آیفون 12 اپل احتمالاً طراحی جدیدی خواهد داشت. آیا آسان تر خواهد بود؟


اپل به دلیل تمرکز بیش از حد روی طراحی آیفون مشهور است.

آنجلا لانژ / CNET

این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل.

وقتی اپل 5G آیفون 12، یا به هر نام دیگر ، در حالی که شرکت در حال پیشرفت است ، سه شنبه ، 13 اکتبر اعلام خواهد شد پرتاب فقط به صورت آنلاین اتفاق افتاد، ناظران صنعت از نزدیک می بینند که اپل چگونه ما را می فروشد روتر بی سیم 5Gو چیپست ها و دوربین های جدید او ، هر چه باشد سایر ویژگی های جدید ممکن است بسته بندی کند. (اینجا همه شایعات اخیر آیفون 12 شنیدیم ، و آخرین نشت عمده.)

ولی این طراحی است این ممکن است به مهمترین ویژگی آن تبدیل شود. انتظار می رود آیفون جدید لبه های منحنی دستگاه را به شکل مربع درآورد ، مانند آنهایی که در آیپد پرو فعلی وجود دارد.

این امر باعث جلب توجه متخصصان تعمیرات در سراسر جهان می شود ، آنها هنگامی كه دستگاه را به یوتیوب و توئیتر برمی گردانند شروع به برش دادن آن به هر لنگه ، پیچ و كابل داخل می كنند تا ببینند كه چه چیزهایی قابل حل است و چه چیزی نیست.

وی گفت: “اپل در همه کارهایی که انجام می دهد بهترین است به جز قابلیت سرویس دهی.” کایل وینز، رئیس دستورالعمل های تعمیرات و سایت قطعات iFixit ، که معمولاً در تلاش است تا از راه اندازی دستگاه های جدید اپل به صورت آنلاین انجام شود.

افرادی مانند وینز بحث عمومی در حال رشد را در صنعت فناوری درباره شکل و عملکرد برجسته می کنند. با کوچک شدن و سبک شدن اسباب و لوازم از رایانه تا تلفن ، افراد در سراسر دنیای فناوری در فکر این هستند که این فشار برای طراحی باریک تا کجا پیش می رود و آیا بر آسان بودن تعمیر اولویت دارد؟


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

با ورود آیفون 12 ، سرانجام 5G به …


5:15

به عنوان مثال ، طرفداران تعمیر یادداشت می کنند که باتری های AirPod های محبوب اپل بدون از بین بردن آنها قابل تعویض نیستند. وینس افزود: “این تفاوت بین محصولی است که می تواند 18 ماه دوام داشته باشد و آنچه که می تواند 10 سال دوام داشته باشد.” اما درعین حال ، محبوبیت AirPods تا حدودی از همین امر ناشی می شود چقدر سبک ، کوچک و تکه است – با داشتن محفظه های باتری و اتصالات قابل تعویض ، همه جوانب قابل تغییر است.

ماکی از آیفون 12 که دارای لبه های مستقیم در کناره های آن است.

حراجی

طی سالهای گذشته ، اپل بیشتر به سمت انتهای مصرف کننده طیف تمایل داشته است. لپ تاپ های او که باتری های آنها به راحتی قابل تعویض بود ، با باتری های چسبانده شده روی کیس بسته شد. به طور کلی ، همه کامپیوترها غیر از هستند Mac Pro ، 5999 دلار دسکتاپ به گونه ای طراحی نشده است که به راحتی توسط افراد غیر فناوری نیز باز شود.

اپل نیز این طرح ها را یک قدم جلوتر برد. در یک درخواست ثبت اختراع که در ماه آگوست با عنوان “یک محفظه واحد الکترونیکی” منتشر شد ، این شرکت روشی را برای ساخت دستگاه های الکترونیکی محصور در دو قطعه مهر و موم شده “با یک یا چند جوش اولتراسونیک” توصیف کرد. این شرکت گفت محل اقامت کاملا محصور را می توان به شدت بسته کرد.

