استیو ساکس می گوید احساس می کند مبارزات خوزه آلتوف که هوستون آسترو با آن دست و پنجه نرم می کند


سن دیگو – افراد زیادی در لیگ برتر بیس بال وجود ندارند که واقعاً می توانند آنچه خوزه توف را به خاطر ناتوانی شگفت آور در انجام کاری که صدها هزار بار با موفقیت انجام داده است انجام دهد ، تحسین و تأیید کنند: یک پرتاب ساده.

داستی بیکر ، مدیر هوستون آستروس اعتراف کرد که آلتوو احتمالاً در یکی از تاریک ترین گوشه های بیس بال در حال سقوط است و باعث می شود بازیکنان به محض شنیدن کلمه “گریه” لرز شوند.

بیشتر بخوان:  گرما در مقابل سلتیکس: بم آدبایو با مهار جیسون تاتوم در میامی پیروز شد و باید ببینید تا باور کنید

بیکر پس از آنکه آلتو در بازی 2 ALCS دو اشتباه مرتکب شد ، گفت: “شما فقط امیدوارید که او سرخوشی پیدا نکند ، زیرا آنها همیشه گروهی هستند.” “من فقط به او گفتم كه خلاص شود. منظورم این است كه این مرد برای ما عالی بود ،

آلتوو در طول فصل عادی خطا نکرد ، اما او در این فصل 4 مسابقه از 9 مسابقه بعد از فصل خود انجام داده است که از این دو مسابقه در دو روز گذشته انجام شده است ، هر کدام یک شکستگی است که در مجموع به 8 تیم Tampa Bay Ray اجازه گل می دهد.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش WNBA: Aces ، Storm مورد علاقه های بزرگ مرحله نهایی مرحله نهایی است

در داخل بازی ، گرفتن “yips” به عنوان ناتوانی غیر منتظره در انجام یکی از ساده ترین کارهایی که بازی به آن نیاز دارد ، تعریف می شود: پرتاب بیس بال با دقت.

استیو ساکس ، تازه کار سال ، پنج بار قهرمان All-Star و دو بار جهان ، مشهوراً در یأس دهه 1980 دست و پنجه نرم کرد. او در سال 1983 با 30 خطا شرکت های بزرگ را هدایت کرد و هنوز هم برای یک بازیکن دوم رکورددار است. او از نزدیک می داند که توف از چه رنج می برد.

ساكس هنگام تماس تلفنی با او گفت: “من می توانم یك مهره را احساس كنم.” “هیچ چیز بدتری در جهان وجود ندارد. این مکان منزوی ترین مکان است. شرم آور است. وحشتناک است. امیدوارم که او بتواند هرچه سریعتر این موضوع را درک کند زیرا این کار بسیار ساده است. این درست در مقابل اوست. بسیاری از مردم می گویند:” اوه خوزه شما یک بلوک ذهنی دارید. “او این کار را نمی کند. او از دست دادن اعتماد به نفس موقتی است. این هیچ ارتباطی با وضعیت روحی او ندارد. چیزی او را مجبور کرده است که شروع به زیر سوال بردن توانایی خود کند. به همین دلیل او این کار را می کند. وقتی اعتماد به نفس پیدا کرد ، این از بین می رود.

بیشتر بخوان:  مشکلات داجر بولز همچنان در بازی NCLS 1 به Braves باخت

ساکس بخشی از خواهر و برادر است که شامل کماندار استیو بلاس ، برنده 19 مسابقه نمایش دزدان دریایی 1972 در 30 سالگی است که در آن دوره فقط 93 ساله شد و 91 ضربه زن را راه می رفت و هانتر مکی ساسر ، که قبلاً در دستکش خود را به عقب می انداخت و سپس مزاحمت ایجاد می کرد هنگام شمارش.

سپس ریک آنکیل بود ، که به عنوان یکی از مدعیان مورد انتظار دبیرستان در دور 1997 به مرحله دوم اعزام شد. در آن سال در چهار مرحله پلی آف ، آنکل 11 بازیکن را پیاده روی کرد و 9 زمین به زمین انداخت. سپس او به یک بازیکن دفاعی تبدیل شد و تا سال 2013 مجروح شد.

بیشتر بخوان:  NFL: کلاید ادواردز-هلیر رئیسان را برای پیروزی بر تگزاس ها حمل می کند

Sacks یکی از معدود مواردی است که می تواند بر مشکلاتش غلبه کند ، زیرا او پس از فاجعه بار فصل 1983 در سه تیم All-Star قرار گرفت.

والتف سومین مرد اصلی در سال های اخیر است که به همراه ساکس و چاک ناوبلوش به این باشگاه پیوسته است. همانند آلتوو ، نوبلاوچ در اوایل کار خود قبل از بدست آوردن امتیاز خوب ، برای عملکرد دفاعی برتر خود دستکش طلایی را بدست آورد. او از بردن دستکش طلایی در سال 1997 به 31 خطا در فصول 1999 و 2000 رسید.

بیشتر بخوان:  برنامه Astros Vs Rays ، پیش نمایش سریال: پخش زنده MLB ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع ALCS

ساکس گفت: “این تنها چیزی است که ذهن او را درگیر می کند.” “این تنها چیزی است که او در حال حاضر به آن فکر می کند. او تنها ترین فرد در جهان است ، و این سخت است زیرا شما یک ورزشکار حرفه ای هستید و او یکی از بهترین بازیکنان بازی است. من به او توصیه می کنم که هیچ مشکلی وجود ندارد ، هیچ چیز دیوانه ای نیست. در واقع ساده است اگر از راه خود خارج شوید.” این یک پایان است. مسئله این است که او با این کار می خوابد ، وقتی غذا بخورد ، این تنها چیزی است که ذهن او را در ذهن خود جای داده است. او با فکر کردن در مورد این بیدار می شود. این مکان وحشتناکی است.

بیشتر بخوان:  فست فود NFL هفته 5 ، رهبران آمار


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4kyd4yt
is.gd/OZb04c
shrtco.de/REGn8
clck.ru/RPzts
u.nu/gkbj0
ulvis.net/hRyb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کلاغهای خروشان QB های مخالف را برای حملات همه جانبه عذاب می دهند

چ اکتبر 14 , 2020
دون “وینک” مارتیندیل ، هماهنگ کننده بالتیمور ریونز هنگام انتخاب اینکه چه کسی در یک حمله رعد اسا استفاده کند ، انتخابی نیست. در هر زمان ، هافبک های حریف باید مراقب بازیکنان پشت ، کرنر یا ایمنی باشند. اول ، دوم یا سوم ، مهم نیست. این می تواند […]