امیدوارم ، آیفون 12 سرآغاز آتش سوزی gigafire در مورد گل سرسبد اپل باشد


تیم کوک رویداد پرتاب مجازی اپل را در ماه سپتامبر از پردیس این شرکت در کوپرتینو ، کالیفرنیا آغاز کرد.

یک سیب

دوربین ماه گذشته اپل iPad Watch و Watch در مرکز دفتر به شکل یک سفینه فضایی بزرگنمایی شده است ، زیرا در هنگام صعود برای دیدار با آسمان های آبی روشن و خورشیدهای روشن قبل از سقوط به یک عکس انتقالی برای پیدا کردن یک مدیر موزیک الهام بخش و درخشان ارکسترال ، پیدا کردن تیم کوک مدیر عامل شرکت در سالن های شیشه ای از دفتر مرکزی شرکت. یک مجسمه بزرگ رنگین کمانی مستقل در سمت راست ، در مرکز سیب پارک دیده می شود. با دعوت از رویداد اپل در 13 اکتبر ، می توانید انتظار همان صحنه را برای آیفون 12 آینده داشته باشید.

به عبارت دیگر ، تصویر عالی است.

نوعی صیقل کاری است که شما از اپل انتظار دارید ، هزینه ای که هنگام ارائه یک تصویر بی عیب و نقص چه در دستگاه هایشان و چه هنگام عرضه محصولاتشان از هیچ هزینه ای صرفه جویی نمی کند. این نوعی رویکرد سینمایی است که اپل در مورد افشای محصولات مجازی خود که قبلاً بود ، اتخاذ می کند ویروس کرونا آنها بیشتر امور هنجاری بودند و در صحنه اصلی بودند ، و تعریف جدیدی از این رویدادهای آنلاین در عصر COVID-19 ارائه دادند.

حتی ارائه سریع و انتقال جالب این س ifال را ایجاد می کند که آیا هرگز به رویدادهای شخصی نیاز داریم (برای اینکه روشن شود ، من اعتقاد راسخی دارم که هنوز هم انجام می دهیم).

اما نکته منفی پایبند بودن به چنین سخنرانی های عالی ، که اغلب اگر چند هفته قبل نباشد ، ایجاد می شوند ، بیشتر رویدادهای کنونی را از دست می دهند. آن آسمان آبی روشن در پخش مستقیم چیزی جز آن زمان نبود ، در حالی که آتش سوزی در امتداد سواحل غربی ایالات متحده در جریان بود ، دست کم 35 کشته و صدها هزار نفر مجبور به تخلیه خانه های خود در میان صحنه های دردناک آسمان های قرمز و نارنجی شدند. و هوای سنگین همراه با خاکستر و دود.

در کالیفرنیا ، آتش سوزی ها اکنون واجد شرایط “gigafire” هستند زیرا حداقل یک میلیون هکتار را سوزانده است. این یک مرحله بالاتر از “مگا آتشین” 100000 جریب است.

به گفته مرکز آتش نشانی ، هواشناسی و اپل ، اپل در جریان رویداد ماه سپتامبر خود ، علی رغم دفتر مرکزی خود در کوپرتینو ، کالیفرنیا ، چند مایل دورتر از دو آتش سوزی آماده – یکی در پارک ایالتی Portola Redwoods و دیگری در پارک ایالتی Big Basin ، به خصوص از این فاجعه نام نبرد. بهمن غیر انتفاعی است. ما امیدواریم که اپل در رویداد آیفون سر خود را به کارهایی که هنوز برای مقابله با این فاجعه انجام می شود ، نشان دهد.

همچنین مشاهده کنید: آتش سوزی های کالیفرنیا و غرب 2020: آنچه ما می دانیم و چگونه می توان به آنها کمک کرد

اگرچه این احتمال وجود دارد که رویداد ماه سپتامبر اپل قبل از شروع آتش سوزی ضبط شده باشد ، اما هنوز هم یک ارتباط عجیب بین صحنه های صیقلی سیب پارک و واقعیت تلخ در اطراف کالیفرنیا وجود دارد. در این مراسم کوک و تیم اجرایی وی از آیپد های جدید ، دو ساعت اپل و یک سرویس اشتراک اپل وان رونمایی کردند.

این یک اتفاق تنگ بود که کمی بیش از یک ساعت به طول انجامید. و اگرچه کوک به تأثیر COVID-19 در زندگی ما اشاره کرد – او در میان تعداد انگشت شماری از مدیران عامل Fortune 500 است که در موضوعات اجتماعی ، سیاسی و زیست محیطی موقعیت های عمومی را به دست گرفته اند – اما در مورد فاجعه دیگری که بر سر ساکنان منطقه آمده است ، هیچ اشاره ای نشده است. کالیفرنیا ، اورگان و واشنگتن.

