“اهداف حمله” B-2 نیروی هوایی برای آموزش جنگ در اقیانوس آرام


بمب افکن های B-2 نیروی هوایی ایالات متحده برای اطمینان از آمادگی رزمی ، سازگاری با سازندهای متحرک دشمن و هماهنگی عملیات جنگی با تفنگداران استرالیا ، اهدافی را در اقیانوس آرام پیدا می کنند و به آنها حمله می کنند.

در گزارش نیروی هوایی آمده است: هر دو كنترل كننده هوایی تاكتیكی مشترك آمریكا و استرالیا كه با بمب افكن های B-2 و B-1B عمل می كنند ، “در كنار هلیكوپترهای شناسایی مسلح Tiger Armed Reconnaissance and US Marine Corps RQ-21A Blackjacks برای شناسایی و نظارت بر آنها كار می كنند.”

به گفته فرماندهان ارشد نیروی هوایی ، این تمرین بخشی از یک تلاش استراتژیک برای پالایش ، افزایش و تسریع در عملیات نیروهای ویژه بمب افکن در سراسر اقیانوس آرام است. این مفهوم برای اجرای آمادگی بیشتر و فعالیتهای آموزشی رزمی برای حرکت به سمت استقرار نیروی جهانی کمتر “ایستا” است.

بیشتر بخوان:  کمیسیون ارتباطات فدرال ترامپ از داده های ناخواسته برای کاهش مشکلات باند پهن استفاده می کند

“ما در حال افزایش عملیات بمب افکن هستیم. BTF ها [Bomber Task Forces] برای نشان دادن تعهد ما به صلح و ثبات بسیار حیاتی هستند. ما باید غیرقابل پیش بینی باشیم و دشمنان بالقوه را از تعادل دور نگه داریم. ما بیش از حد قابل پیش بینی و بیش از حد انعطاف ناپذیر بودیم و تعادل نداشتیم و حضور را بیش از آمادگی قرار دادیم. ما در حال گذار به یک مدل استقرار نیرو پویا هستیم.

بمب افکن NEW AIR FORCE STEALTH فقط در “2 سال” وارد می شود

بیشتر بخوان:  FBI با بروز پیچ و تاب های جدید در مورد کلاهبرداری های مرتبط با رابطه جنسی ، هشدار می دهد در مورد اخاذی نوجوانان

هماهنگی هوا و زمین ، با هدف گذاری پیشرفته و شبکه های چند پلتفرمی ، با توجه به تغییر چشم انداز تهدید در اقیانوس آرام ، به طور فزاینده ای قابل توجه است. بمب افکن ها باید با توانایی بیشتر در مانور و سازگاری با اهداف جدید در پرواز کار کنند ، همه در حالی که اطلاعات را با بمب افکن های دیگر ، هلی کوپترها ، نیروهای زمینی و حتی نظامیان متحد به اشتراک می گذارند ، همه فعالیت های بررسی شده در این رزمایش نیروهای دفاعی ایالات متحده و استرالیا است.

هواپیماهای نیروی هوایی ایالات متحده ، نیروی دریایی ، تفنگداران دریایی و نیروی دفاع هوایی ژاپن یک تمرین تمرینی مشترک و دوجانبه در مقیاس بزرگ را در 18 اوت سال 2020 انجام می دهند – عکس پرونده.
(عکس نیروی هوایی ایالات متحده توسط گروهبان ستاد. پیتر رفت)

B-2 ، همگام با بمب افکن های B-1B ، سلاح های زنده را بر روی اهداف می انداخت و حملات سریع هوایی هماهنگ و “پوشش کم عبور” از زمین به زمین را تمرین می کرد.

بیشتر بخوان:  دانشمندان فسفر را در ونوس یافتند - نشانه ای احتمالی از زندگی

این نوع تنظیمات هدف برای سکوهایی مانند B-2 که در اقیانوس آرام پرواز می کنند از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا بمب افکن های پنهانکار نیاز به مقابله با سلاح های متحرک چینی مانند پدافند هوایی ساخت روسیه دارند.

شناخته شده است که چین تعداد زیادی پرتابگر موبایل برای طیف وسیعی از سلاح ها را در اختیار دارد. بنابراین ، اگر B-2 نیاز به بیرون بردن سایتهای پرتاب موشک با قابلیت شلیک موشک ضد کشتی DF-26 با برد 2000 مایل داشته باشد ، باید با اهداف جدید در پرواز سازگار شود.

بیشتر بخوان:  آیا اشکالات GM می تواند با آفت مزرعه جهانی مبارزه کند؟

ICBMS با استفاده از هسته ای NEW AIR FORCE برای استفاده در سال 2029

این بخشی از منطق تلاشهای فعلی ایالات متحده برای مدرن سازی B-2 با سیستم جدید مدیریت دفاعی است. این سنسور که اکنون در ناوگان B-2 نیروی هوایی ادغام شده است ، خدمه را قادر می سازد تا مکان های پدافند هوایی دشمن را شناسایی کرده و بنابراین در اطراف آنها پرواز کنند.

این نیز بخشی از اهمیت شبکه بسیار مهم است ، زیرا می تواند یک B-2 یا یک سکوی قابل مقایسه را قادر سازد تا اطلاعات هدف یا محل دفاع هوایی دشمن را به هواپیماهای دیگر مانند بمب افکن B-1B کمتر پنهانکار منتقل کند. استفاده از JTAC ها ، همانطور که در گزارش نیروی هوایی توصیف شده است ، در اینجا کاملاً قابل توجه است زیرا آنها می توانند در مناطق زمینی دارای استراتژیک حیاتی برای کمک به هشدار هواپیماها در مورد اطلاعات جدید هدف فعالیت کنند.

بیشتر بخوان:  می خواهید نهنگ ها را نجات دهید؟ استراق سمع تماس های آنها

B1-B در حین تمرین در کنار B-2 ها ، اهداف در حال حرکت را نیز درگیر می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در گزارش نیروی هوایی آمده است: “B-1B قادر به ردیابی ، هدف قرار دادن و درگیر کردن وسایل نقلیه در حال حرکت است و لینک داده کاملاً یکپارچه با قابلیت Link-16 باعث بهبود آگاهی موقعیتی در میدان جنگ و امنیت فراتر از اتصال به دید دور می شود.”

– کریس آزبورن سردبیر مجله Warrior Maven و سردبیر دفاع ملی منافع است –

بیشتر بخوان:  آزادی اینترنت در طی شیوع همه گیر Covid-19 ضرب و شتم زیادی را تجربه کرده است


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

3 معاملات آخر هفته: تخفیف 20 درصدی بلندگو ، 30٪ تخفیف در چمدان Monos و 44٪ تخفیف در تثبیت کننده 3 محوره

ش سپتامبر 12 , 2020
به آخر هفته خوش آمدید در حال حاضر روش های زیادی برای پس انداز پول وجود دارد ، بنابراین من برای جلب لذت جستجوی شما معاملات جذاب (اما کاملاً غیرمرتبط) را در یک مکان جمع کرده ام. و اگر چند دقیقه فرصت ندارید ، به یاد داشته باشید پادکست Cheapskate […]