آیا به کلاهبرداران سرویس می دهد؟ تنیس با یک تاکتیک هوشمندانه باز می شود


ژانگ با کسب عنوان قهرمانی ، که تنها عنوان گرند اسلم وی است ، ادامه یافت و با گذشت بیش از 30 سال ، روح خدمت هنوز با کسانی که موفقیت او را به یاد می آورند گیر کرده است. خیلی ها به اشتباه مسابقه لندل را به عنوان فینال به یاد می آورند.

اما در کمال تعجب ، در ورزشی که موفقیت یک تقلید سریع را ایجاد می کند ، ضربه اصلی ژانگ روند را شروع نکرد. این تا حدی به دلیل یک کد نانوشته است که ضربه را منفی می زند ، زیرا یک نمایشگاه غیر ورزشی تلاش می کند تا حریف را بد جلوه دهد.

بیشتر بخوان:  پدی صدای زنگ اخطار را 3 می کند ، مرکوری قهرمانان مدافع را بیرون می اندازد

هنگامی که مارتینا هینگیس تلاش کرد دو افسر تحت فشار علیه استیوی گراف را در فینال پر فراز و نشیب و مقاومت ناپذیر مسابقات آزاد فرانسه در سال 1999 محاکمه کند ، جمعیت فرانسه علیه هینگیس که شکست خورد ، رو به رو شدند.

بعد از ژانگ ، هیچ مردی برای چندین دهه در یک مسابقه پر سر و صدا این کار را نکرده است. ایوو کارلوویچ ، کروات برجسته با یکی از بهترین سرویس های تاریخ ، یکی را امتحان کرد که علیه تامی هاس کار کرد. در کل ، وقتی کسی قصد شلیک داشت ، همانطور که مایکل لودرا فرانسوی چندین بار در طول زندگی حرفه ای اش ، عذرخواهی اجتناب ناپذیر بود.

بیشتر بخوان:  گاوچران برای جذب گرت گیلبرت ، هافبک NFL. مدیر عامل شرکت دالاس ، داک پرسکوت را "آینده ما" توصیف می کند.

لولدرا در سال 2011 پس از باخت نامتعادل مقابل رابین سودرلینگ گفت: “من در زمین بازی چنان احساس بدی داشتم که سعی می کردم با خیالی راحت نفس بکشم.”

ویرجینی رازانو ، بازیکن فرانسوی دیگر ، طی دهه 2000 که برای خدمت تلاش می کرد کمی تلاش کرد. ایرانی که در طول زندگی حرفه ای خود با او جنگیده و بیش از هر بازیکن فعالی به تاکتیک متوسل شده نیز همین کار را کرد.

در روز چهارشنبه ، در یک دور وحشی از سه ست مقابل کیکی برتنز ، او ایرانی را برای ست 6-5 در ست سوم فرستاد و بدون اینکه بتواند ماشه را بکشد ، چهار سرویس متوالی را امتحان کرد. او سرانجام به سرویس پایین بازگشت و امتیاز را از دست داد. شما بعداً قبل از باختن با نتیجه 7 بر 6 ، 3 بر 6 ، بر 9 بر 7 با یک بازیکن دیگر امتیاز مسابقه را ذخیره کردید

بیشتر بخوان:  گاوچرانها پرسکات را از دست می دهند ، غول ها شکست می خورند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4dq6y8e
is.gd/v0445c
shrtco.de/Tdj1v
clck.ru/RBRtg
u.nu/aug8g
ulvis.net/q2f

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Apple Watch SE for Kids: بررسی تنظیمات خانوادگی پس از دو هفته

ج اکتبر 2 , 2020
راه اندازی Apple Watch برای کودک کار چندان دشواری نیست ، اما شما به ساعت سلول و برنامه سلول نیاز دارید. اسکات استین / CNET این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. اسکات ، تلفن را شارژ کردی؟ من این را می […]