احیای بن روتلزبرگر پس از جراحی از فولاد پشتیبانی می کند


طی چند سال گذشته ، در مورد هافبک پیتسبورگ استیلرز بن روتلسبرگر عدم اطمینان وجود داشته است. با دو حلقه Super Bowl و بعد از اینکه جعبه سختی برای تالار مشاهیر درست کرد ، به طور معمول با بازنشستگی معاشقه می کند.

اما پس از اینکه فصل 2019 به دلیل آسیب دیدگی شدید آرنج کوتاه شد ، نوعی که در بیشتر مشاغل پایان می یابد ، روتلیسبرگر با عزمی راسخ بازگشت.

روتلیسبرگر 38 ساله ، این هفته تلفنی به تایمز گفت: “احساس نمی کرد کار من تمام شده است.” “قطع کردن آن بسیار راحت تر بود. اما من واقعاً احساس می کردم دیگر چیزی باقی نمانده است. من واقعاً می خواهم یک Super Bowl دیگر برنده شوم و بچه هایم را به آنجا بسپارم تا از من قدردانی کنند.”

وی گفت که بزرگترین عامل رانندگی تیم ، به ویژه خط حمله و دفاع برجسته ای بود که فولادی ها ساخته بودند. پیتزبورگ که روز یکشنبه میزبان هوستون تگزاس است با شکست دادن غول های نیویورک و دنور برونکوس 2-0 صفر است.

“من قبل از بازی اول به بازیکنان گفتم” ، مجبور به جراحی نبودم. من به خاطر بچه ها و به خاطر تیم انتخاب کردم که آن را داشته باشم.

این جراحی برای اتصال مجدد تاندون های خم شده در بازوی او بود که در طول زندگی حرفه ای او ضعیف شده بودند و سرانجام هنگامی که او در هفته دوم فصل گذشته مقابل سیاتل بازی می کرد ، پاره شد. راتلیسبرگر به دلیل سفتی و آستانه بالا بودن درد شهرت داشت ، ابتدا دست خود را تكان داد انگار كه او را بیدار می كند ، سپس به نظر می رسد كه حیوان زخمی شده است وقتی كه بازوی خود را می گیرد و از زمین خارج می شود.

بیشتر بخوان:  چرا خبیب نورماگومدوف ، قهرمان سبک وزن UFC ، به هیچ وجه انتظار رویارویی با تونی فرگوسن را ندارد

این فصل تمام شد.

پنج تاندون خم کننده وجود دارد که از زیر بازو ، از آرنج تا دست آویزان است و یکپارچه در حرکت انگشتان و گرفتن ، و همچنین خم شدن و چرخش مچ دست است. در مورد روتلیسبرگر ، سه تا از پنج تاندون از استخوان پاره شد.

دکتر نیل ال اتراش ، جراح ارتوپدی مشهور در جهان و متخصص پزشکی ورزشی در Cedars-Sinai Kerlan-Jobe Institute ، مرکز خود را بازسازی کرد و – همراه با جیمز بردلی پزشک فولاد – به نظارت بر بهبود ضعف هافبک سالخورده کمک کرد.

Elatrache ، پزشک تیم رامز و داجرز گفت: “آنچه که آسیب دیدگی و بهبودی انجام داد این بود که ساعت را به رفتار رقابتی بن تبدیل کرد.” “این مهمترین چیز بود. این اتفاق می افتاد. شکست در ذهن او نبود.”

سفر روتلیسبرگر در یوتیوب در چهار قسمت با عنوان “بزرگتر از بن” برگزار می شود که در پشت صحنه با هافبک – به همراه همسرش اشلی و بچه های آنها اتفاق می افتد – و صبر و استقامت لازم را برای غلبه بر یک مصدومیت بزرگ ، به ویژه در اوایل کار بازیکن ، نشان می دهد.

بیشتر بخوان:  یانکی ها برای پنج بار در خانه منفجر می شوند در یک مسابقه مقابل Blue Jays ، رکورد حق رای دادن را ثبت می کنند

قسمت 1 سریال یونیت بن روتلیسبرگر.

رایان تولنر ، نماینده روتلیسبرگر گفت: “مطمئناً توانایی پرداخت عقب نشینی نداریم.” “قسمت تعیین کننده آن این بود که او نمی توانست با عجله به عقب برود و خطر کشیدن آن لنگرها را داشته باشد. این ویرانگر بود. این پایان خواهد بود.”

نگرانی هایی وجود داشت. روتلیسبرگر حداقل دو بار ترس داشت كه این امر باعث اختلال در بهبودی او شده است ، یك بار هنگام بالا رفتن از نردبان به جای گوزن ، و بار دیگر هنگامی كه فرزندان خود را فریب می داد یا آنها را معالجه می كرد.