این حذف با نظرات کوک در ماه ژوئن در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در تضاد بود. در WWDC ، او چند دقیقه به مبارزه با ویروس کرونا پرداخت. وی همچنین جنبش Black Lives Matter را تأیید کرد ، از جمله تعهد اپل برای توزیع 100 میلیون دلار “برای به چالش کشیدن موانع سیستمی که فرصت ها را برای جوامع رنگین پوست در زمینه های مهم آموزش ، برابری اقتصادی و عدالت کیفری محدود می کند”. قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس یک ماه قبل از کنگره رخ داده بود.

حتی اگر اپل اوایل ماه سپتامبر یک رویداد iPad و Watch را منتشر کند ، ممکن است بتواند ارائه را ویرایش کند و چند خط را برای حل اوضاع دوباره تنظیم کند. به عنوان مثال ، در بخش iPad ، صحنه ای در جنگل سرخ وجود داشت که در اثر آتش سوزی آسیب زیادی دید. می توان این تغییرات را ایجاد کرد – آتش سوزی ها حدود یک ماه است که ادامه دارد.

به هر حال ، شرکت های فناوری در چند سال گذشته وجدان ایجاد کرده اند ، در موضوعات اجتماعی بیشتری موضع گیری کرده و در مورد مسائل اجتماعی و سیاسی اظهار نظر می کنند زیرا بسیاری از کارمندان آنها – و مشتریان – انتظار دارند این شرکت های قدرتمند از قدرت بازار خود بیش از فروش تجهیزات به ما استفاده کنند.

ماریبل لوپز ، تحلیلگر تحقیقات لوپز گفت: “ما از دست ندهیم که بخشی از جلسات را برای همدردی با فاجعه های طبیعی که بسیاری از ما از جمله دنیای فناوری با آن روبرو هستیم ، دوباره ضبط کنیم.”

اپل به درخواستی برای اظهارنظر درمورد اینکه آیا ارائه بعدی به آتش سوزی های جنگل می پردازد ، پاسخ نداد.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

انتظار می رود هر ویژگی آیفون 12 را اپل اعلام کند


8:34

کارولینا میلانزی ، تحلیلگر Creative Strategies ، خاطرنشان کرد که علی رغم خسارت های ناشی از آتش سوزی ، شرایط برای مخاطبان خارج از ایالات متحده مناسب نیست. در مقابل ، مشکلات ناشی از جنجال های BLM ، اعتراضات مربوط به آن و ویروس کرونا از ماهیت جهانی تر است.

اینطور نیست که کوک از اوضاع آگاهی نداشته باشد. در اواسط ماه اوت ، او قصد خود را برای توییت کردن اعلام کرد اپل به تلاش های محلی برای آتش سوزی جنگل های محلی کمک می کنداو جمعه قبل از رویداد ، با اشاره به اپل ، توییت دیگری ارسال کرد او مصمم است که به تلاش های آتش نشانی و بازیابی کمک کند در امتداد ساحل غربی.

کوک با بیش از 12 میلیون دنبال کننده توییتر افتخار می کند ، بنابراین این توییت ها نشان دهنده یک حرکت خوب پشتیبانی است. اما او فرصتی را از دست داد تا مسئله را در عمده رویداد راه اندازی اپل برجسته کند ، که بیشتر از هر توییت کره کره چشم را جذب می کند. وی می توانست توجه بیشتری را به مسئله آتش سوزی ها جلب کند ، از جمله برجسته کردن اقدامات ابتکاری دیگر از طرف اپل و ارائه مثالی برای دیگران.

کوک هفته آینده هنگامی که انتظار دارد از اولین تلفن آیفون 5G این شرکت رونمایی کند ، شانس دیگری پیدا می کند. اگر این وقایع فرضی واقعاً آینده ما باشد ، چگونگی تطبیق شرکت ها با محصولات فعلی در جهان بسیار مهم است. و اگر هر شرکتی بتواند پیام ها را درست دریافت کند ، این اپل است.

اپل فقط می خواهد این کار را انجام دهد و تنظیماتی را انجام دهد. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید ، در مورد برخی از نرم افزارهایی به نام Final Cut Pro چیزی شنیده ایم که ممکن است بتواند به شما کمک کند.

اگر می خواهید کمک کنید ، در اینجا یک پرونده وجود دارد لیست سازمانهای مختلف می توانید به کسانی که کمک می کنند کمک مالی کنید.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2hrwa6a
is.gd/4oDt0c
shrtco.de/IGkHf
clck.ru/RLKEf
u.nu/4pasz
ulvis.net/wox1

بیشتر بخوان:  اکنون می توانید بازی های Xbox را در آیفون خود پخش جریانی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زودپز گرم کن القایی تحت فشار Zojirushi و بررسی گرمتر: برنج را تقریباً عالی می کند

ی اکتبر 11 , 2020
من عاشق پلوپز هستم. به سرعت و با مهارت طبخ می شود و برنج من را برای چند روز گرم و آماده برای خوردن نگه می دارد. در خانه ، ما همیشه یک میز در کنار میز آماده می کنیم تا با شام سرو کنیم یا یک سالاد ناهار را […]