آیا Prime Day ارزش آن را دارد؟ یا باید تا جمعه سیاه صبر کنید؟


فروش سالانه آمازون پرایم از زمان راه اندازی آن در سال 2015 ، به طور پیوسته برای شکارچیان معاملات فناوری بهبود یافته است. شما می توانید معاملات واقعاً خوبی را بدست آورید – در حقیقت ، سال گذشته اولین باری بود که می توانستید با کشف های Prime Day یک رایانه شخصی کامل بسازید.

اما سال 2020 تمام انتظارات عادی ، از جمله Prime Day را برهم زده است. (معمولاً در ماه جولای برگزار می شود.) از 13 اکتبر و 14 اکتبر نزدیک جمعه سیاه ، بسیاری از مردم س askedال کرده اند: آیا باید در Prime Day خرید کنم یا منتظر فروش نوامبر باشم؟

پاسخ متفاوت است – در اینجا نحوه تشخیص آن بسته به شرایط شما وجود دارد.

چه موقع خرج کنیم

توصیه کلی ما این است که درصورت نیاز به خرید و با بهترین قیمتی که می توانید خریداری کنید. اما برای کسانی که مشتاق پس انداز قابل توجه هستند ، این س ofال را از خود بپرسید:

بیشتر بخوان:  به روزرسانی WatchOS 7.0.2 اکنون در دسترس است: نحوه بارگیری و نصب آن

1) چه زمانی به آن نیاز دارید؟

فوریت بیشترین نقش را در سرعت خرج کردن پول شما دارد. زمان تحویل از زمان ابتلا به بیماری همه گیر به طور چشمگیری بهبود یافته است ، اما ممکن است کمی بیشتر طول بکشد تا محموله ها برسند. محاسبه کنید که چه مدت می توانید منتظر بمانید تا تیرها مشخص کنند که آیا می خواهید گلوله را اکنون گاز بگیرید یا آن را نگه دارید.

2) آیا به مدل خاص و ساختی نیاز دارید؟

افرادی که به عنوان مثال مدل خاصی از تلویزیون سونی یا مادربرد Gigabyte Z390 را کنترل می کنند باید در مورد رد معاملات محافظه کارتر باشند. آمازون اغلب می گوید بهترین معاملات Prime Day منحصر به فرد است ، و این می تواند در مورد موارد خاص صادق باشد. بنابراین اگر این لنز دقیق دوربین Canon را با تخفیف شدید در لیست خواسته های خود مشاهده کردید ، بهتر است هم اکنون آن را خریداری کنید. (البته با این فرض که داشتن یک دست برای شما مهمتر از پس انداز بیشترین هزینه ممکن است).

بیشتر بخوان:  گزارش: مایکروسافت در نظر دارد لپ تاپ سطحی کمتر از 600 دلار برای دانشجویان در نظر بگیرد
گیگابایت / آمازون

قرار دادن قلب شما روی یک مورد خاص ، در صورت ظهور ، فضای کمتری برای گذر از تجارت را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر فقط مورد خاصی برای یک مورد دارید – مثلاً تلویزیون HDR 55 اینچ یا مادربرد Z390 با Wi-Fi می خواهید – فضای بیشتری برای اسقاط معاملات خواهید داشت که به اندازه کافی ارزان یا ایده آل به نظر نمی رسند. اما حتی در آن صورت ، خطر پیدا کردن هیچ معامله خوبی را که با معیارهای شما مطابقت داشته باشد مواجه می کنید. این ماهیت Prime Day و Black Friday است: گسترش معاملات التقاطی است.

3) آیا می توانید کمی اضافی پرداخت کنید؟

در مورد سوال شماره 2 ، شما باید بدانید که چقدر در اهداف خود مصالحه کنید. هر کس می خواهد تا آنجا که ممکن است پس انداز کند در حالی که کالای خاص مورد نیاز را تهیه می کند ، اما معمولاً شما فقط به یک هدف نزدیک می شوید در حالی که هدف دیگر را به حداکثر می رسانید. بنابراین به طور کلی ، شما باید بدانید که مهمترین موارد – داشتن محصول خاص مورد نظر خود یا پس انداز بیشترین هزینه ممکن.

بیشتر بخوان:  فیس بوک پست هایی را که گروه های فعال را به آتش سوزی های اورگن پیوند می دهد حذف می کند

4) توانایی شما در نظارت بر قیمت ها چیست؟

برای هر نوع پس انداز ، باید حداقل مدتی را صرف جستجوی معاملات کنید ، چه پاک کردن اطلاعات ارائه شده از وب سایت مورد علاقه شما (به عنوان مثال لیستی از بهترین معاملات فناوری را در Prime Day ارسال خواهیم کرد) یا جستجوی بخش Prime Day.

معمولاً هرچه زمان کمتری داشته باشید ، به دست آوردن یک معامله شگفت انگیز دشوارتر خواهد بود. شما باید نزدیکترین رویکرد را به استانداردهای خود داشته باشید و روزانه با آن تماس بگیرید. در هر صورت ، با تنظیم هشدارهایی مانند آمازون برای محصولات خاص یا سایت های معامله ، به خود کمک کرده و تلاش خود را کارآمدتر کنید.

