اتحادیه فوتبال فرانسه از شکایت از فرهنگ محل کار رنج می برد


از خارج ، فدراسیون فوتبال فرانسه برای مدت دو سال نشان دهنده استاندارد طلای خود بود: قهرمان جام جهانی مردان در روسیه در سال 2018 و یک سال بعد میزبان موفق ترین مسابقات زنان تاریخ بود.

اما در داخل فدراسیون ، مقامات فعلی و سابق گفتند ، هاله طلایی حداقل دو سال نارضایتی خشونت آمیز را پنهان می کند ، از جمله اتهامات رفتار نامناسب مدیران توسط کارمندان زن ، اتهامات قلدری توسط مدیر کل سازمان و شکایت در مورد فرهنگ سمی. در آن ، برخی از مردان معمولاً زبان های تبعیض آمیز و سخنان پیشنهادی خود را نسبت به کارمندان زن بیان می کنند.

در دفتر اتحادیه در پاریس ، اوضاع بدتر شد. در واقع ، رئیس جمهور دیرینه ، نوئل لو گرات ، یک متخصص خارجی استخدام کرد که در زمینه رفع مشاغل مختل آموزش دیده بود تا کارکنان خود را از این آشفتگی بیرون بکشد.

لو گریت ماه گذشته در نامه ای به کارمندان ارشد که توسط نیویورک تایمز بررسی شد ، نوشت: “چندین ماه پیش ، من از اختلالات عملکرد و روابط کارگرا در تیم رهبری مطلع شدم.” نمی خواهم این وضعیت ادامه پیدا کند. این امر بر سازمان ما و شرایط مناسب کار در همه ما تأثیر منفی می گذارد. “

چندین مقام فدراسیون گفتند که این اختلاف نه تنها به دلیل مشکلات در محل کار ، بلکه به دلیل از دست دادن رهبران ارشد می تواند بر عملکرد تیم های فرانسه که عملکرد بهتری در دنیا داشتند ، مأموریت این سازمان را تهدید جدی کند. تیم زنان در فرانسه با شورش داخلی خود دست و پنجه نرم می کند ، چند بازیکن بزرگسال با مربی تیم درگیر می شوند و یکی از آنها اعلام می کند که تا زمان جدایی مربی برای تیم بازی نمی کند.

بیشتر بخوان:  Taylor Rooks مصاحبه های NBA را که ویروسی می شوند ، می گیرد

در مصاحبه های خارج از میدان ، بیش از نیمی از کارمندان فعلی و سابق فیفا برای تایمز یک محیط کاری را توصیف کردند که در آن زبان بد ، سو abuse استفاده ذهنی و استرس رایج بود و در آنجا الکل به رفتارهای نامناسب در حوادث کارمندان از جمله تصادف دامن می زد. حداقل یکی که در آن یک کارمند مرد بدون اجازه او وارد اتاق همکار شود.

بحران درون فدراسیون موفقیت تیم های فرانسوی را نفی می کند ، از قهرمانان جام جهانی 2018 مردان گرفته تا برنامه های توسعه جوانان که بسیار مورد احترام کشور هستند تا تیم ملی زنان که پس از تنها ایالات متحده و آلمان در رده سوم جهان قرار دارد.

یک فیلمساز شرایط را “پارادوکسی غم انگیز” توصیف کرد و بسیاری از نکات مثبت “دو سال بیماری” را پوشانده است.

وی گفت: “این یک کمدی رقت انگیز است.”

نهاد فوتبال ، اتحادیه فوتبال فرانسه (FFF) ، حدود 300 کارمند را در دو مکان اصلی کار می کند: دفتر مرکزی سازمان در پاریس و یک مرکز آموزش ملی در Clairefontaine-en-Yvelines ، حدود 35 مایلی جنوب غربی شهر. با بودجه سالانه حدود 300 میلیون دلار ، بر تمام فوتبال آماتور و حرفه ای فرانسه نظارت می کند ، حوزه ای با بیش از 2.1 میلیون بازیکن آماتور مجاز و نزدیک به 1500 حرفه ای. این فدراسیون همچنین یکی از بهترین سیستم های تولید استعداد در جهان را در 25 مکان در سراسر کشور ، از جمله هشت سایت اختصاص داده شده به زنان ، اداره می کند.

بیشتر بخوان:  المپیک لهستان در مبارزه برای شمشیربازی برای تیم ایالات متحده آمریکا پیروز می شود

به گفته خودی ها ، برای لو گرات بیشتر تمرکز بر بهبود روابط رو به وخامت اعضای تیم مدیریتی وی بود. در سپتامبر ، بیش از یک سال پس از شکایت از سبک رهبری نزد مدیر کل سازمان ، فلورانس هاردوین ، وی با ارسال نامه ای به مدیران اتحادیه به آنها گفت که وی یک متخصص محل کار ، اریک مولیر را احضار کرده است ، که شرکت او ، Plein Sens ، متخصص تعمیر سازمان های آسیب دیده است.

