انگلیس بلژیک را مهار کرده است ، اما آیا چنین استراتژی محافظه کارانه ای استعدادی را که ساوت گیت در اختیار دارد افزایش می دهد؟


لندن – انگلستان تعریف احساس هویت واضح را از ابتدای کار گارت ساوت گیت در اولویت قرار داده است. تلاش 50 ساله برای از بین بردن مهارهای ایجاد شده در ناکامی های گذشته و تجسم دوباره انگلستان به عنوان یک طرف جوان بدون تاریخ. جام جهانی دو سال پیش.

دیدار بلژیک از ومبلی با توجه به اینکه دو تیم در روسیه دو بار با پیروزی شاگردان روبرتو مارتینز در هر دو دیدار روبرو شده اند ، فرصتی عالی برای تعیین برتری آنها فراهم می کند. در حالی که این نتیجه باعث دلگرمی می شود و انگلیس به اندازه کافی قدرتمند است تا بتواند با بهترین تیم ها رقابت کند ، پیروزی 2-1 این سوال را ایجاد می کند که شما می خواهید چه تیمی باشید.

از این گذشته ، ما در سال 2018 احساسات زیادی درباره آن داشتیم. ساوت گیت تنها کسی نیست که آن تابستان را با علاقه زیادی به یاد می آورد. هواداران هرگز احساس نزدیكی به تیم انگلیس نداشته اند و همچنین به دلیل همه گیری جهانی از بازی خارج نشده اند. پالتوها ضرورت لباس بود نه ماسک صورت. اما او به سرعت سینه بند خود را در جایی که می توان به عنوان یک مجوز هنری کوچک به عنوان استعاره از بازیکنان خود توصیف کرد که زمان حرکت به جلو است ، زمان توسعه است.

بیشتر بخوان:  چیپ کلی می گوید دانشگاه کالیفرنیا پایان بسیار هجومی خود را تغییر نخواهد داد

– پخش روزانه ESPN FC در ESPN + (فقط ایالات متحده)
– نتایج را در ESPN’s Soccer Soccer Pick ‘Em پیش بینی کنید!
– راهنمای مشاهده ESPN +: بوندسلیگا ، سری A ، سری A ، جام حذفی و موارد دیگر

انگلیس در فینال جام جهانی 2018 عالی بود ، اما در هفت مسابقه ، آنها سه بار شکست خوردند و هوشمندانه از درک دقیق روند VAR – و سپس جدید – بهره بردند تا عملکرد خود را تقویت کنند. آنها با سه عقب بازی کردند. چند روز قبل از بازی افتتاحیه انگلیس مقابل تونس ، “كیل واكر عقب است” كیل واكر در پست دفاع راست نقش مدافع میانی را بازی كرد و “كمی عقب است” تا از پست دفاع راست مورد علاقه خود حركت كند.

هر دو دوباره در اینجا اتفاق افتادند. برای مدت طولانی ، واکر قابل پیش بینی ناخوشایند به نظر می رسید ، انگلیس در تصاحب تیم بلژیکی با هدایت روملو لوکاکو عالی و سازماندهی شده توسط کوین دی بروین بی نظیر ، در رویکرد نزدیک محتاط و کاملاً آشکار بود.

در شرایطی که انگلیس برای بدست آوردن موقعیت در این مسابقه تلاش می کرد ، لوکاکو در دقیقه 16 پس از اشتباه اریک دایر از روی نقطه پنالتی به گل رسید. دوتایی هافبک میانی بین جوردن هندرسون و دکلان رایس فاقد خلاقیت بودند زیرا آنها بی وقفه از کنار پهلو عبور می کردند ، و دومینیک کالورت لوین را برای تغذیه قراضه رها کرد ، البته با نگرش سیری ناپذیر و اشتها آور باعث شد که در این فصل به 10 گل برای باشگاه و کشور برسد. .

بیشتر بخوان:  نیویورک یانکی برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن 5 هومر را در زمان شروع کار قرار داد

بر اساس رده بندی فیفا ، بلژیک بهترین تیم جهان است ، بنابراین میزان هوشیاری در تیم ساوت گیت قابل درک بود ، خصوصاً اینکه هری کین تنها به دلیل “کشیدگی عضله” و غایب رحیم استرلینگ پس از آسیب دیدگی از ناحیه همستر فقط قادر به حفظ جایگاه روی نیمکت است. . اما این موضوع به طور فزاینده ای رایج است ، زیرا شروع نیمه دوم استفاده از Southgate از سه دفاع است که به یک دفاع 5 نفره خارج از مالکیت توپ تبدیل می شود. این پرونده در مورد دانمارک ، ولز و اکنون بلژیک بود. کنار گذاشتن چنین ابتکاری تأثیر اسراف و شانس آشکار حریف را تقویت می کند ، که یانیک کاراسکو به ویژه به آن واجب شد و دومی در رسیدن به اهداف انگلیس نقش داشت.

بیشتر بخوان:  Le'Veon Bell منتشر شد: پنج بهترین مکان برای ثبت نام وی به عنوان نماینده رایگان فوتبال فانتزی

هندرسون از طرف توماس مونیر دستی روی شانه خود احساس کرد و اگرچه این اتصال سقوط را توجیه نمی کند ، اما این حادثه منجر به یک پنالتی توسط توبیاس استایلر داور آلمانی شد. مارکوس راشفورد با یک ضربه پنالتی تایید شده MBE را در لیست افتخارات تولد ملکه جشن گرفت.

انگلیس در نیمه دوم پیشرفت کرد و با گل و نوآوری بیشتری بازی کرد. با این حال ، آنها خوش شانس بودند که شوت میسون مونت در دقیقه 64 از روی سایمون مینیولت به درون دروازه رفت.