روتلیسبرگر توضیح داد: “هالووین بود و من در صندلی راننده در حومه همسرم نشسته بودم.” “آخر شب آب نبات حمل می کردم و برگشتم و سطل را بین صندلی ها روی زمین قرار دادم. به اندازه سنگینی نبود. برگشتم و به نوعی احساس سوزن سوزن شدن در آرنجم کردم.

همسرم چهره من را دید و گفت: “چه اتفاقی افتاده است؟” “من به او گفتم ، اما من نمی خواستم بچه ها را متقاعد كنم. ما در اصل به خانه رفتیم ، بچه ها را در رختخواب قرار دادیم و FaceTimed Neal را در اسرع وقت انجام دادیم.”

پیروزی ها اندک بود و صبر لازم بود. در تمام این مدت ، روتلیسبرگر اجازه داد ریش او رشد کند. نذر کنید تا زمانی که نتواند پاس NFL را پرتاب کند ، اصلاح نکنید. بعد از چند ماه ، صورت او مانند یک حیوان خانگی بزرگ چیا به نظر می رسید.

بیشتر بخوان:  Saints vs Chargers: نحوه تماشا ، برنامه ریزی ، اطلاعات جریان مستقیم ، زمان بازی و کانال تلویزیونی

“یادم می آید که قدم های او می گفت ،” هی ، من می توانم یک کارتن شیر داشته باشم ، و این یک گالن شیر است. “من خیلی راحت از عهده این کار برمی آیم.” یا او یک شکارچی مشتاق است ، بنابراین می خواست این نوع کمان را عقب بکشد. از همه چیز “

اولین باری که روتلیسبرگر فوتبال را به عقب انداخت در 21 فوریه در لس آنجلس بود و ElAatrache در مهمانی آینده بود.

هافبک پیتسبورگ استیلرز بن روتلزبرگر بازی را در جریان پیروزی مقابل دنور برونکوس در 20 سپتامبر فراخواند.

(کیت سراکوچیچ / آسوشیتدپرس)

“خوب است که ورزش کنید ، به یک بازی بروید ، در خانه کارهایی انجام دهید ، وسایل را بردارید ، موهای خود را با حوله خشک کنید و آن درد را احساس نکنید.”

بن روتلزبرگر در مورد دردی مزمن که قبل از عمل جراحی آرنج احساس می کرد

این دکتر گفت: “این یک انتقال احمقانه کمی در فیزیوتراپی بود.” و او آن را به سمت من پرتاب کرد. من گفتم ، “گوش کن ، من می خواهم اولین نفری باشم که توپ را می گیرد.” برای پسری مثل بن که در Super Bowl بود و به اندازه رقابت او خوب بود ، این کار ممکن است احمقانه به نظر برسد.

تا بهار ، روتلیسبرگر مسیرهای تیرکمان را از طریق یک مسیر چرخش در مقابل عمارت پراکنده پیتسبورگ خود می پیمود. مربیان او از فوتبال فویل برای اندازه گیری گردش مالی استفاده کردند ، سپس این اعداد را با عملکرد او در بازی ها مقایسه کردند. آنها در اصل یکسان بودند.

بیشتر بخوان:  خفاش ترنت گریشام شعله ور از رقابت Dodgers-Padres طرفداران

از فصل نوجوانان خود در سال 2004 ، او درد مور مور مورب در آرنج خود را تجربه کرده است ، اگرچه مطمئن نیست که چگونه. اما اکنون این درد از بین رفته است.

روتلیسبرگر گفت: “برای من تقریباً شبیه این بود که:” ای انسان ، آن درد را بردار. “من همیشه با آن کنار آمده ام و همیشه آن را آزار می دادم. خوب است که ورزش کنید ، به یک بازی بروید ، در خانه کارهایتان را انجام دهید ، وسایل را بردارید ، موهای خود را با حوله خشک کنید و آن درد را احساس نکنید. “

نماینده او گفت فقط یک چیز دیگر در مورد روتلزبرگر وجود دارد که بسیار نادر است. او می تواند از انداختن یک توپ فوتبال استراحت طولانی مدت داشته باشد و به نظر نمی رسد وقتی شروع به پرتاب دوباره می کند ، توانایی او در پرتاب آن را تحت تأثیر قرار دهد.

تولنر با اشاره به ستاره گرین بی پکرز گفت: “تا آنجا که من می دانم ، فقط دو نفر از تیراندازان نخبه NFL که در خارج از فصل چیز زیادی نمی اندازند ، بن و آرون راجرز هستند.” هر بازیکن پشت میانه لیگ می تواند سرش را از این بابت تکان دهد. این دو مرد می توانند بدون پرتاب یک توپ فوتبال نزدیک به ماه ها وقت بگذارند و وقتی دوباره توپ را می گیرند ، دقیقاً به همان شکل بیرون می آید. “

بیشتر بخوان:  ناگت ها برای شکست دادن کلیپرز تجمع می کنند و یک بازی تصمیم گیرنده 7 را مجبور می کنند

این بدان معنا نیست که روتلیسبرگر در دقایقی قبل که فولاد مقابل غول ها در دیدار افتتاحیه “فوتبال دوشنبه شب” روبرو شوند کاملاً آرام بود. ریچ گانون به تحلیلگر CBS گفت كه قبل از آن مسابقه پروانه هایی داشته است.

