آیا MLB هواداران را به خرید بلیط فریب داده است؟ نه ، قضاوت کنیددر آوریل ، هرچه روزها و هفته ها بدون بیس بال می گذشت ، شور و هیجان گروه طرفداران بیشتر می شد. لیگ برتر بیس بال مسابقات را لغو کرد و هواداران دارای بلیط این بازی ها قادر به دریافت بازپرداخت نبودند.

از لیگ ، تیم های آن و ارائه دهندگان بلیط شکایت شده است. شش ماه بعد ، یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده در لس آنجلس این دادخواست را رأی داد و هفته گذشته حکم داد که هیچ مدرکی مبنی بر رفتار غیرقانونی وجود ندارد.

در حالی که MLB روند ارزیابی ویروس کرونا را در ارزیابی زمان شروع فصل 2020 رصد می کرد ، لیگ به تیم ها توصیه می کرد که بازی های انجام نشده را به جای تعویق به جای تعویق لیست کنند. به نوبه خود ، تیم ها به هواداران توصیه کردند که بلیط را نگه داشته و منتظر تاریخ جدیدی باشند.

بیشتر بخوان:  استخدام فوتبال در جورجیا: پنج ستاره OT Amarios Mims بولدوگ های پررنگ بیش از آلاباما ، تنسی

این دادخواست ادعای توطئه بین MLB ، تیم ها ، Ticketmaster و StubHub را داشت ، اما قاضی دل فیشر نوشت كه “به نظر می رسد خود شاكیان در مورد اینكه طرح دقیقاً چیست گیج شده اند.” اگرچه ادعای اصلی این بود که بازی ها به جای تعویق افتادن بازی ها به دلیل جلوگیری از بازپرداخت به تعویق افتادند ، دادستان ادعا کرد که لیگ ، تیم های آن و شرکای بلیط “برای لغو و برنامه ریزی مجدد مسابقات با هم توطئه کردند” و “توطئه کردند تا نمایش بازی هایی که با حضور طرفداران برگزار می شود را محدود کنند.” .

بیشتر بخوان:  سه بار قهرمان ملی بوکس اولین حضور خود در مسابقات MMA را در سریال Contender Series انجام می دهد

در ماه ژوئیه ، زمانی که MLB پاسخ خود را به این دادخواست ارسال کرد ، یک فصل کوتاه برگزار شد و هر تیم پیشنهاد استفاده از بلیط ها یا اعتبارات را برای هواداران داشت. فیشر متذکر شد که هر یک از شش هواداری که علیه این لیگ شکایت کرده اند “مبلغ یا اعتبار کامل را بدست آورده اند”.

فیشر حکم داد که باشگاه های خارج از کشور نباید به دلیل ادعای نقض قوانین کالیفرنیا مسئولیتی داشته باشند و پرونده های قضایی علیه داجرز ، آنجلس ، پادرس و MLB باید منتفی شود زیرا هیچ یک از شاکیان بلیط را از آن اشخاص خریداری نکرده اند و به دلیل یک تئوری توطئه ناموفق.

بیشتر بخوان:  شارژرها Mike Pouncey نیاز به جراحی مفصل ران دارد ، فصل را از دست می دهد

فیشر همچنین حکم داد هوادارانی که از اوکلند اتلتیس بلیط خریداری کرده اند موظفند هرگونه اختلاف در داوری را مطرح کنند نه در دادگاه ها. او قبلاً قضاوت مشابهی با طرفدارانی کرده بود که از StubHub و Ticketmaster بلیط خریده بودند.

فیشر حکم داد که بند داوری غول های سانفرانسیسکو غیرقابل اجرا است ، زیرا هوادار از طریق شخص ثالث بلیط مخصوص شب را خریداری کرده بود. این غول ها ادعا کردند که شرایط قرارداد بلیط آنها اعمال شده است ، اما فیشر گفت که این شرایط در فروش شخص ثالث گنجانده شده است “بدون اینکه به کاربران اطلاع داده شود که آیا این شرایط وجود دارد یا کجا آنها را پیدا می کنند.”

بیشتر بخوان:  در حالی که لیکرز به لبرون جیمز تبریک می گوید ، تام بردی رئیس رئیس خود را مسخره می کند

این حکم فیشر را بر آن داشت تا بررسی کند که آیا شاکیان شواهدی مبنی بر نقض قوانین کالیفرنیا بر خلاف رویه های ناعادلانه و گمراه کننده مصرف کننده ارائه داده اند. فیشر چیزی پیدا نکرد و پرونده علیه غول ها را نیز لغو کرد ، اگرچه به شاکیان تا 2 نوامبر فرصت داد تا راهی قانع کننده تر برای اثبات پرونده خود پیدا کنند.

پگی ودگسورث ، وكیل طرفداران طرفداری كه این دادخواست را مطرح كردند ، در بیانیه ای گفت كه احكام دادگاه آنچه را وی “سختی های ذاتی برای مصرف كنندگان” توصیف كرد ، روشن شد. وی گفت هواداران “بدون پرش از طریق حلقه های قانونی یا سد معبر بی شماری که متهمان برپا می کنند ، باید به راحتی مسترد شوند” و وی گفت که نیاز هواداران به پیروی از روش های داوری خود دسترسی به عدالت را برای “یک مصرف کننده فردی” تقریباً غیرممکن می کند. “

بیشتر بخوان:  پل جورج استدلال می کند که "این یک سال قهرمانی یا شلوغی نیست" برای کلیپرز پس از فروپاشی بازی 7

MLB از اظهار نظر خودداری کرد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6xp6lc2
is.gd/IPAWsb
shrtco.de/J6Rr1
clck.ru/RNdi9
u.nu/7xy9u
ulvis.net/xSOt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

الکس اسمیت ترجیح داد برنده جایزه بازیکن کامبک NFL شود

س اکتبر 13 , 2020
الکس اسمیت ، هافبک واشنگتن یک بار دیگر از شانس سرپیچی می کند. هافبک پیشکسوت ، که دو سال پیش در اولین بازی خود از زمان آسیب دیدگی وحشتناکی در پا یکشنبه بازی کرد ، اکنون توسط آسوشیتدپرس در FanDuel Sportsbook محبوب ترین بازیکن سال NFL است. اسمیت در -330 […]