اسمیت در کنار اسمیت ، و Seager 2 HRs به عنوان Dodgers Braves را در NLCS شکست دادند


ویل اسمیت از ویل اسمیت دیگر پیشی گرفت تا فصل را برای لوس آنجلس داجرز زنده نگه دارد.

یک نام مشترک ، نتیجه خاص Dodgers catcher.

اسمیت چراغ سبز را گرفت ، سه بار از همان خانه تخلیه آتلانتا براوز به همین نام ، کوری سگر دو بار پرواز کرد و داگرها با پیروزی 7-3 در بازی 5 از سری مسابقات قهرمانی NL جمعه شب از حذف جلوگیری کردند.

دیو رابرتز ، مدیر داجرها گفت: “من همیشه ویل اسمیت را شرط می بندم.”

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

اسمیت در روز ششم متصل شد در برابر ویل اسمیت ، چهارمین نفر از شش پارچ شجاع در Bulls Night خود که با اولین حضور پس از فصل توسط AJ Minter آغاز شد.

موکی بتس ، بازیکن راست داجرز ، در مورد هم تیمی خود که به ندرت احساسات نشان می دهد ، اما به وضوح انفجار بزرگ خود را تحریک کرده است ، گفت.

بیتس آن ششم مهم را بدست آورد که با یک نفر شروع شد ، و داگر یک ساله و AL MVP سابق آنها شکارچیان راست میدان مشت ضعیفی بودند که به یک بازی دو مرحله ای قطعی تبدیل شدند. او پس از چالش تکرار درست قبل از اولین هومر سیگر ، مانع خود را در مسابقه آتلانتا از تخته خارج کرد.

بیشتر بخوان:  Doege، RBs خوش درخشید ، ویرجینیای غربی E. Kentucky را با نتیجه 56-10 شکست داد

رابرتز گفت: “شما در مورد تغییر حرکت صحبت می کنید ، این نمایشنامه سال است. من فکر کردم راهی برای انجام این نمایش وجود ندارد.”

مسابقه 6 بعد از ظهر شنبه برگزار می شود ، بازی برگشت سری اول: یوسر مکس فرید برای شجاعان و واکر بولر مناسب برای داگرها هر دو در بازی اول یک بازی را واگذار کردند که آتلانتا پس از چهار راند 9 با نتیجه 5 بر 1 پیروز شد. آتلانتا برای اولین بار از سال 1999 به دنبال شرکت در مسابقات جهانی است.

کارگردان Braves Snianker گفت: “من می دانستم که این سریال بسیار سخت خواهد بود ، مهم نیست در چه وضعیتی هستید.” “من فردا با مکس روی تپه احساس خوبی دارم. وقتی او خارج شد احساس خوبی دارم. امیدوارم بتوانیم چند گل بزنیم و از او حمایت کنیم و این کار را تمام کنیم.”

بیشتر بخوان:  Aces 'A'ja Wilson افتخارات بهترین بازیکن سال AP WNBA را کسب می کند

بلیک تراینن ، سومین هفت پارچ داجرز و بازنده بازی 1 ، دو دور عالی را برای پیروزی در کنار هم قرار داده است. Kinley Janssen در یک موقعیت ناگسستنی به صورت نامتقارن به کنار برخورد کرد تا آن را تمام کند ، که رابرتز آن را برجسته خود توصیف کرد.

پایگاه بیتس بعد از اولین کار ششم انفرادی اش دزدیده شد ، قبل از اینکه جاستین ترنر روی یک آهنگ سخت گیر بیفتد که بیتس را در این بازی گیر داد. پس از آن Braves تیم چپ گرای خود ویل اسمیت را به سمت چپ ماکس مونچی ، که قبل از اینکه یک شکارچی داجرز به نام ویل اسمیت به یک دادگاه کامل 404 فوت در سمت چپ مرکز برخورد کند ، برد تا 4-2 برتری پیدا کند.

اسمیت گفت: “او تیم را به راه انداخت. این انرژی از یکدیگر دور می شود.”

طبق دفتر ورزش الیاس ، حداقل از سال 1961 اولین باری بود که ضربه گیر به همان نام پرتاب می کرد.

داگرها قبل از اینکه سگر توپ را در مرکز گاوهای لس آنجلس در سمت راست شلیک کند ، برتری خود در جایگاه هفتم را افزایش داد و کریس تیلور یک بریس زد و یک گل از بیتس ناک اوت کرد.

بیشتر بخوان:  Alejandro Villanueva از فولاد ، نام قهرمان ارتش را روی کلاه خود نوشت و از برنامه تیم خارج شد

Four Seager و 10 RBI در حال حاضر رکورد NLCS را با حداقل یک بازی دیگر برای بازی Dodgers به ​​تساوی کشانده اند – اگر آنها بخواهند برای سومین بار در چهار سال گذشته به سری جهانی برسند ، دو رکورد دارند. چهار هومر در واقع یک رکورد برای یک سریال کوتاه در هر سریال پس از فصل است.

سیگر گفت: “این فقط نوعی تلنگر خوب است و همه چیز به نوعی یک کلیک است.”

