آیفون 12 اپل می تواند همان چیزی باشد که 5G را به عنوان مورد نهایی تبدیل می کند


آیفون 11 پرو لنز زاویه دید گسترده ای به آن اضافه کرد – این ویژگی قبلاً در سایر گوشی ها نیز وجود داشت.

جیمز مارتین / Cnet

ما متاسفیم که سامسونگ ، ورایزون ، T-Mobile و همه افراد دیگر در صنعت موبایل سعی در ساخت 5G دارند. نسل بعدی فناوری بی سیم هنوز هم به پنکه ای نیاز دارد که بتواند جریان اصلی را پیدا کند. خوشبختانه ، اپل به یک نزدیک است آیفون 12که احتمالاً شرکت باشد در تاریخ 13 اکتبر اعلام شد. (اینجا هر آنچه در مورد آیفون 12 و 5G باید بدانید.)

اگر در هر سال دیگری باشد ، 5G واقعاً معامله بزرگی خواهد بود. مسافت شروع مختلط در سال 2019، پوشش 5G و تعداد دستگاهها – از جمله سامسونگ – بهبود یافته است گلکسی نوت 20 – این رشد کرده است ، مشکلات سازگاری شبکه آزار دهنده تا حد زیادی برطرف شده است. بعدی تلویزیون اپل آیفون پرچمدار ، انتظار می رود از 5G پشتیبانی کند، این یک پوشش برای یک سال هیجان 5G خواهد بود.

البته این یک سال عادی فاصله دارد. پاندمی ویروس کرونا میلیون ها نفر را در خانه خود نگه دارید و از این طریق دیگر نیازی به دسترسی بی سیم سریع در حین حرکت نیست. میلیون ها شغل از دست رفته و اقتصادی نامشخص منظورم دستگاه های گران قیمت 5G است خیلی گریزان است.

وارد اپل شوید و توانایی دستیابی به موفقیت آن را به سمت شور و هیجان مصرف کنندگان سوق دهید آخرین فناوری ای که رقبا قبلاً از آن استقبال کرده اند (به شارژ بی سیم آیفون 8 فکر کنید.) در این اوقات آشفته ، چیزی شبیه به یک رویداد اپل یک نقطه روشن نادر را ارائه می دهد.

در همین حال ، 5G می تواند از ضربه به بازو و توانایی اپل برای ایجاد هیجان زیاد استفاده کند. حضور بیشتر مشتریان در این شبکه های جدید به معنای آن است که این شرکت ها تجربه بیشتری در زمینه تقاضای زیاد دارند و به آنها امکان می دهد تا Kinks را برطرف کنند و در نهایت خدمات نرم و سریعتر ارائه دهند. افراد بیشتری که از تلفن های 5G استفاده می کنند ، صنعت را به سمت ایجاد دستگاه های ردیابی نازک تر ، کم مصرف و کم هزینه سوق می دهند – دقیقاً همانطور که با 4G انجام شد.

به دست آوردن فرزندخواندگی گسترده تر نیز کلید کشف کاربرد مهلک 5G است که بیش از یک سال است که هنوز ظاهر نشده است. به خاطر داشته باشید که سرویس هایی مانند Uber یا Live Streaming فقط پس از کمی بلوغ 4G به کار گرفته شدند – اما با نسل قبلی ، حداقل می توانید به یک جهش سریع از 3G اشاره کنید. سرعت 5G در سطح کشور نسبتاً بهتر است.

رامون لاماس ، تحلیلگر در IDC ، گفت: “علی رغم تمام مواضع شرکت های بزرگ حمل و نقل مبنی بر اینکه آنها پوشش 5G دارند ، من با کسی (که) می توانم توضیح دهم که چرا باید 5G داشته باشند که جدید نیست ، صحبت نکرده ام.”

