف آیفون مغناطیسی جدید را با MagSafe ، دو شارژر بی سیم رسمی اپل به نام MagSafe Charger و MagSafe Duo Charger نشان می دهد. ممکن است یک یا هر دو آنها خروجی 15 وات داشته باشند.

همچنین اطلاعات فاش شده نشان می دهد که آیفون 12 می تواند موقعیت مغناطیسی داشته باشد و همین امر می تواند تلفن ها را به موقعیت صحیح روی صفحه شارژ منتقل کند.

یکی دیگر از موارد گمانه زنی این است که آیا آیفون جدید به طور معکوس شارژ می شود یا خیر – وقتی تلفن قابل شارژ بی سیم است ، می تواند به عنوان ایستگاه شارژ نیز عمل کند و برای شارژ بی سیم دستگاه دیگری استفاده شود. رقبا دوست داشتند Samsung Galaxy S20، Samsung Galaxy Note 20 Ultra و OnePlus 8 Pro هم شارژ بی سیم دارید و هم شارژ بی سیم معکوس ، بنابراین اپل احتمالاً دست کم در مدل های آیفون 12 پرو جهشی در این امر ایجاد خواهد کرد (شایعات حاکی از وجود چهار مدل مختلف آیفون 12 است: آیفون 12 ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر) و تلفن 12 مینی)

برای دیدن صحت هر یک از این شایعات ، باید منتظر اعلامیه رسمی سه شنبه باشید – اینجا چگونه یک رویداد اپل را به صورت زنده تماشا کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید چگونه می توان تلفن فعلی خود را قبل از ارتقا به آیفون 12 آماده کردو و همه موارد دیگری که ممکن است شاهد اپل در رویداد مجازی خود باشیم.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

انتظار می رود هر ویژگی آیفون 12 را اپل اعلام کند


8:34


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5m9n3km
is.gd/C19KZD
shrtco.de/P2FRs
clck.ru/RNYep
u.nu/2dmgy
ulvis.net/fKNC

بیشتر بخوان:  سhoneالات متداول آیفون 5G: آنچه باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

13 پیشنهاد عالی در بهترین خرید ، هدف و سایر رقبای Prime Prime روز

س اکتبر 13 , 2020
نخست وزیر است بار دیگر ، و در حالی که آمازون از تخفیف های بسیاری برخوردار است ، رقبای خود نیز از این تخفیف برخوردار هستند. ما معاملات مصاحبه از Walmart ، Target ، Best Buy و فروشگاه های دیگر را جمع آوری کرده ایم. برای خرید این فروش ها […]