انتخاب آلاباما و جورجیا ، پیش بینی از فرم 23-6: احتمالات ، خط بعدی نیک سبان اخبار COVID-19


Crimson Tide شماره 2 آلاباما (3-0) امیدوار است که تیم تیم فوتبال SEC در روز شنبه در یک مسابقه مهم بتواند برتری خود را بر 3 جورجیا بولداگ (3-0) حفظ کند. Kickoff قرار است از ساعت 8 عصر ET در CBS از استادیوم Bryant Denny در Tuscaloosa به نمایش زمان اصلی بپردازد. جزر و مد در پنج دیدار مستقیم که مربوط به سپتامبر 2007 است ، برنده شده است و این پیروزی ها پیروزی هایی در این مسابقات است[سك]عنوان بازی دو سال[أغو]و در دانشگاه ، فوتبال[بلوف]یک قهرمانی کلاسیک ملی اضافی در سه فصل[أغ]. آلاباما در طول سری 40-25-4 برتری دارد.

یک داستان کلیدی در این مسابقه مورد مربی آلاباما ، نیک سبان است. او آزمایش COVID-19 را در روز چهارشنبه مثبت اعلام کرد ، اما از آن زمان چندین آزمایش منفی انجام داده است و ممکن است روز شنبه نیز در حاشیه باشد. Crimson Tide به عنوان یک کاندیدای 6.5 امتیازی افتتاح شد ، اما اکنون در آخرین شانس در مسابقه Alabama-Georgia از William Hill ، با مجموع 58 امتیاز -4.5 است. قبل از انتخاب گزینه های جورجیا و آلاباما ، در فرم پیش بینی SportsLine Sports College پیش بینی کنید.

بیشتر بخوان:  برنامه فوتبال کالج 2020: 33 مسابقه به دلیل COVID-19 قبلاً به تعویق افتاده یا لغو شده اند

الگو SportsLine Show هر بازی فوتبال کالج FBS را 10 هزار بار شبیه سازی می کند. در طول چهار سال گذشته ، مدل رایانه ای اختصاصی در مقایسه با 100 بازیکن در رتبه بندی فوتبال برتر کالج ، بیش از 4200 دلار سود کسب کرده است. این در شش هفته از فصل فوتبال 2020 دانشگاهی با شوت های برتر 23-6 است و در حال حاضر تقریبا 1300 دلار سود دارد. هر کسی که او را دنبال می کرد بازدهی عظیم دید

اکنون ، این مدل اهداف خود را در مورد آلباما در مقابل جورجیا قرار داده است. اکنون می توانید برای دیدن گزینه ها به SportsLine مراجعه کنید. در اینجا شانس فوتبال کالج از ویلیام هیل و مسیرهای جورجیا و آلاباما وجود دارد:

  • گسترش آلاباما در مقابل جورجیا: آلاباما -4.5
  • آلاباما و جورجیا ، بالاتر ، زیر: 58 امتیاز
  • خط پول آلباما در مقابل جورجیا: آلاباما -190 ، جورجیا +170
  • UGA: بولداگها 6-2 در برابر گسترش در هشت جلسه گذشته این سری هستند.
  • ALA: Tide هنگام شکست از ATS ، شش سری پیروزی در بازی را پوشش داد.
بیشتر بخوان:  برنامه پخش تلویزیونی Open US 2020 ، زمان پخش تلویزیونی ، پخش مستقیم ، پخش آنلاین ، کانال ، زمان پخش گلف

چرا می توان آلاباما را تحت پوشش قرار داد

مهم نیست که شنبه کی مسئولیت دارد ، آلاباما باید بهتر بازی کند. صبان این هفته به رسانه ها گفت که وی دلیل این امر تلاش های دفاعی تاید ، تمرین بیش از حد خود و بقیه کارکنان است. وی خاطرنشان كرد كه این برنامه در یك سیستم بسیار پیچیده كار می كند كه متكی به بسیاری از بازخوانی ها و بخشهای تنظیمات ثانیه ای است كه باید در طول بازی انجام شود.

