الیوت: قرار نبود که در این فصل برای کلیپرز به این ترتیب خاتمه یابدحتی برای تیمی که ناکامی های آن را تعریف کرده اند ، برخورد کلیپرز برابر دنور در بازی 7 از سری بازی های مرحله دور دوم مرحله پایین و بسیار افتضاحی بود.

فینال کنفرانس غربی همچنان سرزمین موعود باقی مانده است ، که هرگز قابل بازدید نیست ، بسیار نزدیک اما بیش از حد توانایی کلیپرز. قرار بود این فصل برای آنها متفاوت باشد ، با ارزش ترین بازیکن دو بار فینال NBA کاوی لئونارد که آنها را با خونسردی از طریق سختی ها حمل کند و پل جورج یک استاندارد عالی در هر دو انتهای زمین قرار دهد ، اما خیلی زیاد پایان یافت قبل از پایان این ، در دور دوم و با دانش آنها می توانستند و باید کارهای بیشتری انجام می دادند.

آنها به مصاف دالاس و دوباره مقابل دنور به پلی آف رفتند. آنها پس از آنکه در نیمه دوم باخت 104-89 مقابل ناگتس مقاوم واشر گرفتند و با نتیجه 3-1 به برتری رسیدند ، پلی آف را با شکست دیگری در کارنامه خود ترک کردند. این یک فروپاشی کامل ذهن و بدن ، نفس و قلب بود.

بیشتر بخوان:  بر اساس گزارش ها ، وایت ساکس اجازه مصاحبه با تونی لا روسا برای افتتاح مدیریت را دریافت می کند

دکتر ریورز ، مربی کلیپرز در یک کنفرانس خبری ویدیویی با خبرنگاران گفت: “من فقط فکر می کنم دنور همه ما را کتک زد.” “برای من در حال حاضر ، من جای دادن اعتبار بیشتر به دنور هستم و شما می توانید بفهمید که همه تقصیرها به کجا می رود.”

از آنجا که او اصرار داشت که تقصیر را تعیین کند ، بیایید با خود ریورز شروع کنیم ، زیرا در اکثر بازی ها سرسختانه به تیم دوتایی نیکولا جوکیچ اصرار داشت. جوکیچ که یک پاس پاس خوب دارد ، در یک عملکرد سه گانه سه برابر موفق به 13 پاس گل رسیده است. جمال موری که در بسیاری از این دو تیم باز باقی مانده بود ، در کوارتر دوم 20 امتیاز و در مجموع 40 امتیاز داشت و فقط چهار پرتاب آزاد داشت.

انتظارات برای کلیپرز زیاد بود. در نهایت ، آنها کوتاه آمدند ، چه به دلیل ترکیباتی که مجبور بودند به دلیل مصدومیت و غیاب حباب پلی آف ، یا به دلیل کمبود سیستم تهویه یا چیز دیگری بازی کنند.

بیشتر بخوان:  شاهکار دفاعی لیکرز بیانیه ای نزدیک است

ریورز گفت که شرایط مطبوع بازیکنان به اندازه کافی بد است ، به طوری که “بچه ها می خواستند بیرون بیایند ، بنابراین شما مجبور بودید این کار را انجام دهید ، اما این برای بازی 7 معمول نیست.” آنها باید مایل بودند هرچه دارند روی زمین بگذارند. این انتظار دیگری است که محقق نشده است.

“ما آنها را ملاقات نکردیم. ریورز گفت ، این خط نهایی است. “من مربی هستم و سرزنش می کنم ، اما ما انتظاراتمان را برآورده نکردیم. چون اگر فکر می کردیم ، باز هم بازی می کردیم. “

لئونارد (شش برای 22) و جورج (چهار برای 16) دور از دسترس بودند ، وحشتناک ترین آنها در 12 شوت مستقیم از دست رفته برای پایان دادن به کوارتر سوم و در عمق کوارتر چهارم بود. به همین دلیل نیست که کلیپرز آسمان و زمین و پول و انبوهی از انتخاب های دور اول را برای به دست آوردن آنها جابجا کرد. جورج گفت که انتظارات برای آنها خیلی سنگین نیست.

بیشتر بخوان:  NLCS: داجرها از شانس بازی با Braves با طرفداران در ذهن لذت می برند

“فشار آشکاری برای برآورده کردن انتظارات عنوان است اما به عنوان یک بازیکن این را می خواهید. شما این را می خواهید ، “او گفت. “اولین بار در چنین شرایطی قرار گرفتم که انتظار می رود پیروز شویم.