واکر از شروع آهسته خود برای بازی سخت به پایان رسید و به کنترل لوکاکو کمک کرد در حالی که بلژیک بدون نتیجه به دنبال گل تساوی بود. راشفورد به انتهای دیگر نزدیک شد تا اختلاف پیروزی را افزایش دهد ، که برای میهمان سخت تر بود.

رویکرد مهار و ضد حمله در نهایت در انگلیس موثر بود و ضمن حفظ امیدهایشان برای صعود به فینال لیگ ملت ها ، اولین شکست را برای بلژیک از نوامبر 2018 به همراه داشت. اما آیا این روش باعث افزایش استعداد در اختیار ساوت گیت در طولانی مدت می شود؟

بیشتر بخوان:  پخش مستقیم را دنبال کنید: به نظر می رسد که در مسابقه غرب آسیا و Raiders ، محمیز ، رئیس ها بدون شکست باقی مانده است

ساوت گیت پس از بازی به اعضای رسانه گفت: “من فکر نمی کنم تعیین اینکه کدام سیستم ترجیح داده می شود مهم باشد.” “امشب من یک بازی سطح بالا را تماشا کردم که در آن ما توانستیم از توپ به خوبی استفاده کنیم ، موقعیت ها را ایجاد کنیم – شما موقعیت های زیادی نمی گیرید اما در این سطح از بازی موقعیت هایی ایجاد کردیم.

“دفاعی ، شما باید در محل باشید. شما به هیچ وجه ، شکل و فرم نمی توانید آرام باشید. بازیکنان آن را در اختیار داشتند. ما یک دوره 20 دقیقه ای را سپری کردیم که بیش از حد بار گرفتیم ، یک و دو نکته منفی ، باید بسیاری از تصمیمات سریع را می گیرید ، اما وقتی فکر می کنید که پیشگامان به علاوه دکلان و ترنت هستند ، این تصمیمات را تا حد زیادی قبول می کنند [Alexander-Arnold] جوانان ، بازی در برابر یک تیم بزرگ برای آنها یک تجربه عالی است. رفتن و برنده شدن باید به آنها ایده ای بدهد که ممکن است طی چند سال آینده برای آنها امکان پذیر باشد. “

پس از اینکه انگلیس جایگاه خود را در فینال نهایی جام جهانی قطر کرد ، ساوت گیت از فینال مقدماتی – مقابل لیتوانی خارج از خانه – استفاده کرد تا از فرم 4-2-3-1 که در تمام مدت استفاده می کرد به سه بازیکن عقب برود و سپس آن را در ماه های بعد اصلاح کرد. او پس از روسیه به سیستم 4-3-3 روی آورد تا استعداد هجومی بیشتری در تیم خود بدست آورد ، از حضور جادون سانچو در کنار راشفورد ، کین و استرلینگ هیجان زده شد. شعارهای حمایتی ایجاد تیم پویاتر و در حال گسترش بود که بتواند خود را تقریباً به هر تیمی تحمیل کند.

به دنبال این همه پرخوردهی گل ها به ثمر رسید. او در مقدماتی یورو 2020 37 گل برای انگلیس به ثمر رساند ، عددی که برابر ایتالیا بود و فقط بلژیک بود (40). از آن زمان ، کالورت لوین ، مونت ، جک گریلیش و جیمز مدیسون در سطح باشگاهی تمرین کردند و گزینه های مهیجی را به ساوت گیت دادند.

این استخر استعدادها ممکن است بسیار سنگین باشد و از خط وسط میانه زمین در قالب دی بروین خلاص شود ، اما بهترین تیمی که می تواند روی کاغذ تولید کند ، ذهنیت محافظه کارانه ای را که به موضوع ثابت تری تبدیل شده است فریاد نمی زند. بعد از اینکه او یک بار از 4-3-3 گم شد – و در نتیجه 4-2-3-1 انگلیس به جمهوری چک باخت – احتیاط بیشتر در انتخاب ساوت گیت رخ داد ، حتی ماه گذشته اعتراف کرد که سه بازیکن را انتخاب کرده است. دفاع در برابر دانمارک به دلیل نگرانی در خارج از زمین می تواند بازیکنان او را بی ثبات کند و در نتیجه به یک مدافع اضافی ایمنی بیشتری می دهد. قرار بود آن روزها پشت سر آنها باشد.

بیشتر بخوان:  نیک سبان از آلاباما تعجب می کند که آیا اولی میس از سیگنال های دفاعی می داند؟

در نهایت ، نتایج مهم است. سبک توسعه یافته تنها راه موفقیت نیست و صرف نظر از این ، Southgate حق داشت که این را به عنوان یک نقطه عطف مهم در پیشرفت انگلیس ستود. با این حال ، در ماه های آینده امید وجود دارد که آنها به چیزی بیشتر تبدیل شوند زیرا با قهرمانی در مسابقات قهرمانی اروپا 2020 ، قطعاً مجبور خواهند بود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5v93hv8
is.gd/32u7f3
shrtco.de/VqoBk
clck.ru/RLZ6H
u.nu/fz8fe
ulvis.net/4LkA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مربی برونکو: شیوع ویروس نشان می دهد چه کسانی "شاکی" هستند

ی اکتبر 11 , 2020
ویک فانجیو نمی خواهد در مورد چگونگی جذب دنور برونکو توسط NFL بشنود پس از اینکه مسابقه نیو انگلیس آنها برای دومین بار به تعویق افتاد روز یکشنبه پس از آزمایش پاتریوت ها برای ویروس چهارم کرونا. برای بازی FOX BET SUPER 6 (با حمایت مالی) اینجا را کلیک کنید […]