انتخاب دور اول تیتان ها ، ایسایا ویلسون به دلیل DUI دستگیر شد


NASHVILLE ، Tenn – دفتر کلانتری شهرستان دیویدسون تایید کرد ، انتخاب کننده دور اول تنسی تیتان ، Isaiah Wilson جمعه شب به دلیل DUI دستگیر شد.

تیتان ها در بیانیه ای گفتند: “ما از وضعیت آگاه هستیم.” “این رفتاری نیست که نشان دهنده شخصیت تیم فوتبال ما باشد و ما در حال کار بر روی جزئیات نحوه کار هستیم.”

بیشتر بخوان:  تماشاگران غیرفعال فوتبال فانتزی یکشنبه

طبق اسناد دادگاه ، ویلسون ساعت 11:29 شب دستگیر شد وی ساعت 1:28 بامداد شنبه با وثیقه 1000 دلاری آزاد شد. ویلسون قرار است در 7 اکتبر در دادگاه حضور یابد.

در گزارش دستگیری آمده است که ویلسون با سرعت بالایی در خیابان شارلوت نشویل رفت و آمد می کرد. به گفته یک شاهد ، وسیله نقلیه ای که بعداً به عنوان ویلسون شناخته شد ، در تقاطع 25 خیابان N. و خیابان شارلوت “پیراشکی” انجام می داد. ویلسون کنترل وسیله نقلیه خود را از دست داد و به دیوار بتونی برخورد کرد.

بیشتر بخوان:  منبع - شهروندان سانفرانسیسکو معتقدند جورج کیتل برای هفته 3 برمی گردد

ویلسون به افسر بازداشت کننده گفت که با لاستیک پشت مشکل دارد و این علت سقوط است. بر اساس گزارش دستگیری ، افسر از نفس ویلسون استشمام الکل کرد و متوجه ریزش چشمانش شد. ویلسون به افسر گفت كه قبل از رانندگی با وسیله نقلیه خود ، دو مارگاریتا مصرف كرده است.

ویلسون با آزمایش Breathalyzer موافقت کرد ، که منجر به سطح الکل خون 107/0 شد. حد تنسی 08/0 است.

ماه گذشته ، ویلسون پس از شرکت در گردهمایی در یک آپارتمان خارج از دانشگاه ، در گزارش پلیس پلیس دانشگاه ایالتی تنسی حاضر شد. ویلسون اخطار تخلف دریافت کرد.

بیشتر بخوان:  امتیازات NFL هفته 5: مهاجمان "A +" را برای رئیسان ناراضی دریافت می کنند ، Cowboys برای شکست دادن آسیب داک پرسکوت "B +" کسب می کند

مربی تایتان ها ، مایک ورابل ، در جریان اردوی آموزشی گفت: “شما نمی توانید یک بازیکن فوتبال حرفه ای را در خارج از ساختمان کنترل کنید.” “همیشه امیدوار باشید که ما تصمیمات درستی را از اینجا گرفته ایم و همه تلاش خود را برای حفظ بهترین سلامتی ممکن انجام می دهیم.”

تنسی ویلسون را با 29 امین انتخاب در پیش نویس امسال انتخاب کرد تا آینده خود را با تکل مناسب تقویت کند. ویلسون اردوی تمرینی را در لیست ذخیره COVID-19 آغاز کرد و هنگامی که توانست در تمرین شرکت کند با تهویه مطبوع دست و پنجه نرم می کند. وی هفته گذشته بار دیگر در لیست ذخیره COVID-19 قرار گرفت.

بیشتر بخوان:  BYU در مقابل هوستون: پخش زنده ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع مسابقه ، پیش نمایش بازی فوتبال ، امتیاز پخش شده


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تام بردی ، Bucs در هفته 1 فصل NFL برای مسابقه با درو بریز ، مقدسین آماده می شود

ی سپتامبر 13 , 2020
برای اولین بار در 20 سال گذشته ، تام بردی روزهای یکشنبه لباس متفاوتی به تن می کند. دنیا چنان عادت کرده است که بردی پیراهن شماره 12 خود را با آرم New England Patriot می پوشد ، حق رایانه ای که وی پس از انتخاب وی در ششمین دوره […]