اجاق گاز سرخ کن چند منظوره 80 دلاری می تواند همه کارها را انجام دهد – و بهترین خرید


این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله.

در حالی که معاملات آشپزخانه Prime Day در واقع ، از جمله قیمت ارزان میکسر ویتامیکس و گلدان های فوری فراوانی بهترین خرید من به یک فروش جمعه سیاه اوایل مراجعه کردم ، و معاملات به همان اندازه بزرگ نیز وجود دارد. نه ، جمعه نیست و تا ماه نوامبر نیست ، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید کیفیت کسب کنید زودپز 6 لیتری یا سرخ کن هوا رعد و برق سریع برای جویدن سالم هر کدام 30 دلار. Best Buy حتی دارای یک ابزار پخت مورد علاقه فرقه و اسب کار آشپزخانه است میکسر ایستاده KitchenAid Pro، 50٪ کاهش به 250 $ ، و Oster یک اجاق چند منظوره است (مورد علاقه شخصی من) فقط با قیمت 90 دلار – زیر 140 دلار. اکنون بهترین گزینه های تجهیزات آشپزخانه را از فروش جمعه سیاه Best Buy در اکتبر امسال بررسی کنید.

بلا

این سرخ کن هوا با بیش از چهار لیتر ظرفیت پخت ، سیب زمینی ترد ، بال مرغ ، چوب سبزیجات و برنامه های منجمد را برای میان وعده های آسان و سرگرم کننده و بدون روغن از بین می برد. کمتر از یک شب بیرون رفتن از غذا خوردن در بیرون از منزل هنگام فروش است.

بیشتر بخوان:  آیفون 12 و 12 پرو: جدیدترین نسخه اپل برای دریافت آهنرباهای 5G ، Ceramic Shield و MagSafe

نشان

این به همان اندازه گران نیست که خواهید دید کدام یک چند پخته ، با تمام عملکردهای یک ظرف آماده سازی فوری با حدود نیمی از قیمت. Insignia در بررسیهای خرید تایید شده در Best Buy نمره بالایی کسب می کند و شش لیتر ظرفیت پخت و پز دارد – بیش از اندازه کافی برای پذیرایی از شام های آسان هفته خانواده.

شیفمن

ما می گوییم “سرخ کن هوا” ، اما این یک اجاق گاز پیتزا ، اجاق گاز همرفت ، روتیسری ، خشک کن و موارد دیگر است. این اندازه به اندازه کافی بزرگ است که یک پیتزای 10 اینچی ، یک مرغ کامل یا دو پوند سیب زمینی سرخ شده را در خود جای دهد و احتمالاً اجاق گاز بزرگ شما را بسیار حسادت می کند.

بیشتر بخوان:  فیس بوک از طریق مرکز اختصاصی اطلاعات ، علوم برتر آب و هوا را ارائه می دهد

اوستر

برای پول من (و فضا) ، این یک اجاق چند منظوره مانند Oster است که واقعاً چنین کاری می کند. قیمت آن کمی بیشتر از دیگران است ، اما این پسر جایگزین سرخ کن هوا ، توستر و اجاق گاز همرفت می شود. اگر مثل من باشید ، تقریباً هر روز از آن استفاده خواهید کرد. از ویژگی های همرفت برتر برای سرخ شدن سریع و سالم هوا بلکه برای پخت ، کباب ، بو دادن و بو دادن سنتی نیز برخوردار است.

وسایل آشپزخانه

همنورد و ستون فقرات آشپزخانه عالی با تعداد زیادی لوازم جانبی مفید ، به هر تعداد دستگاه کوچک تبدیل کنید. این یکی از قوی ترین مدل ها است و 50٪ کاهش یافته است ، اما فقط امروز.

بیشتر بخوان:  مشخصات آیفون 12 چیست؟ این همان چیزی است که ممکن است بدانیم


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6f4tuso
is.gd/Nboa4m
shrtco.de/cc7oM
clck.ru/RPiEK
u.nu/tbh40
ulvis.net/m3EP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رده بندی تیم های NFL بدون شکست

چ اکتبر 14 , 2020
[This is an excerpt from Yahoo Sports’ free morning newsletter. Tap here to get the best sports news in your inbox every morning.] صبح به خیر دوستان. شما داستان میامی دلفین های سال 1972 ، آخرین قهرمان بدون شکست در NFL را می دانید ، درست است؟ البته که انجامش […]