اولین اتومبیل برقی اختصاصی کیا که سال آینده به ایالات متحده می آید ، در این دهه 6 دستگاه دیگر نیز برنامه ریزی شده است


تعداد زیادی خودروی الکترونیکی در راه است.

که

کیا روز سه شنبه اطلاعات بیشتری در مورد آنچه “طرح اس” می خواند ، فاش کرد. این کیا تا حد زیادی برای نقشه راه خود صحبت می کند آینده برق. در حالی که ما قبلاً می دانستیم 11 ماشین الکتریکی در حال کار هستند ، اما اکنون می دانیم که هفت ماشین برای ایالات متحده ساخته شده است. این خودروساز کره ای هفت مدل EV آینده را در یک طرح اولیه طراحی کرد ، اما وسیله نقلیه میانی نقطه کانونی است.

این وسیله نقلیه با نام رمز “CV” سال آینده به بازار عرضه می شود و اولین اتومبیل برقی اختصاصی کیا را نشان می دهد. تاکنون ، این برند وسایل نقلیه طراحی شده با موتور احتراق داخلی با باتری و موتورهای الکتریکی را تولید کرده است. Niro ev و Soul EV (ما آن را با اقتدار خوب دومی داریم دیگر برای ایالات متحده منظور نیست) اتومبیل های برقی اختصاصی نیستند. وسیله نقلیه ای که از ابتدا به عنوان EV طراحی شده است ، بیشتر اوقات می تواند مأموریت خود را به مراتب بهتر انجام دهد. این بدان معنا نیست که Niro EV و Soul EV خودروهای ضعیفی هستند ، اما CV باید تمام دنده های پیشرانه با آلایندگی صفر را بسیار بهتر بسته بندی کند. در واقع ، کیا اشاره کرد که پلت فرم مدولار الکتریکی جهانی خود “بهترین فضای داخلی در کلاس” را برای خودروهای الکتریکی آینده در بخشهای مربوطه آنها فراهم می کند.

واقعاً نمی توانیم بگوییم CV چه شکلی خواهد داشت ، زیرا فقط نمای جلو را می بینیم. اگر این زاویه قضاوت شود می تواند یک سدان باشد ، اما گلخانه به نظر می رسد در قسمت بلندتر است. شاید این یک هاچ بک باشد. ما فقط هنوز نمی دانیم. اگر در تاریکی شلیک می کنیم ، وسیله نقلیه سمت چپ CV Niro EV بعدی است. ماشین در سمت راست آن با یک برآمدگی جلوی کوتاه کاملاً اسپرت تر به نظر می رسد. این برند گفت که قصد دارد این خودروهای الکتریکی را در چندین بخش گسترش دهد ، بنابراین امیدوارم که در نهایت با یک کراس اوور و SUV روبرو نشویم.

این اتومبیل ها از سرمایه گذاری 25 میلیارد دلاری که کیا در اوایل سال جاری برای خودروهای الکتریکی ساخته بود ، بدست می آیند ، اما انتظار نداشته باشید همه آنها به یک باره نشان داده شوند. اتومبیل های الکتریکی به تدریج تا سال 2027 روانه بازار می شوند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2020 کیا سول با ظاهری کاملاً واضح و جدید ، نسخه EV را بهبود بخشید


2:02


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y56g88bz
is.gd/Xxu6ZI
shrtco.de/vyiAm
clck.ru/Qsira
u.nu/ddx-d
ulvis.net/ryS

بیشتر بخوان:  معاملات Prime Day 2020 اکنون موجود است: Blink Mini 25 دلار ، Eco Auto 20 دلار ، تلویزیون 55 اینچی توشیبا 300 دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Apple One: آیا بسته اشتراک جدید اپل ارزش آن را دارد؟

چ سپتامبر 16 , 2020
تحلیلگران به CNN Business گفتند که بسته های جدید Apple One می تواند برای برخی از مشتریان ارزش زیادی داشته باشد و آنها را در خدمات اپل متصل نگه دارد. همچنین می تواند نشانه عدم ترسیم برخی از این اشتراک های منفرد باشد توجه کافی مصرف کننده به خودی خود. […]