اوبر پس از یک درگیری حقوقی طولانی مجوز جدید لندن را بدست آورد


اوبر مجوزی را که در سال 2017 دوباره از دست داده پس می گیرد.

Chris J. Ratcliffe / Bloomberg از طریق گتی ایماژ

اوبر روز دوشنبه در انگلیس یک پیروزی به دست آورد که قاضی مجوز جدیدی برای فعالیت در آن صادر کرد لندن، “مناسب و صحیح” دانستن آن. این شرکت پس از از دست دادن مجوز خود در سال 2017 به دلیل نکات ایمنی ، در یک نبرد حقوقی سه ساله در پایتخت انگلیس قفل شده است.

در حکمی از دادگاه بدوی وست مینستر ، قاضی موافقت کرد که Uber می تواند برای 18 ماه آینده مجوز فعالیت در لندن را صادر کند و پس از آن بررسی می شود.

ULL [Uber London Limited] قاضی تان اکرام گفت ، “او سابقه کاملی ندارد اما یک تصویر بهبود یافته است. آزمایش اینکه آیا ULL” یک فرد متناسب و متناسب است “نیازی به کمال ندارد. من متقاعد شده ام که آنها آنچه را که از یک شرکت منطقی در بخش خود انتظار می رود و شاید بیشتر انجام می دهند.

این شهر در دره سیلیکون واقع شده است درخواست اتومبیل کنید این شرکت قبلاً در سپتامبر 2017 به عنوان یک بازیگر مشهور در صحنه اشتغال لندن حضور داشت ، اما وقتی مجوز آن تمدید شد درخواست او رد شد در مورد مسائل ایمنی و امنیتی ، و همچنین “عدم مسئولیت شرکت”. این شرکت از این تصمیم فرجام خواهی کرد و توانست سه سال گذشته در حالی که نبرد حقوقی آغاز شد ، فعالیت خود را در شهر ادامه دهد ، حتی معرفی دوچرخه های جامپ و مدیریت آن سرویس قایق مسافربری Thames Clipper در لندن.

نگرانی های مطرح شده در مورد عملیات اوبر در لندن فقط مربوط به شهر نبود و در واقع منجر به برکناری مدیر عامل شرکت تراویس کالانک ​​در ژوئن 2017 شد. مدیر عامل جدید دارا خسروشاهی حمله بزرگی را در اروپا آغاز کرد همچنین برخی تغییرات اساسی در تجارت ایجاد کرد ، از جمله معرفی تعداد زیادی از ویژگی های امنیتی جدید برای حفظ امنیت مسافران و رانندگان.

همچنین مشاهده کنید: راهنمای شما برای بهترین خدمات رزرو اتومبیل

نوامبر گذشته ، TfL پس از کشف اینکه رانندگان غیر مجاز موفق به بارگذاری عکسهای خود در حسابهای قانونی برای جابجایی مسافران شده اند ، درخواست Uber برای مجوز جدید را رد کرد. قاضی نتیجه گرفت که این نگرانی ها “به طور مناسب رفع شده است”.

سخنگوی حمل و نقل در لندن گفت: در نتیجه تصمیم ما در نوامبر سال گذشته ، اوبر تعدادی از تغییرات را برای بهبود ایمنی مسافران و رسیدگی به مواردی که شناسایی کردیم انجام داده است. “این مجوز 18 ماهه با تعدادی شرایط به ما امکان می دهد تا از نزدیک بر انطباق Uber با مقررات نظارت کرده و در صورت عدم رعایت استانداردهای لازم به سرعت اقدام کنیم.”

مجوز جدید اوبر برای فعالیت در پایتخت انگلیس شامل 21 شرط است که به طور مشترک توسط TfL و Uber به قاضی پیشنهاد شده است.

جیمی هیوود ، مدیر کل منطقه ای اوبر در شمال و شرق اروپا گفت: “این تصمیم تشخیص تعهد اوبر به ایمنی است و ما به کار سازنده با TfL ادامه خواهیم داد.” “هیچ چیز مهمتر از ایمنی افرادی که از برنامه Uber استفاده می کنند وجود ندارد زیرا ما برای ادامه حرکت لندن با هم همکاری می کنیم.”

در بیانیه ای انجمن رانندگان تاکسی دارای مجوز ، که نماینده رانندگان تاکسی سیاه مشهور لندن است و از مخالفان طولانی مدت اوبر است ، این تصمیم را “فاجعه ای برای لندن” توصیف کرد. در توییتر صادر شده است.

اوبر هنوز در انگلیس با یک نبرد حقوقی جداگانه روبرو است که آیا رانندگان آن ، که به عنوان کارمند پیمانکار طبقه بندی می شوند ، مستحق حمایت از کار از جمله حداقل دستمزد و حق تعطیلات هستند.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

مقایسه برنامه های تحویل غذا: DoorDash در مقابل Uber Eats


11:35
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyop24gw
is.gd/600kjx
shrtco.de/81Vqv
clck.ru/R748j
u.nu/qi-z2
ulvis.net/VfI

بیشتر بخوان:  MagSafe از آیفون 12 ویژگی خواب است و معامله ای بزرگتر از آن است که فکر می کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حباب برای تمام فصل NHL 2020-21 باز نخواهد گشت

د سپتامبر 28 , 2020
64 روز حضور در حباب های انتخابی NHL برای بارکلی گودرو شش ماه به نظر می رسد. مهاجم رعد و برق تامپا بای گفت: “سخت است.” “این یک فرآیند سنگ زنی بود.” جام استنلی: چیزهایی که باید درباره بزرگترین جایزه NHL بدانید این یک کار سخت است که او و […]