آیفون 12 چگونه خواهد بود؟ برای طرح ها ، اندازه ها و رنگ ها شایعه شده است


یک سیبتحلیلگران پیشنهاد می کننداپل در شرف ارائه آخرین نسل از تلفن های فوق العاده خود با است رویدادی در تاریخ 13 اکتبر اعلام شد. آخرین شایعات فعلی نشان می دهد که ممکن است نوع دیگری از آن را مشاهده کنیم آیفون 12، با ویژگی هایی مانند 5G ، نقشه برداری عمق LiDar و جدیدترین پردازنده بیونیک A14.

اما تلفن چگونه خواهد بود؟ بیایید به حل شایعات بپردازیم.

اندازه های مختلف آیفون 12

اول ، اندازه فیزیکی گوشی. تحلیلگران پیشنهاد می کنند چهار تکرار از این تلفن انجام خواهد شد که کوچکترین آن آیفون 12 مینی 5.4 اینچی جدید است. سپس دو مدل پایه آیفون 12 و 12 پرو وجود دارد که انتظار می رود هر دو مدل 6.1 اینچ باشند و این باعث می شود کمی بزرگتر از مدل فعلی باشند. آیفون 11 پرو 5.8 اینچ

سرانجام ، یک مورد بزرگ وجود دارد. آیفون 12 پرو مکس. با اندازه صفحه نمایش تابش شده 6.7 اینچ ، به یک جیب فوق العاده بزرگ برای راحتی این جانور نیاز دارید.

ماکت آیفون 12.

مدار تلفن

طراحی فیزیکی ، دوربین ها و ناچ

شایعات مختلف حاکی از به روزرسانی نمای بیرونی فلزی آیفون 12 است که از طراحی فلزی صاف و مورب برخوردار است ، دقیقاً مانند حاشیه هایی که در iPad Pro اخیر دیده می شود. مدل PhoneArena ، در تصویر بالا ، شکل بالقوه را نشان می دهد و موردی است که من بسیار مشتاق آن هستم. این مدل همچنین یک لنز چهارم احتمالی را در مجموعه دوربین عقب تلفن نشان می دهد – که یک سنسور LiDar خواهد بود ، و اطلاعات دقیق تر عمق را برای بهبود عملکردهای واقعیت افزوده ارائه می دهد.

طراحی مسطح به اپل کمک می کند تا اندازه فیزیکی گوشی را حفظ کند ، این لبه ها را باریک کرده و به صفحه اجازه می دهد تا قسمت بیشتری از بدنه را پر کند. همچنین شایعه شده است که بریدگی جلوی صفحه نمایش که دوربین سلفی را در خود جای داده کاهش یافته است ، اگرچه بعید به نظر می رسد که در این نسل از گوشی ها کاملا از بین برود.

آنچه که ما به طور قطع نخواهیم دید – و بر خلاف آن هیچ گونه درز و نقیضی وجود نداشته است – یک گوشی تاشو از طرف اپل در سال 2020 است. باید دید که آیا این شرکت دستگاهی تاشو را راه اندازی کرده است یا خیر ، اما در حال حاضر به نظر می رسد کاملاً در مورد محبوبیت دستگاه های تاشو باشد. از سامسونگ ، موتورولا و هواوی قبل از اینکه خودش کار کند.

iPhone 12 Pro-Navy-Blue

ماکت آیفون 12 آبی

همه چیز

رنگ آبی جدید

شایعات حاکی از آن است که اپل در حال آماده سازی رنگ آبی تیره جدیدی برای نسل جدید آیفون 12 است و ممکن است جایگزین مدل سبز شود که با آیفون 11 روانه بازار شد. این مدل از آن جهت که مدل Pantone سال 2020 است ، مد شده و به نظر من به نظر می رسد. همانطور که در بالا نشان داده شده ، در ساخت ماکت های EverythingApplePro بسیار هوشمندانه است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3jo7nxs
is.gd/o3Jiga
shrtco.de/qjCfN
clck.ru/RG2P9
u.nu/2831e
ulvis.net/vpV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آنتونی دیویس پیشگام لیکرز است

چ اکتبر 7 , 2020
در سال 2011 ، آنتونی دیویس به عنوان شماره 1 استخدام کشور ، از نظر طبیعت غریبه با قد 6 فوت 10 فوت ، وارد دانشگاه کنتاکی شد. به طور کلی ، پسری مانند آن وجود دارد که قبل از پرش به NBA پس از یک فصل ، امتیازات را […]