آیفون 12 احتمالاً شامل 5G خواهد بود. بسیاری از مردم متوجه این موضوع نخواهند شد


5G یک فناوری شبکه بی سیم نسل بعدی است که انتظار می رود نحوه زندگی و کار مردم را تغییر دهد. این سریع تر و پهنای باند بیشتری نسبت به شبکه های 4G LTE موجود دارد ، که در نهایت به معنی بارگیری سریع فیلم و تجربیات پیشرفته با سرویس هایی مانند واقعیت افزوده و بازی های زنده از دیگر مزایای مصرف کننده است.
ولی یک سیب (AAPL) و مشتریان آیفون 12 – ممکن است با یک چالش روبرو شوند: شبکه 5G هنوز در حال آماده سازی است و خدمات با استفاده از سرعت شبکه سریعتر هنوز نسبتاً محدود هستند ، این بدان معنی است که مصرف کنندگان ممکن است در مقایسه با تلفن های قدیمی 4G با اختلافات عمده ای روبرو نشوند. حداقل بلافاصله

“امسال ، سال آینده ، داستان اپل خواهد بود: وقتی شبکه در آن نیست ، چگونه انتظارات مصرف کننده را مدیریت می کنند؟” تام چهل ، تحلیلگر DA Davidson گفت.

بیشتر بخوان:  بابا والاس می تواند پس از عزیمت سوارز به برادران گونت پیوست

سرعت بارگیری در iPhone 5G احتمالاً بسته به عوامل مختلفی متفاوت است: محل زندگی ، ارائه دهنده تلفن همراه شما و احتمالاً مدل آیفون 12 را که خریداری می کنید.

شرکت های مخابراتی در ایالات متحده ، بسته به نوع طیف – منبع مورد نیاز شبکه های بی سیم – به چندین روش مختلف شبکه های 5G را ایجاد می کنند. (به گفته تحلیلگران ، اپل همچنین انتظار می رود مدل های آیفون سازگار با نحوه ایجاد شبکه های بین المللی 5G را منتشر کند.)
چندین شرکت مخابراتی آمریکایی گفتند که شبکه های 5G آنها به پوشش ملی رسیده است. این شبکه ها تا حد زیادی به طیف “باند کم” متکی هستند ، که سیگنالهای سلول را در فواصل بیشتری حمل می کند اما سرعت نسبتاً کوچکی را نسبت به 4G ارائه می دهد. مناطقی از کشور نیز وجود دارد که هنوز تحت این شبکه های “ملی” قرار ندارند ، زیرا این اصطلاح توسط جمعیت تعریف می شود ، نه از نظر جغرافیایی.

شرکت های مخابراتی در حال ساخت 5G در شهرها با استفاده از طیف “باند بالا” هستند که سرعت بسیار سریع تری نسبت به 4G را ارائه می دهد. اما از آنجا که سیگنال ها با استفاده از طیف باند زیاد مسافت زیادی را طی نمی کنند ، این نوع شبکه برای عملکرد به یک زیرساخت فیزیکی بسیار بزرگتر در یک منطقه معین نیاز دارد – به این معنی که تقریباً به طور انحصاری در مناطق متراکم شهری در دسترس است.

بیشتر بخوان:  گروه بندی ، زمان سه گانه برای دو دور اول

در نهایت ، این شبکه های با فرکانس پایین و بالا به یک شکل یا شکل دیگر جمع می شوند. اما در حال حاضر ، بیشتر دارندگان آیفون 12 انتظار سرعت قابل توجهی بالاتر را ندارند ، مگر اینکه در قلب یک شهر بزرگ زندگی کنند یا کار کنند. این امر به ویژه با توجه به سفر به حومه شهرها و سیاست های مداوم کار از خانه در طول بیماری همه گیر ، بیشتر صدق می کند.

به گفته دانیل هیز ، شریک استراتژیک در مشاوره PwC US ، “برای برخی از مصرف کنندگان ، تجربه 5G ممکن است 4G به نظر برسد.” “من فکر می کنم چیزی که اکنون به نوعی شاهد آن هستیم و تجربه می کنیم این است که هیاهوی اطراف 5G در این مرحله از واقعیت فراتر رفته است.”

بیشتر بخوان:  کنسرسیوم ایالات متحده پیشنهاد 400 میلیون پوندی وستهام را رد می کند اما پیشنهاد سوم را پیشنهاد می دهد | وستهام یونایتد

هایس گفت: گسترش كامل شبکه 5G احتمالاً پنج تا هفت سال دیگر به طول خواهد انجامید.