اپل در برنامه خود گفت: “حتی در دستگاه های الکترونیکی با طراحی شیوا تر ، خانه های بیرونی معمولاً معمولاً از چند قسمت تشکیل شده اند که اگر پیچ ، زبان یا اتصال دهنده های دیگر در معرض آنها نباشد ، حداقل منجر به درز یا سایر ناپیوستگی ها می شوند. ” “اگرچه بسیاری از طرح ها و فن آوری های مورد استفاده برای تهیه محفظه برای دستگاه ها و اجزای الکترونیکی به طور کلی در گذشته به خوبی کار کرده اند ، اما همیشه تمایل به ارائه طرح ها و فن آوری های جایگزین مسکونی برای لوازم جدید و زیبایی زیبا وجود دارد.”

یک وسواس ظریف

اولین اپل استیو جابز

طراحی های اپل در درون مشاغل منجر به موفقیت های مختلفی از جمله iMac ، iPod ، iPhone و iPad شد.

CNET

استیو جابز ، بنیانگذار اپل به دلیل مدیریت دقیق ظاهر محصول این شرکت در داخل و خارج از شرکت شناخته شده است. او با کوچکترین نقطه روی صفحه و زاویه منحنی های دستگاه آن وسواس دارد. شب قبل از معرفی اولین پخش کننده موسیقی iPod در سال 2001 ، جابز از مهندسان خواست که دستگاه را خرد کرده و آن را بازیافت کنند تا احساس رضایت بخشی از کلیک کردن هنگام اتصال به سیم ایجاد شود.

جابز هنگام بررسی اولین iMac این شرکت در سال 1998 ، با کنایه گفت: “پشت این چیز بهتر از جلوی سایر بازیکنان است.”

در حالی که این وسواس در طراحی باعث تحسین اپل و طرفداران وفادار شده است ، انتقاداتی را نیز به دنبال داشته است. از آنجا که کامپیوترهای Mac این شرکت براق تر و آسان تر می شوند و قطعات قابل تعویض مانند باتری ، حافظه و درایو های ذخیره سازی آسان تر می شوند ، برای افرادی که مهارت فنی ندارند بسیار قابل دسترسی است.

در سال 2010 ، هنگامی که اپل آیفون 4 را معرفی کرد ، جابز بر روی دو طرف فولاد ضد زنگ دستگاه تمرکز کرد که به دو صورت آنتن های تلفن همراه و Wi-Fi دو برابر شد. پس از انتشار آن ، کاربران به سرعت دریافتند که حمل تلفن به روشی خاص در دریافت دستگاه اختلال ایجاد می کند.

سیب -032_540x377.jpg

صفحه کلیدهای ‘پروانه’ اپل مورد انتقاد شدید بازرسان قرار گرفته اند.

iFixit

در سال 2015 ، این شرکت صفحه کلید جدید “پروانه ای” را برای لپ تاپ های خود معرفی کرد که 40٪ نازک تر از فناوری های قبلی بود و امکان ارائه وضوح بهتر را داشت. این طرح در حالی که کاربران شکایات مربوط به خرابی و سوئیچ های معیوب را منتشر می کردند ، در بین بازرسان منفور شد.

پس از آنكه شركت سرانجام از سال گذشته این فناوری را رها كرد ، دان آكرمن در CNET یك مرورگر رایانه نوشت: “شاید بهترین چیزی كه می توانیم در مورد كیبورد پروانه ای اپل MacBook بگوییم این باشد” ، از خدمات شما متشكرم. “” بدبختی خیلی طولانی است. ”

هنوز مشخص نیست که آیا جدیدترین دستگاه های اپل از لحیم کاری زدایی استفاده می کنند یا خیر. این شرکت در سال های 2010 ، 2014 ، 2015 ، 2016 و 2018 متقاضی ثبت اختراع های مشابه شده است. هر بار فرصت بیشتری برای نحوه استفاده از این فناوری فراهم می شود. در سال 2015 ، در حال میزبانی یک “م operationalلفه عملیاتی” بود (در نظر گرفتن فشرده سازی قطعات کم حجم تر در MacBook یا iPhone). در سال 2016 ، من مجبور شدم از این فن آوری ها در لپ تاپ استفاده کنم. اکنون ، این دستگاه برای “دستگاه الکترونیکی” توصیف شده است.