گانون که بالاترین افتخار را در لیگ NFL به عنوان هافبک تیم اوکلند رایدرز دارد گفت: “این مرد 38 ساله ای است که در تالار مشاهیر بازی خواهد کرد و به شما نشان خواهد داد که همه ما انسان هستیم.” “او این کار را نکرد ، و ناگهان شما می گویید ، خوب ، فقط آنجا برو و این کار را انجام ده. “اتفاقاً ، او جوانترین تیمی را دارد که در فوتبال دریافت می کند. آنها قبلاً هرگز چنین کاری نکرده اند و او نمی داند کجا هستند.”

روتلیسبرگر که فصل گذشته 14 بازی خود را از دست داد ، در اولین بازی برگشت سه پاس تاچ داون به زمین زد تا فولادی ها به پیروزی 26 بر 16 برسند.

در هفته 2 ، پیروزی 26-21 برابر برونکوس ، روتلزبرگر یک پاس عمقی به تازه نفس چیس کلایپول داد که در نتیجه 84 حیاط افت کرد ، به علاوه یک گل 28 حیاط به دئونتای جانسون.

بیشتر بخوان:  Notre Dame vs Louisville: پیش بینی ، چیدن ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، پخش ، زمان شروع

گانون که مشغول بازی بود گفت: “راستش ، من ترسیده بودم.” “این زمان زیادی برای جانسون بود. این واقعاً برای من شاخص بود. بچه توپ بلند نوتردام [Claypool] و پرتاب زاویه عقب جانسون ، و من مثل این بودم ، “خوب من به اندازه کافی دیده ام. این پسر برگشت. “

استیو یانگ ، تحلیلگر ESPN در تالار مشاهیر ، گفت: قاطعیت روتلیسبرگر در بازگشت – همراه با همه گمانه زنی ها درباره بازنشستگی در سال های اخیر – تقویت مورد نیاز حق رای دادن بود.

هافبک پیتسبورگ استیلرز ، بن راتلسبرگر ، قبل از بازی در دنور برونکوس در 20 سپتامبر آماده می شود.

قبل از بازی Denver Broncos در 20 سپتامبر ، بن روتلسبرگر ، هافبک پیتسبورگ استیلرز بیش از حد گرم می شود.

(کیت سراکوچیچ / آسوشیتدپرس)

یانگ گفت: “بازگشت ، مبارزه با مصدومیت و داشتن هدف ، چیزی است كه این تیم به آن احتیاج دارد.” “برای اینکه بن کاملاً احساسی باشد. منظورم این است که اطمینان دارم که او چنین بوده است. اما این تصور ساده وجود داشت که وی بلاتکلیف است ، مانند:” مطمئن نیستم که واقعاً می خواهم چنین کاری بکنم. “

“و در طول بازگشت او بسیار مهم بوده است ، مثل اینکه ، من این کار را می کنم. همه من. نمی توانم صبر کنم. احساس می کنم یک انسان تازه شده هستم.”

این امر تاکنون در رختکن پیتزبورگ و غیره تأثیرگذار بوده است.

یانگ گفت: “این می تواند یک Super Bowl باشد.” “من می دانم که گفتن این دیوانه است. اما اگر بن هیجان زده بود ، همه به سرعت این احساس را فهمیدند … اگر آتشی بین آن آتش گرفت و آن رختكن آتش گرفت و بچه ها او را دیدند ، و [coach] مایک تاملین در دفاع عالی بازی می کند ، هی ، تو باید آن را دوست داشته باشی. “
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5o5eu8z
is.gd/GBoVHq
shrtco.de/DkAHe
clck.ru/R5Csv
u.nu/p12s2
ulvis.net/mnd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Tampa Bay Lightning پس از یک ضربه پنالتی اضافی مقابل کاپیتان ستارگان جیمی بین ، دالاس استارز را شکست داد

ش سپتامبر 26 , 2020
کوین شاتنکرک در وقت های اضافه یک گل قدرتمند به ثمر رساند در حالی که تیم فاینال جام استنلی 3-1 بهترین گل را از آن خود کرد. این گل با جیمی بین کاپیتان دالاس استارز در محوطه جریمه به دلیل تلو تلو خوردن تایلر جانسون به ثمر رسید. صاعقه با […]