نیاز به فرزندخواندگی بیشتر اما عدم وجود برنامه کشنده معضل مرغ و تخم مرغ کلاسیک است که اپل می تواند راه حلی برای آن ارائه دهد.

به هر حال ، تحلیلگران بر این باورند که تقریباً بلافاصله پس از عرضه آیفون 12 ، به دومین فروشنده بزرگ دستگاه های 5G تبدیل می شود و از سامسونگ که بیش از یک سال است در این بازی حضور دارد ، پیشی می گیرد.

با وجود اپیدمی ، بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال ارتقا به آیفون جدید هستند – برخی از آنها راهی برای اثبات خود در آینده برای افزایش 5G هستند. اکثر آنها می دانند که 5G ممکن است اکنون بر آنها تأثیر نگذارد ، اما ممکن است در آینده سود بیشتری داشته باشد – حتی اگر آنها دقیقاً نمی دانند چیست.

اپل این کار را انجام داده است ، خواه در مورد شارژ بی سیم ، پرداخت های تلفن همراه یا دوربین های زاویه دید عریض باشد. این ویژگی ها – که سال ها پیش اغلب در گوشی های رقیب ظاهر می شدند – به محض رسیدن بر روی آیفون ، ناگهان زنگ و سوت های ضروری می شوند.

ماریبل لوپز ، تحلیلگر تحقیقات لوپز گفت: “اپل باید آیفون 5G را راه اندازی کند زیرا مشتریان تلفن های آن را برای چند سال دوام می آورند.” وی افزود: “بیشتر مشتریان تمایلی به خرید گوشی امروز ندارند و احساس می كنند ظرف شش ماه كاملاً قدیمی است.”

اپل در مورد حدس و گمان در مورد محصولات بالقوه آینده اظهار نظری نکرد.

تصویر را کامل کنید

از شرکت های مخابراتی در مورد تأثیر احتمالی آیفون س Askال کنید و آنها از ترس عصبانی شدن اپل از جهل استفاده خواهند کرد. مدیر عامل شرکت T-Mobile ، مایک سیفرت ، نزدیکترین مورد به تحریک مجدد را ارائه داد در مصاحبه با پادکست The Daily Charge CNET پس از شرکت ناو حامل در ماه جولای اتفاق افتاد.

“رویای ما این خواهد بود” آیا اگر امسال با سازگاری همه دستگاه های شاخص نه تنها با 5G بلکه با رویکرد خودمان به 5G به بازار بیاییم ، عالی نخواهد بود؟ “

در همین حال ، مدیر عامل AT&T ارتباطات ، جف مک فلریش ، یک سفارش را برای سفارش پاییز امسال آغاز کرده است.

وی در بیانیه نامه الکترونیکی گفت: “طی چند سال گذشته ، افراد کمتری شاهد بروزرسانی تلفن های خود بوده ایم ، اما با تولید بیشتر دستگاه های بزرگ که از فناوری 5G پشتیبانی می کنند ، انتظار داریم تقاضا در تعطیلات پاییزی و شلوغ افزایش یابد.” “ما همچنین به مجموعه ای از نکات قیمت متعهد هستیم تا بیشتر مشتریان بتوانند از اتصال سریع و قابل اعتماد برخوردار شوند.”


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

5 Galaxy Note 20 Ultra نیازهای iPhone 12 را دارد


6:24

رونان دان ، مدیر عامل Verizon Wireless ، خاطرنشان کرد که در حال حاضر بیش از 5.4 میلیون تلفن 5G در ایالات متحده مستقر هستند و بیش از نیمی از آنها در شبکه Verizon هستند. به نقل از Light Reading ، دان در هفته گذشته در نمایشگاه جهانی 5G World گفت: “این واقعا شروع می شود.”

هیچ شرکتی کلمه آیفون را بر زبان نیاورده است ، اما به وضوح به لطف اپل در حال آماده سازی موج بزرگ تقاضای 5G است.

