اسپرینگر ، والدز 7-9 و با قدرت ALCS بازی 7 را به Astros Top Rays کمک می کنند


واکنش به رسوایی سرقت سیگنال سه سال پیش و از دست دادن یک رکورد در طول دوره کوتاه مدت عادی بیماری همه گیر برای داستی بیکر و هوستون آستروس معنایی ندارد.

آستروها مانند آنها یا نفرتشان ، در چهار دوره در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان قرار دارند و به عنوان تنها تیم هایی که با نتیجه 3 بر صفر بازیافتند و در یک سری هفت مسابقه به پیروزی رسیدند ، به 2004 بوستون رد ساکس پیوستند.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جورج اسپرینگر و خوزه آلتوف موفقیت های بزرگی را بدست آوردند ، فرامپر والدز شش بازه چشمگیر انجام داد و آستروس برای سومین بار متوالی با نتیجه 7-4 روز جمعه تامپا بای ریز را شکست داد تا هفتمین بازی از سری مسابقات قهرمانی AL را به زور انجام دهد.

این یک چرخش خیره کننده در این سری بود که مسیر Rays را پیش می برد زیرا آنها برتری 3-0 را باز کردند.

بیکر گفت: “ما تاریخ نمی نوشتیم.” “ما امیدواریم که بتوانیم پایان خوشی برای این فصل تاریخی و سال تاریخی داشته باشیم.

بیکر اضافه کرد: “این تیم مدتها جنگیده است.” ، تیمی که قرار است در رسوایی سرقت سیگنال که در راه رسیدن به عنوان 2017 که در فصل گذشته نشان داده شد ، استفاده کرد ، ثبات ایجاد کند. “شما باید این تیم را دوست داشته باشید ، یا بعضی از مردم از این تیم متنفر هستند ، اما منظور من این است که شما باید حداقل به این تیم و نحوه کار آنها احترام بگذارید.”

بیشتر بخوان:  کابوی داک پرسکوت پس از جراحی موفقیت آمیز مچ پا از بیمارستان مرخص شد: گزارش

هیوستون قبل از گلزنی گل پیش از این که اسپرینگر گلزنی کند ، بلیک اسنل را در جایگاه پنجم بازی کرد ، با دو ماشین تک نفره و دو گل آلتوو. کارلوس کورئا ، که در پیروزی 4-3 پنجشنبه شب در خانه موفق شد ، تک آهنگ RBI را اضافه کرد.

کوریا گفت: “ما تسلیم نمی شویم ، و وقتی گفتیم که نمی خواهیم به خانه برویم ، واقعاً منظورمان این بود.” “ما می خواهیم به بازی بیس بال ادامه دهیم و نمی خواهیم این پایان فصل ما باشد. ما به این سه مسابقه اهمیت می دادیم و حالا باید یك مسابقه دیگر نیز انجام دهیم. اگر در این بازی پیروز نشویم ، معنای آن هیچ معنایی نخواهد داشت. ما باید فردا آنجا برویم و آن پیروزی را بدست آوریم. شما خونسرد خواهید بود.” “

در اوایل این هفته ، برخی از آستروها یک مستند در مورد Red Sox 2004 را تماشا کردند ، که پس از 3-3 پیروزی ، چهار بازی پی در پی پیروز شد تا قبل از کسب اولین قهرمانی جهان در 86 فصل ، نیویورک یانکی ها را با AL بی حس کند.

بیشتر بخوان:  جیمی کالینز از شیرها پس از تماس با داور از بازی هفته 1 به بیرون پرتاب شد

در غیر این صورت ، باشگاه های بزرگ لیگ که در یک سری بازی ها 3 بر صفر جلوتر هستند از هفت پست پس از فصل بهترین هستند 37-1 هستند.

