اطلاعات غلط در شبکه های اجتماعی: اخبار امروزبه گفته گروه پشتیبان تبلیغات – فناوری حساب پذیر – برای CNN Business ، یک آگهی تلویزیونی که به مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، به دلیل برخورد و نفرت از شرکت توسط شرکتش حمله می کند ، در حین پوشش بحث معاون رئیس جمهور پخش می شود.

این اطلاعیه شامل تصاویری از زاکربرگ است که به کنگره می گوید فیس بوک وظیفه دارد یک نیروی مثبت در جهان باشد و به عنوان بنیانگذار ، مسئولیت نهایی را در قبال آن دارد.

سپس عناوین رسانه ای درباره ناکامی های چشمگیر اخیر فیس بوک (FB) ، از جمله عدم حذف صفحه شبه نظامیان در کنوشا ، ویسکانسین ، و مبارزه برای کنترل یک قانون ، یک تئوری توطئه توسط FBI به عنوان یک تهدید داخلی تروریستی داخلی توصیف شده است.

بیشتر بخوان:  ناگتس در بازی 7 مقابل کلیپرز شانس ناراحتی تاریخی دارد

در انتهای آگهی پیامی آمده بود: “دموکراسی ما در معرض خطر است. فیس بوک و مارک زاکربرگ را مسئول بدانید.”

نیکول گیل ، مدیر عامل و بنیانگذار Tech Accountable ، به سی ان ان بیزنس گفت: “این بحث معاون رئیس جمهور توجه ملت را به وضعیت ناخوشایند دموکراسی ما ، از فرسایش حقیقت تا قبیله گرایی شدید جلب خواهد کرد. مارک زاکربرگ و فیس بوک همه این موارد را حمل کرده اند و باید پاسخگو باشند.”

شریک بنیانگذار گروه دیگر ، جسی لهیریش ، گفت که او یک تبلیغ شش رقمی از طریق کابل ، جریان و خدمات دیجیتال خریداری کرده است.

بیشتر بخوان:  کم نیوتن روز بازی میهن پرستان را با مد طلایی آغاز می کند

وی گفت: این خرید آگهی شامل نکاتی در طول پوشش بحث CNN در مورد کابل و در برنامه صبح فاکس نیوز “فاکس و دوستان” در مورد خدمات پخش است.

حسابدار فناوری بودجه خود را فاش نکرد و همچنین هنگامی که CNN Business آن را درخواست کرد آن را فاش نکرد. به عنوان یک گروه 501 (c) (4) ، انتشار این اطلاعات هیچ تعهدی ندارد.

فیس بوک امسال خود را در مرکز مبارزات انتخاباتی قرار داده است ، زیرا مورد حمله جمهوری خواهان و دموکرات ها قرار گرفته است.

بیشتر بخوان:  پسر کوچک شجاع برای مسابقه NLCS vs Dodgers بزرگ شد

ژن اومالی دلیون ، مدیر مبارزات انتخاباتی برای انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ، هفته گذشته در نامه ای به زاکربرگ نوشت که امتناع شرکت وی از حذف اطلاعات غلط رای دهندگان که توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ به اشتراک گذاشته شده ، به معنای تبدیل شدن این شرکت به “مروج اصلی تبلیغات نادرست ملت در مورد رای گیری” است.

روز سه شنبه ، اندکی پس از آنکه فیس بوک پستی را از ترامپ حذف کرد که به دروغ ادعا می کرد آنفولانزا کشنده تر از Covid-19 است ، ترامپ در فیس بوک و توییتر ارسال کرد ، “بخش 230 را لغو کنید !!!”

بیشتر بخوان:  مالک تگزاس دو روز پس از اخراج بیل اوبراین از تجارت DeAndre Hopkins دفاع می کند

بخش 230 مخفف کلمه ای از قانون ایالات متحده است که به شرکتهای فناوری تقریباً نسبت به تمام تصمیمات مربوط به تعدیل محتوای آنها مصونیت می بخشد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y59nbcft
is.gd/HJYbtY
shrtco.de/asbNd
clck.ru/RNLvv
u.nu/79vjn
ulvis.net/dxNf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افدی آلمانی معتقد است انتقاد مت نگی از این جنایت "کاملاً صحیح" بوده است

س اکتبر 13 , 2020
خرس ها با پیروزی 20-19 مقابل دزدان دریایی پنجشنبه گذشته به 4-1 ارتقا یافتند ، اما اظهارات مربی مت ناگی در روز بعد در مورد میزان خوشحالی وی از تلاش نبود. ناگی با بیان اینکه “ما در حال حاضر یک تیم فوتبال دقیق در حمله نیستیم ،” افزود: بر اساس […]