X Factor آیفون 12

بهتر است حمل کننده ها آماده باشند. همانطور که پاتریک هلند ، سردبیر CNET در ستون خود یادداشت می کند ، ویژگی جدید انتخاب آیفون اپل از کنترل خارج می شود و Verizon ، T-Mobile و AT&T را کنترل می کند. که وقتی صحبت از شبکه 5G می شود ، تجربه های بسیار متنوعی دارد.

T-Mobile دارای گسترده ترین پوشش 5G است ، اما از یک فرکانس باند پایین تر از طیف کمی بهتر از 4G استفاده می کند. همچنین سریعترین طیف میان رده را در 81 بازار راه اندازی کرد.

در همین حال ، AT&T دارای یک شبکه سراسری از طیف کم باند و همچنین جیب هایی به اصطلاح امواج میلی متر است که سرعت های دیوانه وار را فراهم می کند و می تواند سریعترین اتصال خانه را دور بزند. با این حال ، نقطه ضعف محدوده محدود است – آن را به عنوان یک نقطه اتصال Wi-Fi در بازارهای خاص تصور کنید.

5g-Stories-Illustrations-5g-Various-General-3

پوشش 5G با شرکت مخابراتی متفاوت است. عامل دیگر x این است که آیا همه آیفون ها می توانند از همه طیف های مختلف استفاده کنند.

برت پیرس / CNET

در همین حال ، انتظار می رود ورایزون یک شبکه 5G در سراسر کشور در اواخر سال جاری راه اندازی کند و تا حد زیادی شبکه موج میلی متر محدود خود را در 35 شهر گسترش داده است. اما حتی در آن شهرها ، پوشش در شلوغ ترین مراکز شهر و میادین ورزشی خالی شده به دلیل همه گیری وجود دارد.

اپل کنترل خاصی دارد و سوال این خواهد بود که آیا تصمیم دارد به آیفون 12 دسترسی به همه یا برخی از شبکه های 5G موجود را بدهد. تلفن های 5G سال گذشته خرید بدی داشتند زیرا اغلب محدود به شبکه یک اپراتور یا طعم خاص 5G بودند. در حالی که بسیاری از گوشی های برتر 5G برتر امسال بهتر هستند و چندین باند را انتخاب می کنند ، هنوز شایعاتی وجود دارد که اپل امکان دسترسی به امواج میلی متر را برای دستگاه رده بالای خود فراهم می کند.

این شرکت همچنین نحوه برنامه ریزی برای تجاری سازی 5G را کنترل خواهد کرد ، خواه برای برجسته سازی سریعتر بارگیری یا تجربه یکپارچه FaceTime باشد. برای بسیاری از کسانی که پخش مستقیم را تماشا می کنند ، این اولین باری است که در مورد معنای فناوری بی سیم می آموزند و توسط لهستانی معروف اپل فیلتر می شود.

لوپز گفت: “یک مصرف کننده متوسط ​​نمی داند که چگونه 5G را رتبه بندی کند ، آنها فقط می دانند که این دومین چیز برتر در تلفن همراه است.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5jh4utw
is.gd/nAUGuA
shrtco.de/4rATV
clck.ru/RLUXH
u.nu/59hjc
ulvis.net/S2no

بیشتر بخوان:  برای کابل کارت گرافیک HDMI 2.1 چه کابلی خریداری کنم؟ | از یک متخصص س Askال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نتیجه و واکنش امروز مسابقه لیگ ملت های اروپا

ی اکتبر 11 , 2020
انگلیس سعی خواهد کرد با غلبه بر بلژیک در ومبلی روز یکشنبه به بالای گروه خود در لیگ ملت ها صعود کند. تامی آبراهام ، جادون سانچو و بن چیلول در دیدار دوستانه روز پنجشنبه مقابل ولز پس از نقض دستورالعمل Covid-19 هنگامی که برای یک جشن تولد غافلگیرانه جمع […]