سابان گفت که او و هماهنگ کننده دفاعی پیت گولدینگ ممکن است از بازیکنانش خواسته باشند که خیلی چیزهای خیلی زود را یاد بگیرند و یک رویکرد ساده برای حرکت رو به جلو می تواند نتیجه بدهد. وی همچنین خاطرنشان کرد که اصلاح برخی خطاهای اساسی ، مانند خطاهای دنباله دار و زاویه های نادرست ، می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. در سمت روشن ، آلاباما با تولید برخی از تغییرات در زمان ، کمبود تولید ثابت را جبران کرده است. دو کودتای اجباری علیه A&M تگزاس رخ داد که در تبدیل یک بازی در نزدیکی به انفجار م instrumentثر بود.

بیشتر بخوان:  جشن لیکرز به نظر می رسد ... از فاصله اجتماعی

گوشه کهنه سرباز پاتریک سرتن دوم. جاش جوب در برابر اهداف اصلی عمودی مخالفان قدرتمند و موفق بود. به آنها در انجام عملیات بمب گذاری کند مانند جورج پیکنز و کیرس جکسون ، در جورجیا اعتماد خواهد شد.

چرا این امر گرجستان را پوشش می دهد

برای اخراج تیم جورجیا که به نظر می رسد یکی دیگر از بخشهای دفاعی بخشنده نیست ، آلاباما باید دوباره فعال باشد. بولداگ ها در دفاع کامل و بعد از FC Houston که فقط یک بازی انجام داده است ، در دفاع کامل در رده دوم قرار دارند. آنها با کسب 12.3 امتیاز در هر رقابت ، شماره 5 در سطح گل دفاع هستند.

بیشتر بخوان:  حمل کننده جریمه خطاهای ناگهانی دفاع می کند

آنها در نیمه دوم به خصوص قوی بودند و در شش فصل ترکیبی برابر آرکانزاس ، اوبرن و تنسی فقط شش امتیاز کسب کردند. بسته شدن نیمه دوم برای تنسی شامل یک حرکت شبیه چمچه زنی و یک امتیاز برای فرود توسط مونتی رایس بود تا حمله صاعقه 27-0 را در یک مسابقه فشرده از بین ببرد. داوطلبان با سرعت 21-17 به وقت استراحت پرداختند.

چگونه می توان آلاباما و جورجیا را انتخاب کرد

مدل SportsLine به درآمد ناخالصی متمایل است ، و هر دو مدافع عقب انتظار دارند 250 یارد یا کمتر پرتاب کنند. این مدل همچنین می گوید که یکی از جنبه های انتشار در بیش از 50 درصد شبیه سازی ها رخ می دهد. فقط می توانید در SportsLine چک کنید.

بیشتر بخوان:  نیکلاس همیلتون - 91 پیروزی لوئیس نشان می دهد که رویاها می توانند به واقعیت تبدیل شوند

پس چه کسی جورجیا را مقابل آلاباما پیروز خواهد شد؟ و کدام طرف گسترش به بیش از 50٪ از زمان می رسد؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید کدام طرف آلاباما در مقابل جورجیا رو به عقب گسترش می یابد ، همه این فرم پیشرفته بیش از 4200 دلار در انتخاب های برتر فوتبال دانشگاهی است و اطلاعات بیشتری در این باره پیدا کنید.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5tyxcyo
is.gd/Zbl0dw
shrtco.de/8gCmx
clck.ru/RSUzk
u.nu/3dnao
ulvis.net/rD0k

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Rory McIlroy (69) سعی می کند به جای چرخش ، گلف بازی کند

ش اکتبر 17 , 2020
Rory McIlroy می داند که تعقیب Xander Schauffele در آخر هفته CJ Cup سخت خواهد بود ، بنابراین او هدف دیگری را تعیین کرده است. وی پس از شلیک به 69 در روز جمعه گفت: “من کمی فراموشی دارم و تقریباً فراموش می کنم که چه کاری انجام داده ام.” […]