اپل همچنین درخواست ثبت اختراعات فن آوری های “جوشکاری مافوق صوت” را نشان داده است که نشان می دهد می توان از آنها برای اتصال قطعات فلزی و پلاستیکی درون iPad یا iPhone استفاده کرد. اپل گفت که آنها همچنین می توانند یک لپ تاپ “بدون درز قابل مشاهده یا سایر ساخته های دست ساز در نمای خارجی آن” ایجاد کنند.

بیشتر مردم انتظار دارند جوش ، پیچ و مهره و لولا را ببینند ، زیرا چندین دهه است که روی محصولات قابل مشاهده است. از نظر طراحان ، این “مصنوعات” قسمت عمده ای از طراحی ایجاد نشده است.

“وقتی به لولا نگاه می کنید ، فکر می کنید ،” من می فهمم که چگونه باز و بسته می شود. “فرانسوا نگوین ، رئیس طراحی صنعتی در شرکت مشاوره آمریکای شمالی Frog ، گفت که هرچه بیشتر آن را از بین ببرند ، این معمای جادویی” چگونه است؟ ”

اپل دوست داشت که MacBook Air موجود در جلد مانیل نیز در تبلیغات دستگاه مکررا دیده می شود.

یک سیب

این نوع “اوه” و “اوه” اغلب در صنعت فناوری اتفاق نمی افتد ، اما اپل تحت نظر جابز بارها این اتفاق افتاد. MacBook Air برای اولین بار در سال 2008 با پنهان کردن آن در یک پاکت داخلی برای نشان دادن نازک بودن آن ارائه شد. او اولین پخش کننده موسیقی iPod Nano را از جیب پنجم کوچک در شلوار جین خود در سال 2005 بیرون کشید. او اولین مورد شفاف iMac را در سال 1998 نشان داد که چراغ های صحنه را هنگام نشستن روی یک پایه روشن روشن خاموش می کند.

نگوین گفت: “تمام آن لحظات و جزئیات كمی كه اپل روی آنها تمركز كرده است ، واقعاً آن را از همه دیگر عملهای امتحان شده و واقعی كه همه در اختیار دارند متمایز می كند.”

برای اختراع مجدد یک ورق شیشه روی یک قاب فلزی کار زیادی نمی توانید انجام دهید. با این حال ، نگوین – که هدایت طراحی هدفون اصلی “Beats by Dre” را بر عهده داشت ، که نام آور اپل در سال 2014 با قیمت 3.2 میلیارد دلار خریداری کرد – اظهار داشت که انتظار دارد فناوری های جدید مانند دوربین های اضافی و پیشرفته تر ، طراحی را ادامه دهند. ارگونومیک و سایر تغییرات همزمان با اصلاح اپل در جایگزینی سخت افزار خود.

وی گفت: “این فن آوری ممکن است هنوز به اندازه یک سوزن باشد.” “شما هنوز هم باید این چیز را حمل کنید.”

قدم به جلو و عقب

نقاشی وارن 1

سناتور الیزابت وارن سال گذشته در جریان مبارزات انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری موضع تندی نسبت به شرکت های فناوری داشت.

آنجلا لانژ / CNET

به نظر می رسد اپل حداقل متوجه شده است که فرم بیش از عملکرد چیزی است که جهان به طور فزاینده ای به آن توجه می کند.

هنگامی که یکی از اعضای هیئت تحریریه نیویورک تایمز سال گذشته از اپل خواست تا درباره قانون آینده از سناتور ماساچوست الیزابت وارن اظهار نظر کند تا حق ملی اصلاح قوانین را تحت فشار قرار دهد ، منجر به ایجاد موجی از ایمیل در تیم روابط عمومی اپل شد.

