احتمالات Clemson vs. Georgia Tech، Line: College Football Picks 2020، هفتمین پیش بینی از یک مدل اثبات شده


پس از یک هفته ضرب و شتم پس از آن هیچ. 7 میامی (FL) 42-17 ، ببر برتر Clemson در ظهر EST روز شنبه برای یک مسابقه جاده ای با کت های زرد Georgia Tech به میدان بازگشت. گرچه کلمسون با هر برد حداقل دو نتیجه شکست ناپذیر است ، اما ببرها هنوز در سه تقابل خود با FBS اختلاف امتیاز را پشت سر نگذاشته اند. کاپشن های زرد 2-2 مستقیم و برخلاف گسترش فصل.

Kickoff ظهر ET از استادیوم بابی Dodd در Historic Grant Field در آتلانتا. ویلیام هیل ببرها را به عنوان 27 امتیاز مورد علاقه در بازی Clemson vs. فناوری جورجیا مبلغ بعلاوه بعد از باز شدن در 60.5 به 64.5 می رسد. قبل از ورود به هر یک از گزینه های Georgia Tech در مقابل Clemson ، می خواهید پیش بینی های فوتبال دانشکده را از این مدل در SportsLine مشاهده کنید.

بیشتر بخوان:  اوکلاهما در مقابل ایالت آیووا: پخش مستقیم ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی ، پیش نمایش بازی فوتبال

الگو SportsLine Show هر بازی فوتبال کالج FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال گذشته ، مدل رایانه ای اختصاصی در مقایسه با 100 بازیکن در رتبه بندی فوتبال برتر کالج ، بیش از 4200 دلار سود کسب کرده است. این در شش هفته از فصل فوتبال 2020 دانشگاهی با شوت های برتر 23-6 است و در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود دارد. هر کسی که او را دنبال می کرد بازدهی عظیم دید

اکنون ، این مدل اهداف خود را بر روی Clemson vs. فناوری جورجیا برای اطلاع از انتخاب های آن می توانید به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا بسیاری از امکانات فوتبال کالج برای Georgia Tech در مقابل Clemson وجود دارد:

  • Clemson Spread versus Georgia Tech: Clemson-27
  • کلمسون در مقابل جورجیا تکوور کمترین: 64.5 امتیاز
  • خط پول Clemson برای Georgia Tech: Georgia Tech +1400 ، Clemson-3500
بیشتر بخوان:  شارژرها امیدوارند که بتوانند هویت خود را در برابر بنگال پیدا کنند

آنچه شما باید در مورد Georgia Tech بدانید

جلیقه زردها هفته گذشته با نتیجه 46-27 لوییزویل کاردینالز را شکست دادند. جف سیمز ، کوارتربک ، یک فناوری عالی از جورجیا داشت که در 21 تلاش دو بار و 249 یارد در حال اجرا بود. همچنین به TD یک و 64 متری شتافت. این بهترین بازی سیمز تاکنون در سال 2020 بود و جاهمیر گیبس در کنوانسیون های ابتدای فصل خود را به عنوان یکی از بهترین سازندگان بازی معرفی می کند.

با وجود از دست دادن یک بازی ، گیبس 378 یارد از غواصی در نظر گرفت و پنج امتیاز تاچ داون به دست آورد و همچنین به طور متوسط ​​27.4 یارد در هر بازگشت است. گیبس یکی از 100 بازیکن برتر ملی بود که ژاکت های زرد را در نمایش های فلوریدا و آلاباما انتخاب کرد و باعث شد تا او به عنوان یک تازه وارد واقعی تأثیر زیادی بگذارد ، یک پیروزی بزرگ در اوایل فصل برای Georgia Tech است.

بیشتر بخوان:  صاحب موشک ، تیلمن فرتیتا ، فکر می کند کریس پاول "بدترین قراردادی" را که دیده است ، در این گزارش انجام داده است

آنچه شما باید در مورد Clemson بدانید

ببرها شاید با استعدادترین در حمله در کشور باشند. نامزد هایزمن و انتخاب كلی بالقوه شماره 1 در سال 2021 پیش نویس NFL Trevor Lawrence حمله را از وسط رهبری می کند. او 72.4 درصد از پاس های خود را در این سال در 1140 یارد ، 10 تاچ داون تکمیل کرده و توپ توقیف نشده است. Travis Etienne به ازای هر بار به طور متوسط ​​7.0 گز عقب رانده و چهار بار منطقه انتهایی را پیدا کرده است. وی همچنین گیرنده دوم تیم در 245 یارد است و فقط گیرنده آماری راجرز (268 یارد) عقب است.

بیشتر بخوان:  اشعه در مقابل Astros - بازی زنده - 13 اکتبر 2020

Clemson اخیراً کنترل جورجیا تک را در دست گرفت. او در چهار مسابقه از پنج مسابقه اخیر ببرها مقابل تیم جلیقه زردها را پوشش داد. آنها پنج پیروزی پیاپی و هفت برد از هشت بازی آخر این مجموعه کسب کرده اند. کلمسون سال گذشته بر برد 52-14 سلطه داشت.

چگونه می توان از Clemson در مقابل Georgia Tech انتخاب کرد

مدل Clemson vs. 10 هزار بار Georgia Tech و نتایج در آنجا موجود است. مدل به کل خم می شود ، و همچنین گزینه ای برای گسترش نقطه ایجاد می کند که در آن یک طرف تمام مقدار را داشته باشد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

بیشتر بخوان:  Open Open 2020 فرانسه: تحقیقات در مورد اتهامات تنظیم مسابقات در رولان گاروس آغاز شد

بنابراین چه کسی برنده Clemson در مقابل Georgia Tech خواهد بود؟ کدام طرف گسترش ارزش بالایی دارد؟ اکنون به SportsLine مراجعه کنید تا ببینید کدام یک از طرفهای Georgia Tech در مقابل Clemson برای پرش روز شنبه ، همه از مدل سطح بالا 4200 دلار در انتخاب های برتر فوتبال دانشگاهی ، رتبه بندی می کنند و می فهمید.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5fvszdq
is.gd/T7ZsZb
shrtco.de/VUZN9
clck.ru/RSgpG
u.nu/7t22k
ulvis.net/grwM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نه .. 17 SMU در وقت های اضافه 37-34 تولان را شکست داد تا 5-0 بهتر شود

ش اکتبر 17 , 2020
براندون کروزلی با یک مهار توپ ، اولین مالکیت اضافه وقت خود را به پایان رساند و کریس ناگار با گلزنی از 34 متری یک گل به ثمر رساند تا جمعه شب شماره 17 SMU با نتیجه 37-34 برابر تولان پیروز شود. کروسلی پاس مایکل پرات ، بازیکن جدید تولان […]