لو گرات ، عضو فیفا ، نهاد حاکم بر فوتبال جهان ، قول داد که روی یافته های گزارش تهیه شده توسط مولیر کار کند. مقامات فعلی و پیشین گفتند که ، بیش از یک سال از دریافت نامه امضا شده توسط بیش از دوازده نفر از مدیران ارشد که اظهار داشتند اعتماد خود را به مدیریت از دست داده اند ، Low Gright اقدامات اساسی کمی برای رفع مشکلات انجام داده است.

به گفته کارکنانی که در آنجا حضور داشتند ، در یک جلسه در سال 2019 ، لو گرات از کارمندان خواست تا همکاری بهتری داشته باشند. به گفته افراد درگیر ، هاردوین شکایاتی را شنید و انتقادات خود را اعلام کرد ، اما همچنین متعهد شد که برای بهبود اوضاع تلاش خواهد کرد.

بیشتر بخوان:  اسمیت در کنار اسمیت ، و Seager 2 HRs به عنوان Dodgers Braves را در NLCS شکست دادند

او کار سختی روی دستانش بود.

همانطور که در بخشی از نامه سال گذشته به لو گرانت ارسال شده بود ، “فضای کار به دلیل سبک مدیریتی که به ضرر کار اتحادیه و انجام خوب وظایف اساسی آن است ، بسیار خراب شده است.”

کارمندان گفتند ، در تابستان امسال ، محیط بیشتر خراب شده است ، زیرا پیامهای بیشتری به Le Graët ارسال شده است. در مقاله ای که توسط تایمز بررسی شد ، یک مقام اجرایی گفت که سلامت روان وی به حدی خراب شده است که دیگر قادر به انجام کار خود نیست. مقامات دیگر ادعاهای مشابهی را از طرف همکاران خود در مورد آزار و اذیت روانی مطرح کردند.

با وجود مشکلات ، لو گریت اصرار داشت که اوضاع آنطور که برخی مقامات گفته اند بد نیست.

وی در پاسخ به نامه های الکترونیکی به سوالات منتخب سخنگوی فدراسیون گفت: “هیچ جنگ داخلی” در فدراسیون فوتبال فرانسه وجود ندارد. “این خبر دروغ ، مضحک و جعلی است.” وی افزود که هاردوین مانند سایر کارمندان از پشتیبانی کامل وی برخوردار است.

برای هاردوین ، یکی از گروه کوچکی از زنان در پست های برتر فوتبال جهان ، درگیری ها شخصی بود. وی در پاسخ از طریق ایمیل به س questionsالات ، اظهار داشت که از شکایاتی که با افزایش نظم و ترتیب به دفتر لو گرات ، که منجر به ارتقا موقعیت خود به عنوان رئیس بازاریابی برای رهبری اتحادیه در سال 2012 می شود ، آگاه است.

بیشتر بخوان:  2 بازی Giants-Padres پس از آزمایش مثبت ویروس SF به تعویق افتاد

اما هاردوین گفت که احساس نمی کند این اتهامات به شخصه مورد هدف قرار گرفته است و اظهار داشت که ایده خوبی است که این سازمان برای حل هرگونه مسئله با متخصص خارج همکاری کند.

وی گفت: “همه اینها به ما امکان پیشرفت ، پیشرفت و پیشرفت را می دهد.”

طبق گفته برخی از مصاحبه شوندگان ، مولیر ، مشاور محل کار ، ساعت ها با تیم مدیریت ارشد صحبت کرده و س questionsالات تحقیقاتی را مطرح کرده است.

به گفته مسئولان اتحادیه ، بخشی از مشکل – و احتمالاً برخی از دلایل جنگ – در ساختار مدیریتی متورم نهفته است که در آن 17 مدیر به طور مداوم برای نقش های برجسته رقابت می کنند. (این سیاست های داخلی همچنین ممکن است با در نظر گرفتن تاریخ مشخصی در حال شعله ور شدن باشد: لو گراوت 78 ساله در آستانه انتخاب مجدد در ماه مارس است) اما مواردی که بسیاری از مصاحبه شوندگان گفتند ، بازتابی از فرهنگ در برخی موارد بستن چشم بر رفتارهایی بود که به گفته برخی کارمندان ، به ویژه کارمندان جوان ، آنها را ناراحت می کند.

