اردک پرسکات مصدوم شد: پاتریک ماهومس ، تروی آیکمن و بازیکنان NFL به حذفی Qowboys QB


USATSI

دنیای NFL یکشنبه شوکه شد وقتی داک پرسکوت از آسیب جدی و ویرانگر غول ها سقوط کرد. در طی یک درگیری در کوارتر سوم ، پرسکوت هنگامی که مچ پای راست خود را زیر توپ و چمن گرفتار شد ، دچار آسیب دیدگی وحشتناکی شد.

به نظر می رسید که پرسکوت درد سختی داشت و وقتی از ورزشگاه دالاس خارج شد ، گریه می کرد. او قبل از پایان مسابقه در بیمارستان بستری شد و مصدومیت باقی مانده فصل پرسکوت (و احتمالاً فراتر از آن) را زیر سوال برد.

بیشتر بخوان:  کم نیوتون برای اولین بار در زمین لشکر میهن پرستان شرکت می کند

تماشای همه چیز دشوار بود ، به خصوص اینکه Prescott یکی از با استعدادترین و مورد احترام ترین بازیکنان لیگ است. وقتی هافبک برای ارزیابی به بیمارستان محلی منتقل شد ، تعدادی از بازیکنان فعلی و سابق در مورد NFL افکار و حسن نیت خود را ارسال کردند.

یکی دیگر از لایه های ناگوار مصدومیت پرسکوت این واقعیت است که او یک سال در این فصل در مناقصه حق رای دادن بازی می کند. پرسکات و کابوی ها در یک روند طولانی مذاکره در این فصل درگیر شده اند اما دو طرف نتوانسته اند به توافق طولانی مدت قبل از موعد مقرر در تابستان برسند.

بیشتر بخوان:  آرون دونالد و رامز نشان می دهند که الکس اسمیت بی رحم است اما احترام دارد

نه تنها مصدومیت باقی مانده فصل پرسکوت را به خطر می اندازد ، بلکه فیش حقوقی بزرگ وی را نیز به خطر می اندازد.

مربی پیشین کابوی ها ، جیسون جارت ، هماهنگ کننده حمله غول ها است و قبل از اینکه پرسکوت از زمین خارج شود ، برای بررسی بیرون می رود.

اندی دالتون در جای خود جای پرسکوت را گرفت و در باقیمانده این فصل شماره یک تیم کابوی ها خواهد بود.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3x86ocj
is.gd/NenDRx
shrtco.de/8tsTL
clck.ru/RLcMm
u.nu/knikw
ulvis.net/geqU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

با پاسخ NFL به تهدید COVID-19 ، برنامه شارژرها تغییر می کند

د اکتبر 12 , 2020
تاکنون در این فصل ، شارژرها با آزمایش مثبت COVID-19 مشکلی نداشته اند. اما وقتی NFL تقریباً روز یکشنبه برنامه را تغییر داد تا بازی روز دوشنبه بین دنور و نیوانگلند را به تعویق بیندازد ، هیچ کس اصلاحات بزرگتر از یک باربر را انجام نداد. NFL به دنبال جابجایی […]