به گفته Moor Insights و تحلیلگر استراتژی ، انشل ساگ ، اپل می تواند با ساختن مدل های گران قیمت و گران قیمت آیفون 12 که به سریعترین شبکه های “باند بالا” متصل می شوند ، نوع دیگری از این ترکیب را معرفی کند. (گوگل (GOOGL GOOGLE) این روش با جدیدترین تلفنهای Pixel است.)

این بدان معنی است که بیشتر کاربران آیفون 12 سریعترین سرعت را نخواهند داشت.

هیز گفت: “عنوان اصلی دارندگان دستگاه های جدید 5G این است که مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد.” “برای اکثر مصرف کنندگان ، هنوز یک سوال طولانی وجود دارد: 5G واقعا برای من چه کاری انجام می دهد؟”

بیشتر بخوان:  تایگر وودز در US Open به جادویی نیاز دارد

ایجاد قابلیت های 5G

با تمام آنچه گفته شد ، اپل ده ها – شاید صدها – میلیون آیفون 12 به فروش خواهد رساند ، این بدان معنی است که به زودی بسیاری از مصرف کنندگان در سراسر کشور قادر به دسترسی به شکلی از شبکه 5G خواهند بود. با ادامه ساخت شبکه های ارائه دهنده خدمات تلفن همراه ، این تعداد افزایش می یابد.
در سال 2019 ، طبق گزارش تحرک 2020 اریکسون ، کمتر از 1٪ اشتراک تلفن های آمریکای شمالی 5G بود ، اما تا سال 2025 ، 5G حدود 74٪ اشتراک تلفن های همراه را تشکیل می دهد.

در حال حاضر ، لیست خدمات و قابلیت های مصرف کننده فعال شده توسط 5G هنوز نسبتاً کوتاه است. بارگذاری و بارگیری از طریق شبکه جدید سریعتر خواهد بود ، به خصوص در پرونده های بزرگ مانند فیلم ها یا فیلم ها بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت. از طریق شبکه های 5G باند بالا ، ممکن است یک فیلم 2 ساعته در کمتر از 10 ثانیه در مقابل 7 دقیقه با 4G بارگیری کنید.

ویژگی آیفون 12 که می تواند به متقاعد کردن میلیون ها نفر برای ارتقا تلفن هایشان کمک کند

فورته در DA Davidson گفت كه او معتقد است كه آیفون 12 ممكن است از قابلیت فیلمبرداری با كیفیت بالا برخوردار باشد تا از سرعت بارگذاری و بارگیری سریع فیلم كه 5G فراهم می كند ، بهره ببرد.

بیشتر بخوان:  رئیس ها در اولین باخت فصل در خانه توسط Raiders مبهوت شدند

ساخت خدمات بیشتر که از سرعت 5G و پهنای باند بهره می برند ، مدتی طول می کشد ، این بدان معناست که ممکن است مصرف کنندگان منتظر دستگاه 5G باشند. به عنوان مثال خدمات اشتراک گذاری توسط شبکه 4G امکان پذیر است.

هیز گفت گروه های توسعه نرم افزار برای سازندگان برنامه برای ایجاد مواردی مانند خدمات واقعیت افزوده برای تلفن های هوشمند تازه شروع به ظهور می کنند. وی افزود سازندگان دستگاه مانند اپل وظیفه دارند به مصرف کنندگان در درک اینکه واقعاً 5G چیست و چه کاری می تواند انجام دهد – اکنون و در آینده – کمک کنند.

بیشتر بخوان:  شهردار عیسی ماریا با مقامات جدید در CIDE صحبت می کند

“نکته مهم در راه اندازی موفقیت آمیز دستگاه های 5G ، داشتن یک پیشنهاد کاملاً واضح برای کاربران نهایی است: آنها در ازای داشتن یک دستگاه 5G چه چیزی بدست می آورند؟” هیز گفت. “من فکر می کنم ما نمی توانیم برای پاک کردن واقعی این پیام و کمک به آموزش کاربران نهایی کار کافی انجام دهیم.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6p5ec9y
is.gd/HTvCjS
shrtco.de/XxdK2
clck.ru/RMSVU
u.nu/au0b7
ulvis.net/xzuo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیا باید هواپیماها را برای Le'Veon Bell جایگزین کنید و چه چیزی می توانید برای آن دریافت کنید؟

د اکتبر 12 , 2020
300705590 Le’Veon Bell عکس پردازش شده است لوون بل به نظر می رسد که او در حال روشن کردن این مسئله است که دوست دارد هواپیماها در آن تجارت کنند. و آنها کاملاً باید سعی کنند خواسته او را برآورده کنند. اکنون مشخص شده است که یک ازدواج گران قیمت […]