هوستون همچنین در تلاش است تا اولین تیم پیروز بری با از دست دادن رکورد در فصل منظم (31-39) باشد. Astros به دلیل نقش آنها در رسوایی تقلب در راه رسیدن به عنوان 2017 که فصل گذشته فاش شد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

مانوئل مارگو دو بار حل کرد و سه بار برای Rays ‘Ray هدایت شد. آنها علی رغم برتری 3-0 در این سری ، آنها باز هم یک پیروزی از سری دوم جهانی در تاریخ امتیازات را به نمایش می گذارند – و یک افتضاح را از پیوستن به یانکی ها 2004.

در مسابقه 7 عصر شنبه تیراندازانی حضور خواهند داشت که با پیروزی هوستون در بازی 7 مقابل لس آنجلس داجرز در سری جهانی 2017 آغاز و به پایان رسید. لنس مک کالرز جونیور تیم Astros را انتخاب می کند ، در حالی که چارلی مورتون 36 ساله با تیم Rees شروع خواهد کرد.

بیشتر بخوان:  اوکلاهما در برابر ایالت میسوری: چگونه می توان افتتاحیه فصل 2020 Sooners را مشاهده کرد

آنها اولین دوتایی هستند که در همان بازی Winner Takes All After Season به عنوان هم تیمی های خود بازی می کنند و بعداً در Winner Takes All

در بازی حساس 7 در سال 2017 ، McCollers شروع کرد و 2/3 از وقت های گل بدون گل را پشت سر گذاشت در حالی که مورتون چهار وقت آخر را به پیروزی رساند. مورتون قبل از فصل 2019 با Tampa Bay قرارداد امضا کرد.

این همچنین یک بازی برگشت برای بازی 2 این سری است که مورتون و ریزه با نتیجه 4-2 برنده شدند.

کوین کش ، مدیر Rise گفت: “ما باید بهبود یابیم.” “این سناریویی نبود که ما می خواستیم 3-0 پیش برویم ، اما این یک گروه انعطاف پذیر است. ما از داشتن نوع حمله در آنجا تشویق شدیم. به دنبال برخی از حملات باشید.”

وی گفت: “شکی نیست که حرکت حرکت تغییر کرده است ، اما من شرط می بندم که این تیم توانایی بهبودی داشته باشد.”

والدز ، که در بازی افتتاحیه این سری با نتیجه 2-1 به اسنل باخت ، در حالی که 9 گل به ثمر رساند و در سومین حرفه خود پس از شروع فصل ، سه بار راه افتاد ، آستروس را یک دور و سه ضربه بدست آورد. ویلی آدامز به RBI دو برابر فریم بر ثانیه اجازه داد.

بیشتر بخوان:  فصل باز؟ ویروس US Open برای مقدماتی بسته می شود

آستروس به رایان پریسلی نزدیکتر است ، او برای سومین روز متوالی گلزنی کرد و در دومین باری که مانع پیروزی در بازی پنجم شد سه بار گلزنی کرد. در بازبینی ویدئو از وی حمایت کرد. او 9 پرتاب را انجام داد ، همه آنها برای حملات بود و مجموع 3 روز شروع خود را به 39 رساند.

بیکر 71 ساله که در 22 فصل نخست کار مدیریتی 23 ساله خود هدایت تیم های NL را بر عهده داشت ، با استفاده از مقداری بیس بال قدیمی توانست 42 ساله Cash را شکست دهد و اختلاف را 1-0 در فصل پنجم براندازد. . این رالی فقط یک توپ داشت. تیم Astros در سه مسابقه اول وقتی توپ را مستقیماً به بازیکنان زمین می زد ناامید شد.

اسنل با یولی گوریل در جایگاه پنجم افتتاح شد و به Aldemus Diaz اجازه داد یک آهنگ در استادیوم 82 خود داشته باشد. نقدی که تیمش بر اساس آنالیزها ساخته شده بود ، اسنل را قبل از اینکه بتواند شماره 9 را وارد کند ، مارتین مالدونادو و اسپرینگر را که دو ضربه به او وارد شد ، کشاند.