بعنوان مثال ، پس از جام جهانی 2018 ، فدراسیون پس از شکایت یکی از کارمندانش به رفتارهای نامناسب با او در یک مهمانی در مسکو ، به مدیرعامل خود ، مارک فارن ، از رفتار خود هشدار داد.

اتحادیه گفت ، تحقیقات پلیس و سپس تحقیقات داخلی توسط FFF ، وارین را از آزار و اذیت جنسی پاک کرد ، اما بعداً در مورد زبانی که او نسبت به همکاران زن و مرد خود استفاده کرده بود – و همچنین در مورد مصرف الکل – در مهمانی کریسمس خود در آن سال هشدار داده شد.

بیشتر بخوان:  NWHL مالکیت تیم مستقل را در مدل جدید اولویت قرار می دهد

قسمت دیگری که باعث ناامیدی برخی از کارمندان زن شد ، چند سال پیش اتفاق افتاد ، هنگامی که پس از یک عصر نوشیدن در یک استراحتگاه مدیریتی در Clarefontaine ، حداقل دو نفر از مدیران ارشد با تکان دادن یک بطری شامپاین بدون دعوت از اواخر شب وارد اتاق یکی از همکاران خود شدند. فدراسیون گفت که شکایتی در مورد این حادثه دریافت نکرده است ، که سه نفر با اطلاع مستقیم از شب شرح دادند.

علی رغم این ، کارمندان به تایمز در مورد استفاده گاه به گاه سخنان جنسی آمیز توسط مردانی که در اتحادیه کار می کنند ، و همچنین قرار گرفتن در معرض نظرات جنسی در مورد ظاهر آنها گفتند.

اتحادیه هرگونه مشكلات را انكار كرد و نشان داد كه 45 درصد كارمندان آن زن هستند.

با این حال ، افزایش نگرانی در مورد رفتار اعضای کنفدراسیون منجر به تغییراتی پس از حادثه جام جهانی در روسیه شد. کارمندان در حال حاضر از مصرف الکل در مهمانی هایی که توسط خواص اتحادیه برگزار می شود منع شده اند و یک برنامه آموزشی اجباری ضد آزار و اذیت برای کارمندان اتحادیه در ابتدای سال 2020 معرفی شد. این روند از زمان شیوع ویروس کرونا متوقف شده است. حدود نیمی از مدیران ارشد هنوز آموزش ندیده اند.

بیشتر بخوان:  LeMahieu ، Soto در کوتاه ترین فصل در طول یک قرن در حال مبارزه با قهرمانان است

در همان زمان ، ارتباطات در رده های بالای اتحادیه از هم پاشید. FFF ، مانند سایر سازمان های ورزشی ، در نتیجه همه گیری عواقب مالی مخربی را به همراه دارد ، اما مدیران آن چهار ماه است که جلسه هیئت مدیره برگزار نکرده اند. جناح هایی که مدیرکل الحردوین را پشتیبانی یا مخالف آن هستند تشکیل شد و برخی مقامات قبل از مذاکرات احتمالی خروج ، وکلائی را به عنوان نماینده منافع خود منصوب کردند.

لو گرات همانند یک سال پیش سعی کرد به کارکنان اطمینان دهد که می توانند بر مشکلات غلبه کنند. اما جو متشنج به کارمندان ارشد نیز گسترش یافت و یک مقام مسئول فضای “زامبی” درون سازمان را توصیف کرد.

در حال حاضر ، همه کارمندان در انتظار نتیجه گزارش مولیر هستند که امیدوارند منجر به تغییرات اساسی شود. به گفته برخی ، عدم اصلاح در مهمترین مکان: زمینی ، به اتحادیه آسیب می رساند.

این مقام گفت ، با توجه به خط مشی درگیر در نبرد دولت ، یک مدیر ارشد اتحادیه که خواست نامش مشخص نشود.

این مقام افزود: “من فکر می کنم که هیچ کس نباید نجات یابد ، نه جناح ها ، فلورانس یا رئیس جمهور.” “من واقعاً فکر می کنم هیچ کس به فوتبال اهمیت نمی دهد ، آنها فقط به خودشان اهمیت می دهند. ما به یک شروع تازه نیاز داریم.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yywgcahg
is.gd/V3kjoR
shrtco.de/81ZxS
clck.ru/RPhys
u.nu/z6dp6
ulvis.net/yqXI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اجاق گاز سرخ کن چند منظوره 80 دلاری می تواند همه کارها را انجام دهد - و بهترین خرید

چ اکتبر 14 , 2020
این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله. در حالی که معاملات آشپزخانه Prime Day در واقع ، از جمله قیمت ارزان میکسر ویتامیکس و گلدان های فوری فراوانی بهترین خرید من به یک […]