تیلور در هشتمین بازی مچ پا را به زمین چپ تبدیل کرد اما در مسابقه باقی ماند. کارگردان دیو رابرتز گفت که تیلور قبل از بازی شش مورد درمان و آزمایش قرار می گیرد.

مینتر به عنوان اولین تیرانداز در تاریخ MLB که اولین بازی خود را در یک مسابقه پس از فصل انجام داد ، از 10 ضربه ای که داشت با هفت برخورد. بازیکن سال چهارم لیگ بزرگسالان با یک هفت ضربه در سه دور یا کمتر در یک مسابقه بعد از فصل ، تیرانداز اول – تازه کار یا مهاجم – شد. او قبل از ناک اوت کردن در تیم خود – که همه آنها حمله های سوم خوانده می شوند – در حمله سوم قبل از عزیمت با برتری 2-0 قبلاً به اوج های زندگی حرفه ای خود رسیده بود.

بیشتر بخوان:  چه مشکل آرنج؟ روتلیسبرگر شکایت کنندگان را در گشودن گشود

بعد از اینکه مارسل اوزونا و تراویس d’Arnaud تک نفره پشت سر هم داشتند تا سوم را برای آتلانتا شروع کنند ، یک ضربه از سمت راست رخ داد که دانسبی سوانسون به سمت راست یک اسلش زد. قبل از تأخیر انداختن پرتابش به خانه ، بتس او را در حال دویدن گرفت ، زیرا دستکش در حال جارو کشیدن روی زمین بود. اما داگرها به چالش کشیدند که اوزونا پایگاه سوم را زود ترک کند – و Braves به جای پایگاه سوم ، سوم شد.

بیتس گفت: “ما موفق به متوقف شدن شدیم.” دیروز نتوانستیم خونریزی را متوقف کنیم. امروز ما توانستیم در آنجا متوقف شویم و آنها را تحت فشار قرار دهیم. “

تصمیم گیری داوران و تکرارهای خارج از سایت نزدیک به دو دقیقه به طول انجامید ، اما بازیکنان داجرز – و حتی دونده های شجاع – پس از تماشای بازی در صفحه بزرگ ویدیو ، قبلاً زمین را ترک کرده بودند.

بیشتر بخوان:  پشت سر قدرت بازی آنها ، رعد و برق حتی سری

سیگر گفت: “همیشه جبهه حمله نیست.” “یک بازی بزرگ در یک لحظه بزرگ کمی انرژی می گیرد.”

بلافاصله پس از آن ، هومر که در نیمه چهارم سیگر را مستقیماً به مرکز هدایت کرد ، اختلاف داجرز را به 2-1 کاهش داد.

هافبک درحال ظهور کریستین بچ اقدام به پرش دیواری کرد اما توپ پشت دستکش کششی او رفت. اما پچ وقت گیری را در ساعت هشت انجام داد ، زیرا مونسی با یک بازی تقریباً مشابه هومر را دزدید.

شجاع در هر دو دور داستین می نویسنده لس آنجلسی گلزنی کرد. فردی فریمن دبل کرد ، سوم شد و در اولین بار در مگس پرواز دارنو گلزنی کرد و پچ در آهنگ دوم برنده آهنگ RBI شد. D’Arnaud از RBI در روز هشتم زمین را اضافه کرد.

گیرنده برمی گردد

اسمیت تنها سومین ماسکر در تاریخ امتیازات داجرز شد که در دوره پس از فصل در خانه چراغ سبز نشان داد. آخرین مورد استیو یگر در بازی 5 سری جهانی رون گیدری 1981 از نیویورک یانکی بود. دیگری Roy Campanella بود که این کار را دو بار انجام داد: در بازی سوم سری جهانی 1953 و سومین بازی سری جهانی 1955.

بیشتر بخوان:  Mike D'Antoni به Rockets می گوید که دیگر برنخواهد گشت

اولین RBIS

پچ 21 ساله که فقط دو مسابقه منظم در لیگ های بزرگ داشته است ، در هر 4 شروع NLCS خود RBI دارد. او پس از آسیب دیدگی به آدام دووال ، مدافع چپ در بازی افتتاحیه این بازیکن ، به یک بازیکن اصلی تبدیل شد.

استراحت فراوان

مینتر از فصل نوجوانان خود در تگزاس A&M در سال 2015 بازی ای را شروع نکرده است ، همان سالی که در دور دوم برای آتلانتا آماده شد. او قبل از اولین شروع حرفه ای خود در چهار فصل گذشته با Braves همراه با 77 مسابقه لیگ متوسطه 144 مسابقه راحت (139 فصل منظم ، پنج پلی آف) انجام داد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2yt4kzu
is.gd/ihRZe4
shrtco.de/ESrlc
clck.ru/RSjdp
u.nu/pxdfm
ulvis.net/xgic

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دوچرخه رایگان استودیوی داخلی Peloton با عضویت ماهانه در iFit

ش اکتبر 17 , 2020
با فرض اینکه به هر حال برای دروس دوچرخه ماهانه هزینه پرداخت می کنید ، چرا دوچرخه را رایگان دریافت نمی کنید؟ ProForm نکته در مورد دوچرخه Peloton ، Echelon یا موارد مشابه این است: شما نه تنها باید سخت افزار گران قیمت را بخرید بلکه در کلاس تناسب اندام […]