آیا Braves از مبارزه موکی بتس علیه چپ گرایان استفاده خواهد کرد؟علی رغم تمام نقاط قوتی که موکی بتس در این فصل از خود نشان داده است ، به نظر می رسد آتلانتا شجاع حاضر است از یک نقطه ضعف عجیب و غریب استفاده کند.

قانون جدید سه ضربه می تواند مسابقات دیرهنگام را پیچیده کند. با نتیجه تساوی در هشتمین بازی افتتاحیه سری مسابقات قهرمانی لیگ ملی در روز دوشنبه ، داجرها به اوج تیم خود رسیده بودند: دو ضربه محکم سمت راست ، یک ضربه چپ دست.

با این حال ، شجاع یک فرد شل دست چپ ، ویل اسمیت را احضار کرد. اول: بیتس که به دست راست خود برخورد می کند.

بیشتر بخوان:  آنتونی لین از توانایی گاس بردلی در اصلاح دفاعیات شارژر "مطمئن" است

بیتس پرواز کرد. اسمیت به ترتیب بازنشسته شد. Braves در بازی نهم چهار بار اجرا شد تا 5-1 پیروز شود.

بیتس در چهار ضربه بدون مصدومیت رفت. او هر بار یک کماندار چپ دست را می زد.

واژگون شدن یک بازی البته منطقی نیست ، اما آمار فصل شایسته یک چراغ هشدار دهنده است.

در این فصل بیتس 0.200 برابر چپ دست ها و 0.323 برابر راست دست ها قرار گرفت. او در طول فصل با کاهش سرعت 0.218 درصدی در خانه در برابر چپ دستان شلیک نکرد و در رده آخر لیگ قرار گرفت.

بیشتر بخوان:  لوگان رایان از تیم غول ها که در نمایشنامه ای که صدمه دید با داک پرسکوت برخورد کرد ، پیامی برای جری جونز صاحب گاوچران دارد

برایان اسنیکر ، مدیر آتلانتا پرسید آیا هنگام ارسال اسمیت این آمار را در نظر گرفته است یا خیر ، و بیتس در جواب خود اشاره ای نکرد.

دلیلی برای گفتن آن نیست ، خواه این کار را انجام دهد یا نه ، و اسمیت قبل از نزدیکترین مارک ملانکون در این فصل از آن استفاده کرده است.

اسنیکر گفت: “من او را در برابر هر دو طرف دوست دارم.” “ویل بدون توجه به اینکه کجا بودیم ، هشتمین کار را انجام داد. من او را در بالای جدول که در آن تیم بازی می کنیم دوست دارم.”

بیشتر بخوان:  مالک شاهین ، آرتور بلانک در مورد آینده مت رایان با تیم صحبت می کند: "امیدوارم که او در پیشبرد برنامه های ما باشد"

نکته اینجاست: این یک فصل دو ماهه بود. Betts 0.531 OPS در برابر دست چپ داشت.

در دو ماه اول فصل 2019 ، که آنقدر خوب به پایان رسید که داجرز مجبور شد آن را از Boston Red Sox خریداری کند و 392 میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کند ، طبق گفته الکس اسپیر از بوستون گلوب ، بیتس 0.542 OPS در برابر چپ دست ها داشت.

برای بقیه فصل ، او .998 OPS را در برابر چپ دستها قرار داد.

دیو رابرتز ، مدیر شرکت داجرز ، گفت که از ناهنجاری آماری مطلع است.

رابرتز گفت: “بعضی اوقات ، آنها در صف قرار می گیرند.” “آنها سعی می کنند او را جمع کنند. همچنین به سمت او بچرخانید. او روش خود را دارد ، و او در حال آماده سازی است و شما فقط باید سخت کوش باشید و فقط از اشتباهات استفاده کنید. وقتی آنها خوب عمل می کنند ، سخت خواهد بود. اما من هنوز هم شرط می بندم این پسر.”

بیشتر بخوان:  نماینده برنده جایزه رایگان تیلور هال با یک Buffalo Sabers قرارداد یک ساله 8 میلیون دلاری را به دست آورد

در NLCS دو نفر از چهار نامزد اصلی جایزه بهترین بازیکن لیگ وجود دارد. داجرها در مرحله آخر دو نفر از 4 بازیکن را به زمین فرستادند و آنها مانی ماچادو و فرناندو تاتیس جونیور را فرستادند. در زمستان به خانه.

ترک آن ستاره در مقابل. ستاره برای NLCS: بت برای داجرز ، فردی فریمن برای شجاعان.

فریمن ، یکی از پاسخگوی ترین بازیکنان بیس بال ، در یک مکان تبلیغاتی فاکس که قبل از بازی پخش شد ، با خوشحالی ظاهر شد.

فریمن گفت: “اگر کوبیدن اشتباه باشد ، من نمی خواهم درست بگویم.”

بیشتر بخوان:  لبران جیمز به آنتونی دیویس پس از پیروزی در فینال NBA: گزارش می دهد: "ما کار بیشتری داریم که باید انجام دهیم"

فریمن در اولین حمله خود در این مجموعه ، نه فقط یک مسابقه خانگی ، ضربه ای در چمن خانه اش است. این فرد 429 فوت پیمود ، به خوبی در جایگاههای مناسب فرود آمد و فراتر از حفره ای بود که در محل قرار داده شده بود تا مطابق با پروتکل های ایمنی و بهداشت ، طرفداران را 20 فوت از بازیکنان دور نگه دارد.

اسنیکر گفت: “این بزرگ است.” “این کاری است که فردی انجام می دهد.”

روز دوشنبه ، بیتس به سه بازیکن خفاش در برابر بازیکن چپ دست ماکس فرد و سپس آخرین مسابقه خود مقابل اسمیت مشت زد.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش گیرنده گسترده Fantasy Football Week 2: پیش بینی ها ، نمایش های DFS ، اضافه شدن سیم معافیت و موارد دیگر

بهترین مبتدیان در Braves افراد راست دست هستند. همینطور نزدیکترند

این می تواند یک معامله بزرگ باشد ، اینکه بیتس کاری را که انجام می دهد انجام دهد و داجرها نیز برنده این مجموعه باشند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5abasdr
is.gd/sv4G7l
shrtco.de/o5ZKo
clck.ru/RMwrA
u.nu/y73fc
ulvis.net/boeG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مسی ، آلابا ، اوزیل ، آگوئرو از بهترین بازیکنان آزاد در سال 2021 هستند

س اکتبر 13 , 2020
با وجود رکود اقتصادی در سراسر جهان ، باشگاه های بزرگ پنج اروپا هنوز هم بیش از 4.6 میلیارد یورو در پنجره تابستان هزینه می کنند – 43 درصد کاهش نسبت به سال 2019. و از آنجا که واقعیت اقتصادی COVID-19 روز بعد سخت می شود چند ماه ، تبدیل […]