مالدونادو در برابر دیگو کاستیلو ضربه ای فداکارانه به وجود آورد و اسپرینگر یکی از دو راند را مشت کرد تا از سوراخی در استادیوم خلیج تامپا که به نوبه خود بود عبور کند. آلتوو با یک ضربه دو گوشه سمت چپ که اسپرینگر را وارد دروازه اش کرد ، به دنبال او حرکت می کرد که اگر براندون لوو به جای پایه دوم به درون آدم بریده انداخته می شد ، این بازی بیرون می رفت.

بیشتر بخوان:  هرشل واکر مشاهیر را که ادعا می کنند آمریکایی های آفریقایی تبار "مورد آزار و اذیت" قرار می گیرند ، تحسین می کند

پس از ورود مایکل برانتلی ، کورئا تصمیم می گیرد تا Altuve را بیاورد.

اسنل در چهار نوبت دو بار دو بار و سه بار را مجاز دانست ، چهار ضربه زد و چهار راه رفت.

بیکر که پس از برکناری ای جی هینچ پس از برکناری رسوایی سرقت سیگنال منصوب شد ، اولین مربی است که پنج تیم مختلف را به مرحله پلی آف برد. وی هنوز به عنوان مربی نتوانسته عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند. غول های سانفرانسیسکو وی قبل از باخت هفت بازی به فرشتگان ، به کلاس کلاسیک پاییز 2002 رسید. او به عنوان بازیکن به لس آنجلس داجرز در مسابقات جهانی 1981 پس از تساوی 0-2 نیویورک یانکیس کمک کرد تا در چهار مسابقه متوالی پیروز شود.

كایل تاكر از هوستون بالاتر از شین مك كلاهان جوان ایستاد و بالاتر از ششم قرار گرفت. روز هفتم ، برانتلی آهنگ RBI را زد و تاکر پرواز فداکاری را انجام داد.

بیشتر بخوان:  بوریس بیکر ادعاهای ورشکستگی جنایی در لندن را انکار می کند

مارگوت پیش از هفتم ری آندره اسکروب را شکست داد و با اختلاف دو بازی اختلاف در جایگاه هشتم کریستین خاویر را زد.

کش گفت ، همه ما ناامید شده ایم ، اما فکر نمی کنم آنها استرس داشته باشند. “من فکر می کنم آنها فهمیدند که برای چهارمین بار ما فرصت داریم کار خاصی انجام دهیم و راه هایی پیدا کنیم که بتوانیم واقعاً رقابت کنیم ، پاروها را آتش بزنیم ، چند ضربه برای چارلی بزنیم و راهی برای پیروزی پیدا کنیم.”

توپ مدرن

در بالای هشتم 33 پرتاب انجام شد و هیچکدام از آنها قرار نگرفت ، Astros پایه ها را در سه خط حمل کرد و سپس سه ضربه زد. بیکر گفت آنها خوش شانس بودند که این نیمه دیگر آنها را آزار نمی دهد.

بعدی

آستروس: مک کولرز در بازی رفت در هفت راند باخت 11 گل. او چهار بار اجرا کرد ، فقط یک بار و چهار ضربه.

ریس: مورتون در پیروزی در بازی دو پنج امتیاز 0-0 به دست آورد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyrvlzu8
is.gd/McMyKf
shrtco.de/L9Zoc
clck.ru/RSkdh
u.nu/2viv-
ulvis.net/gPUy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین باندهای مقاومت سال 2020 (که در حال حاضر می توانید خریداری کنید)

ش اکتبر 17 , 2020
تمرینات مقاومت با افزایش هرچه بیشتر مردم ، محبوبیت آن افزایش یافته است از خانه آموزش ببینید زیرا خاموش شدن ویروس کرونا. با بسته بودن سالن های بدن سازی و استودیوهای تناسب اندام ، ورزشکاران به راه حل های ساده ای متوسل شده اند که می تواند آنها را در […]