اسکادران جنگ ستارگان مینی فیلم CGI با سگ نبرد را دریافت می کند


Star Wars Squadrons تا تاریخ 2 اکتبر PS4 ، Xbox One و PC را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، اما ناشر EA با یک انیمیشن هفت دقیقه ای CGI در روز دوشنبه کمی طعم و مزه به ما داد. این خلبان امپریالیستی وارکو گری را هنگام تلاش برای زنده ماندن در برابر حمله ناوگان جمهوری جدید معرفی می کند.

گری رهبر اسکادران تایتان است و خود را شکار شده توسط New Republic X-wing پیدا می کند. این بسیار هیجان انگیز و سینمایی است – که با همکاری توسعه دهنده Motive Studios ، Lucasfilm و ILM ساخته شده است – و امیدوارم لحن بازی را منعکس کند.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های PS4 برای سال 2020

داستان پس از بازگشت جدی و پیروزی شورشیان در نبرد اندور اتفاق می افتد ، و چشم انداز بین جوخه پیشتاز نوپای جمهوری جدید و جوخه تیتان امپراتوری متناوب است. شما می توانید در کل بازی در بازی کنید VR در PS4 و رایانه شخصی و چند نفره از بازی متقابل پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید در مقابل دوستان فارغ از اینکه چه سیستم دارند ، روبرو شوید.

بیشتر بخوان:  رویداد اپل را به صورت زنده تماشا کنید: نحوه راه اندازی iPad ، اپل واچ امروز

تو می توانی پیش سفارش بازی اکنون با قیمت 40 دلار و انجام این کار به شما اقلام آرایشی و زیبایی را در CG کوتاه ارائه می دهد.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جوکوویچ می گوید که او به طور پیش فرض "درس بزرگی" از US Open آموخته است

د سپتامبر 14 , 2020
روم (AP) – نواک جوکوویچ پس از محرومیت از مسابقات US Open به دلیل ضربه ناخواسته با گلوی گلوی قاضی داور ، “یک درس بزرگ” آموخت. این حادثه هشت روز پیش یک پایان خیره کننده از پیروزی های 29 مسابقه جوکوویچ و تلاش برای کسب هجدهمین عنوان گرند اسلم بود. […]