بیشتر بخوان:  بهترین معاملات روز Prime Prime 2020 زیر 50 دلار: 30 دلار در Amazon Echo Auto ، 25 دلار در Blink Mini Camera و بیشتر پس انداز کنید
Slickdeals هشدارها را معامله می کند IDG

می توانید هشدارهای معامله مبتنی بر کلمات کلیدی را از طریق سایت های ردیابی قیمت مانند Slickdeals یا Keepa تنظیم کنید.

5) کالای مورد نظر چند بار برای فروش عرضه می شود؟

برخی از اقلام به ندرت فروخته می شوند ، در حالی که برخی دیگر مرتباً به عنوان معامله تبلیغ می شوند. کمی تحقیق در سایت هایی مانند Slickdeals.net و سایر درگاه های جستجوی معاملات ، فرکانس و میزان تخفیف های گذشته را نشان می دهد. با استفاده از این اطلاعات ، به همراه آنچه در مورد محبوبیت ماده (و سازنده) در طول بیماری همه گیر می دانید ، حدس بزنید که احتمال فروش بیشتری در ماه نوامبر وجود دارد.

به طور کلی ، هرچه مورد محبوبیت بیشتری داشته باشد ، احتمال افت چشمگیر قیمت ها کمتر است. اما عوامل دیگر – از جمله هزینه ساخت ، فروشنده هایی که سعی در افزایش سهم خود در بازار دارند و میزان هزینه های مصرف کننده به طور کلی – می توانند در ظاهر معاملات اصلی از دست رفته طراحی شده برای باز کردن کیف پول افراد تأثیر بگذارند. بسیاری از ما نمی توانیم میزان دقیق فروش را تعیین کنیم ، بنابراین اطلاعات خود را جمع آوری کنید ، در صورت لزوم به انجمن ها بروید و سپس بهترین حدس خود را بزنید.

بیشتر بخوان:  بهترین دستگاه قهوه ساز برای سال 2020: نینجا ، بوناویتا ، اکسو ، بان و غیره

6) بزرگترین تخفیف های قبلی کدامند؟

برخی از اقلام هرگز برای فروش ارائه نمی شوند. ممکن است در یک فرصت نادر 10 درصد تخفیف بگیرید و این واقعا پس انداز بزرگی است.

سایر موارد زیر یک آستانه خاص قرار نمی گیرند. به عنوان مثال ، می توانید Kindle را با 50 درصد تخفیف دریافت کنید ، اما بهترین تخفیف ها معمولاً حدود 35 درصد است و هرگز پایین نمی آیند.

با مشاهده سایت های ردیابی قیمت مانند Keepa و Camelcamelcamel و همچنین Slickdeals.net و سایر سایت های جستجوی معاملات می توانید ببینید که این سناریوها اعمال می شود یا خیر. دانستن این اطلاعات می تواند به شما کمک کند فوراً معاملات خوب ، عالی و عالی را کشف کنید – و به شما کمک می کند از خریدهای خود احساس خوبی داشته باشید.

بیشتر بخوان:  ستاره شناسان سیاهچاله "اسپاگتی" را به صورت ستاره در زمان واقعی می بینند

بهترین معاملات آمازون Prime Day را دریافت کنید

عکس صفحه صفحه معاملات آمازون Prime Day 2019 در PCWorld.com دنیای کامپیوتر

در تاریخ 13 و 14 اکتبر به PCWorld بروید و لیست معاملات فناوری Prime Day برای سال 2020 را مشاهده کنید.

اگر بعد از خواندن لیست کامل سوالات خسته شدید ، با اجازه دادن به ما برای جستجوی معاملات ، دردسر خود را نجات دهید. دوباره در PCWorld.com در تاریخ 13 و 14 اکتبر مراجعه کنید ، در اینجا لیستی از بهترین معاملات فناوری در روز نخست آمازون را برای شما ارائه می دهیم تا از آن استفاده کنید.

هر آنچه برجسته می کنیم دارای دو نیاز اصلی است: این باید محصولی باشد که ما آن را مثبت ارزیابی کرده ایم (یا بسیار مورد پسند خریداران است) و باید تخفیف مناسبی را ارائه دهد – معمولاً 20 تا 50 درصد تخفیف. کافی است تا احساس کنید که ثبت نام کرده اید.

توجه: وقتی پس از کلیک کردن روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای جزئیات بیشتر سیاست پیوند وابسته ما را بخوانید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyskxpbj
is.gd/FDbY7h
shrtco.de/PxRcb
clck.ru/RMGy8
u.nu/uiyqn
ulvis.net/ikJ1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کمترین AirPods Pro تاکنون: 189 دلار در Woot

د اکتبر 12 , 2020
آنجلا لانژ / CNET در معرض خطر تکرار ، AirPods Pro اپل محصولی عالی است – اما قیمت آن بهترین است. توجیه پرداخت 249 دلار وقتی چیزهای خیلی خوبی وجود دارد دشوار است قیمت گزینه های AirPods Pro کمتر است. با این حال ، می توانید 60 دلار پس انداز […]