اوباما و ریگان را از نگاه عکاس کاخ سفید پیت سوزا تماشا کنید


مستند جدید داون پورتر ، راهی که می بینم ، به ریاست جمهوری باراک اوباما و رونالد ریگان از نگاه عکاس رسمی کاخ سفید پیت سوزا نگاه می کند (دیده می شود در حالی که دوربین دارد).

تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

این داستان بخشی از است من خیلی وسواس دارم (اینجا مشترک شوید)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و ژانرهای خلاق درباره کار ، شغل و نگرانی های فعلی آنها است.

مستند جدید راهی که می بینم جمعه ، 16 اکتبر در ساعت 19 PM PDT و 10 PM PDT در MSNBC نمایش داده می شود. این فیلم از لنزهای پیت سوزا به روسای جمهور سابق باراک اوباما و رونالد ریگان نگاه می کند. در طول تصدی خود به عنوان عکاس رسمی کاخ سفید ، سوزا لحظات عمیق ، صمیمی ، خنده دار و با وقار دو نفر از برجسته ترین رئیس جمهورهای تاریخ معاصر را ثبت کرد.

راهی که می بینم به کارگردانی داون پورتر است که مستند الهام بخش جان لوئیس: مشکل خوب را نیز ارائه کرده است. لوئیس ، نماینده قدیمی کنگره و نماد حقوق مدنی ، در ماه جولای درگذشت.

پورتر و سوزا مهمان من بودند CNET’s من یک پادکست پادکست هستم. در طول مکالمه ما ، پورتر توضیح داد که چرا او به سوزا علاقه مند است و دیدگاه او در مورد کار با ریگان و اوباما است. وقتی سوزا شروع به فیلمبرداری از اوباما کرد ، رئیس جمهور آینده هنوز سناتور بود.

“او هست [Souza] داشت فکر می کرد: “این مرد کیست؟” پورتر گفت. “این همان چیزی است که من با پیت فکر می کردم. چگونه شد؟ چه چیزی روی پیت تأثیر گذاشت؟”

از زمانی که دوربین خود را در کاخ سفید به دار آویخت ، سوزا ، همانطور که در پروفایل اینستاگرام خود ذکر شد ، به یک شهروند کره زمین تبدیل شده است. طی سه سال گذشته ، خبرنگار عکاسی سابق توجهات خود را در مورد نگرانی کنونی کاخ سفید جلب کرده است. او انزجار خود را ثبت کرد زیرا فقط عکاس می توانست ، با ارسال تصاویر به عنوان همسایه. این ایده سیاسی نبودن بلکه یادآوری عزت و عطوفت لازم برای ریاست جمهوری به جهانیان بود.

وی گفت: “من صدای منحصر به فردی داشتم زیرا نه تنها با رئیس جمهور جمهوری خواه و دموکرات کار می کردم ، بلکه مطمئناً مشهورترین رئیس جمهور جمهوری خواه و مشهورترین رئیس جمهور دموکرات در نسل من است. از آنجا که دونالد ترامپ یک جمهوری خواه است. او کاری با این کار ندارد. او برای این موقعیت مناسب نبود.” سوزا

“برای سه سال ، ما دیدیم که داشتن یک فرد ناآماده و غیرمدل به چه معناست. وقتی با یک همه گیری جهانی روبرو می شوید و سعی می کنید راه خود را فریب دهید ، این به چه معناست. انجام شرکتی که انجام می دهد هر کاری باعث می شود شما ظاهر خوبی داشته باشید ، بهترین کار برای کشور نیست. بنابراین شروع این تصمیم برای من واقعاً دشوار نبوده است. حرف بزن. “

در طی 30 دقیقه پر جنب و جوش ، پورتر و سوزا در مورد اینکه چرا همدردی برای رهبر مرگ لوئیس بسیار مهم است ، اهمیت اعتراض ورزشکاران حرفه ای به تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک و نحوه برگزاری عروسی توسط اوباما بحث کردند.

کل مکالمه من را با Porter و Souza در Spotify یا Apple Podcasts بشنوید. راهی که می بینم در سینماهای منتخب در سپتامبر افتتاح شد. همچنین می توانید در برنامه پادکست موردعلاقه خود عضو شوید I’m So Obsessed. در هر قسمت ، من با یک هنرمند ، بازیگر یا خالق آشنا می شوم تا از کار ، حرفه و نگرانی های فعلی آنها مطلع شوم.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2b59dwx
is.gd/SUpIVD
shrtco.de/sro5Y
clck.ru/RSDes
u.nu/c1ytu
ulvis.net/iGp6

بیشتر بخوان:  معاملات Prime Day Walmart: Nintendo Switch Games ، JVC 98 دلار ، تلویزیون 32 اینچی و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Astros ری را خنثی می کند تا هفتمین مسابقه سرنوشت ساز در سری AL | MLB

ش اکتبر 17 , 2020
جورج اسپرینگر و خوزه آلتوف در پنجمین مسابقه یک رالی چهار دور به ثمر رساندند ، فرامپر والدز شش دوش چشمگیر انجام داد و هیوستون آستروس برای سومین بازی متوالی ، 7-4 روز جمعه تامپا بای ریز را شکست داد تا بازی 7 AL را مجبور کند. سری مسابقات. هیوستون […]