لوری لودز ، مدیر ارتباطات سابق این شرکت ، در یکی از پیام ها گفت: “ما درمورد موقعیت خود که به نظر می رسد در حال تکامل است ، همچنان مبهم هستیم.”

کریستین هاگت ، رئیس ارتباطات شرکتی گفت: “در حال حاضر ما از دو طرف دهان خود صحبت می کنیم و هیچ کس نمی داند که به کجا می رویم.

این نامه ها توسط کمیته فرعی ضد انحصاری مجلس نمایندگان مجلس به عنوان بخشی از تحقیق توسط اپل و دیگر غول های فناوری منتشر شده است ، از جمله اولین مواردی است که درگیری های داخلی اپل بین شکل و عملکرد اعلام می شود.

تاکنون ، اپل تلاش خود را بر گسترش برنامه های خدماتی اعمال شده در فروشگاه ها و تعمیرگاه های خود متمرکز کرده است. سال گذشته ، این شرکت ارائه همان “قطعات یدکی ، ابزار ، آموزش ، تعمیر و کتابچه های تشخیصی” به تعمیرگاه های مستقل را که ارائه دهندگان خدمات مجاز می توانند به آنها دسترسی داشته باشند ، آغاز کرد. در ماه جولای ، این شرکت گفت که با بیش از 700 شرکت در سراسر ایالات متحده کار می کند ، از جمله uBreakiFix.

جف ویلیامز ، مدیر عامل اپل ، در بیانیه ای در ماه ژوئیه گفت: “هنگامی که مشتری به تعمیر نیاز دارد ، ما می خواهیم که او طیف وسیعی از گزینه ها را داشته باشد که نه تنها با نیازهای او مطابقت داشته باشد بلکه از کیفیت و ایمنی نیز اطمینان حاصل کند تا بتوان از آیفون وی تا حد ممکن استفاده کرد.” .

به همین دلیل ، در یک رویداد اپل در 13 اکتبر ، برخی از افراد به پایین آیفون جدید خود نگاه می کنند تا ببینند که آیا دو پیچ معمولاً برای شروع قفل تلفن استفاده می شود ، همراه با سایر نشانه های نحوه مهر و موم کردن دستگاه.

وی گفت: “متأسفانه ، این بخشی از پیشرفت فن آوری است.” کارولینای میلانیتحلیلگر تحقیقات استراتژی های خلاق. چالش ، به گفته وی ، این است که هر تغییری که اپل ایجاد می کند ، باید مصالحه مناسب بین طراحی و ویژگی های جدید را پیدا کند و مطمئن شود که این تجربه ارزش دارد. زیرا به هر حال صدها میلیون نفر احتمالاً از این تلفن ها استفاده می کنند و همه آنها هر روز آنها را با خود حمل می کنند.

وی گفت: “حتی اگر تغییر بهتر باشد ، مردم تغییر را دوست ندارند – به خصوص وقتی صحبت از چیزی باشد که شما به آن وابسته باشید.” “خوشحالم که کار من نیست.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2wd2wwn
is.gd/iDiBHg
shrtco.de/EdAm6
clck.ru/RL3FN
u.nu/39byg
ulvis.net/jux8

بیشتر بخوان:  Prime Day vs Black Friday: کدام یک بهترین معاملات را دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کوری سندهاگن مارلون موراس را متوقف می کند

ی اکتبر 11 , 2020
در شبی که خواکین باکلی اینترنت را با بزرگترین پایان در تاریخ UFC روشن کرد ، کوری سندهاگن به یک پایان تماشایی از خود در بزرگترین مبارزه زندگی خود تبدیل شد. Sandhagen در باخت حیرت انگیز مرحله اول خود مقابل گامین استرلینگ در ماه ژوئن با استفاده از چرخش سر […]