آیفون 12 می تواند جایگزین لایتنینگ با USB-C شود. اما نفس خود را حفظ نکنید


بیا دیگه

سارا تئو / Cnet

این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل.

اراده آیفون 12 از اتصال USB-C استفاده می کنید یا به Lightning پایبند هستید؟ رعد و برق از آن زمان آغاز شده است ایفون 5 در سال 2012 ، هنگامی که اولین بار به عنوان جایگزینی برای شارژر قدیمی 30 دندان که از زمان iPod وجود دارد ، شروع به کار کرد. رعد و برق مزایای خود را داشت ، راه بازگشت: کوچک بود و انتقال سریع داده را امکان پذیر می کرد. اما ما سالهاست که در دوران USB-C زندگی می کنیم. در مقایسه با رعد و برق قدیمی به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار و قیمت آیفون 12 ممکن است به صورت نشتی مشخص شده باشد

مجموعه iPad اپل شروع به تبدیل می کند: an iPad Pro اول ، حالا آیپد ایر امسال. همه MacBook ها به USB-C / Thunderbolt 3. منتقل شده اند. من می توانم یک دستگاه را شارژ کنم iPad Proو مک بوک پروو نینتندو سوییچو Google Stadia کنترل کننده و Oculus Quest 2 همه اینها کابل های شارژ متداول هستند. سپس رعد و برق به بقیه.

در حال حاضر ، یک میز کار بر روی میز کار من در خانه ام وجود دارد که با تمام آجرها و سیمهایی که برای شارژ کردن تمام دستگاه های تصادفی خود نیاز دارم ، پر شده است. من چندین شارژر مخصوص پوشیدنی می بینم ، اما برای همه موارد دیگر ، تقریبا همه آنها USB-C هستند. همه چیز ، به جز آیفون و چند دستگاه دیگر اپل که هنوز از Lightning استفاده می کنند.

من از دانگل متنفرم. و من کابل های شارژ اختصاصی را بیشتر دوست ندارم. حداقل می توان یکی را در آیفون های آینده حذف کرد.

فکر نمی کنم نیازی به توضیح دلیل وجود USB-C در آیفون داشته باشم. چون … همه تلفن های دیگر از آن استفاده می کنند؟ چون نیمی از دستگاه های اپل بیشتر یا کمتر کار می کنند؟ همچنین ، امکان جابجایی روان لوازم جانبی و دانگل های آیفون ، آیپد پرو و ​​سایر محصولات استفاده شده از من فراهم می شود. مطمئناً ، بسیاری از این کارها را می توانم با لایتنینگ و دانگل انجام دهم: می توانم به تلویزیون با HDMI خروجی بدهم یا برای خواندن داده های دوربین از کارت microSD استفاده کنم. اما حتی در این صورت ، USB-C بسیار بهتر خواهد بود.

Sanho HyperDrive USB-C Hub برای iPad Pro

خوب ، ممکن است خیلی دور باشد. اما می توانید از iPad Pro استفاده کنید.

استفان شنکلند / CNET

مطمئناً ممکن است تمام لوازم جانبی Lightning خود را داشته باشید که ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. چه کسی اهمیت می دهد؟ برخلاف تکامل 30 دنده لایتنینگ ، که دارای دو موج درگاه و لوازم جانبی اختصاصی است ، USB-C همه چیز را رد می کند. و دوباره ، این یک خبر خوب است: اپل قبلاً این قدم را برداشته است. یا حرکت را جزئی قرار دهید.

آیفون 12 احتمالاً USB-C نخواهد داشت. اما اگر چنین است ، سال آینده باید فرا برسد. از آن بگذرید بدون مرز نروید و همه چیز را در آن بگنجانید یک کاشی فاقد درگاه است همانطور که همه انتظار دارند. نه لطفا. اگر آیفون شما یک رایانه روزمره است ، داشتن یک پورت روزانه نیز بسیار مفید خواهد بود. فقط یک کوچک.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

چرا آیفون 12 باید تاچ آیدی داشته باشد؟


3:40


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3mnw2uo
is.gd/mThNZS
shrtco.de/DjSw
clck.ru/RMZSt
u.nu/ue6d2
ulvis.net/yWXz

بیشتر بخوان:  معاملات Prime Day Fire Tablet: نسخه Fire HD 10 یا Fire HD 8 Kids Edition را فقط با 80 دلار دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ران ریورا می گوید که او به اندازه کافی Dwayne Haskins را به عنوان QB1 در واشنگتن دیده است

د اکتبر 12 , 2020
یکی از بزرگترین انتقادات در سراسر جهان NFL که ران ریورا ، سرمربی واشنگتن هفته گذشته با آن روبرو شد ، این واقعیت بود که او QB Dwayne Haskins را فقط در چهار هفته از فصل 2020 آغاز کرد و کار خود را با مرد مسئول فقط با 11 NFL […]