“اما این همینه که هست. هیچ پلیس خارج نیست واقعیت این است که ما انتظارات را برآورده نکردیم ، اما من فکر می کنم از نظر داخلی احساس کردیم این یک سال قهرمانی یا شلوغی برای ما نیست. “

ریورز جورج و لئونارد را مجبور به سرزنش نکرد. “بازی 7s یک بازی فراموش نشدنی در پایان روز است. فکر نمی کنم آن دو نفر باشند. ” “من به عنوان یک گروه فکر می کنم. فقط آن دو نفر نبودند. اگر به کیفیت شوت ما نگاه کنید بسیار خوب بود ، اما توپ وارد زمین نشد و در آن شب ها امیدوار بودید که بتوانید به دفاع خود تکیه دهید و من فکر نمی کردم ، حتی اگر اعداد بگویند ما یک تیم دفاعی خوب ، من فکر نمی کردم که ما اصلاً بخشی از بازی خود را درک کرده باشیم. “

بیشتر بخوان:  اورلاندو از USC دوست دارد با پیشرفت در طرح دفاعی مورد تشویق قرار گیرد

ناگتس کارهای زیادی در این زمینه داشت زیرا آنها تنها تیم NBA شدند که در یک فصل پس از دو بار از کسری سری 3-1 خلاص شدند. مربی مایکل مالون گفت: “ما سه بار راهی پیدا کردیم که یک تیم واقعا خوب باشیم.”

در این مجموعه ، این بیش از حد کافی بود که بتواند کلیپرز را شکست دهد. “ما انتظارات قهرمانی را داشتیم و استعداد انجام آن را داشتیم. من فکر نمی کنم ما شیمی لازم برای انجام آن را داشته باشیم و این نشان داد. ”لو ویلیامز گفت.

“ما خطاهای دفاع و حمله داشتیم … این نشان داد. اما در پایان روز ، ما 3-1 صعود کردیم. ما دو موقعیت برای بردن بازی ها داشتیم ، 20 امتیاز بالاتر بودیم. ما باید این معامله را بسته می کردیم و این کار را نکردیم ، بنابراین شما به دنور اعتبار بازی را ادامه می دهید و ما توده های خود را می گیریم و به حرکت خود ادامه می دهیم. “

بیشتر بخوان:  "من کاملاً باز بودم!" چطور فصل Ben Roethlisberger به عنوان گیرنده به عنوان QB به او کمک کرد

آنها برای مدتی صدمه خواهند دید. آنها باید. آنها در مورد بهبود شیمی خود در آینده با ماندن در کنار هم ، با تبدیل شدن به غریزی مانند ناگتس صحبت کردند و این خوب به نظر می رسید اما چه کسی می گوید که فصل آینده نیز مجبور به مقابله با آسیب ها نیستند؟ آنها با ناملایمات روبرو شدند و چشمک زدند و این جای نگرانی است.

“بچه ها به دلایل درست مجبور شدند به خانه خود بروند. و وقت با ارزش زیادی را با هم از دست دادیم. با مصدومیت در فصل منظم و درون حباب ، وقت زیادی برای حضور در کنار هم نداشتیم. ”جورج گفت. “این طولانی ترین کششی بود که فکر می کنم ما با هم بازی کرده ایم ، اما کافی نبود. فکر می کنم در این مجموعه ، این نشان داد. “

بیشتر بخوان:  حروف: از سواری با غلتک پلاستر Plaschke لذت ببرید

تیم دنور تیمی است که مدتهاست با هم بازی می کنند. ” وقتی اوضاع ناخوشایند شد ، وقتی آنها به این نیاز داشتند یا به آن احتیاج داشتند ، آنها فقط یکدیگر را می شناسند. آنها مدت طولانی روی یک رشته بوده اند و فکر می کنم نشان داده شود. “

کمبودهای کلیپرز نیز نشان داده شد. آنها خود را در آن مرحله نهایی مسابقه فینال غرب با لیکرز پیش بینی کردند و باید با شکست دیگری در تاریخ آنها کنار بیایند. جورج گفت: “ما نسبت به اینكه با هم باشیم و در جاده چیزی بسازیم بسیار خوش بین بوده ایم.” اما آنها امسال دو شانس داشتند که چیزی بسازند و این کار را نکردند و باید با آن زندگی کنند.

الیوت از لس آنجلس گزارش داد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3p4lsnw
is.gd/VnvYLU
shrtco.de/CEwvN
clck.ru/QsFHG
u.nu/dri05
ulvis.net/Uo7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مربی داك ریورز می گوید پس از حذف LA Clippers از مرحله پلی آف مقصر را به گردن خود می اندازد

چ سپتامبر 16 , 2020
چندی نگذشته بود که فصل LA Clippers به ​​طرز خیره کننده ای سقوط کرد ، داک ریورز ، مربی گفت که می توان انگشت را به دلیل عدم موفقیت تیم در رسیدن به انتظارات عظیم قهرمانی اش به سمت او گرفت. بعد از اینکه کلیپرز کاملاً برای سومین بازی متوالی […]