اولین حضور گریت کول پس از فصل نشان می دهد که چگونه یانکی ها می توانند یک خطر جدی در مرحله پلی آف MLB داشته باشند


چه کسی می داند که آیا یک پیروزی چشمگیر برای این سرویس کافی است ، توجه داشته باشید که این یانکی های پس از فصل متفاوت از اعتصاب سلطان ها هستند که یک فصل منظم و نامنظم را پشت سر می گذارند.

اما باور کردن این ایده راحت تر است گریت کول او وقتی توپ را بدست آورد اینگونه بازی خواهد کرد.

او زمستان سال گذشته یانکی کول را داد ، به این امید که آس اکتبر من باشد و او در اولین فرصت خود در آکواریوم پس از فصل آنها خوش درخشید. کول سه شنبه شب با پیروزی 12-3 در سری 1 AL Wild Card بر هندی ها سلطه داشت. یانکس می تواند با پیروزی در روز چهارشنبه به سری مسابقات لیگ دسته AL صعود کند.

بیشتر بخوان:  این تیم آلاباما نیست که ما به آن عادت کرده ایم

اگر یانکی ها اینگونه بازی می کنند؟ خوب ، مراقب مسابقات انتخابی گسترده باشید.

کول ، با چهار اجرا در خانه پشتیبانی می کند ، در هفت دور دو بار و شش ضربه اجازه داده در حالی که هم تیمی هایش آس کلیولند را پاره کردند شین بیبر. کول 13 ضربه زد و راه نرفت ، فقط چیزی تام سیور در یک مسابقه پس فصل. کول همچنین اولین تیراندازی شد که دارای سه پلی آف مختلف با حداقل 12 ضربه بود. راجر کلمنز او تنها یانکی است که پلی آف بیشتری دارد (15 بازی در سال 4 از 2000 ALCS).

“به همین دلیل آن را دریافت کردیم ،” هارون قاضی او در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از بازی در مورد کول گفت. ما او را در ماه آوریل پرتاب نکردیم. ما در ماه مه نمی توانستیم او را پرتاب کنیم.

“او یک درجه دیگر را بالا برد. وقتی شما چنین نوع شدت ، فقط یک حیوان بودن در آنجا را دارید ، به حمله کننده ها حمله می کند و کار خود را انجام می دهد. عضویت در آن بسیار سرگرم کننده بود و به دنبال آن هستید.”

کول در حال ساختن 11 برای او بوددهم شروع فصل بعد و نشان داد. او تمام شب ، حتی در نقاط نادر مشکل ، اعتماد به نفس داشت. او در مقایسه با بیبر ، احتمالاً برنده جایزه AL Cy Young و احتمالاً AL MVP نیز بود. پژمرده بیبر ، که اولین بازیکن در آغاز کار خود در پلی آف بود.

در نیمه اول توسط قاضی به هومر برتری سریع 2-0 و فرصتی برای آرامش داده شد. انداختن به کایل هیگاشیوکا، کول که شخصاً او را در یک دوره تنها در طی چهار شروع آخر فصل خود به یک دوره راهنمایی می کرد ، کول در اوایل توپ سریع توپ را تحت سلطه خود قرار داد ، و این یک منحنی را ایجاد کرد که قبل از عزیمت به خارج از منطقه ، در اعتصابات مبدل به اعتصاب شد.

در نیمه سوم یانکی ها 3-1 پیش افتادند اما هندی ها با دو امتیاز دوم و سوم شدند. کول تکان خورد کارلوس سانتانا با حرارت 99 مایل در ساعت برای پایان دادن به تهدید.

کول سپس گفت: “من سرگرم شدم.” “شب خوبی بود.”

وی افزود: “ما باید لحن سریال را تعیین کنیم. بدیهی است که من از گرفتن توپ بسیار سپاسگزار و فروتن هستم. … تا بتوانم آن احساس واقعاً خوب را ایجاد کنم. قطعاً شب خاصی بود. ما در بیس بال چیزهای زیادی برای رفتن داریم. “

پسر سه ماهه کول ، کادن ، در میان یانکی ها بود که در بخش کوچکی از طرفداران اجازه ورود به Progressive Field را داشت و این یک شب خاص بود. کول هر وقت به سوالی در این باره پاسخ داد لبخند زد.

وی گفت: “اولین بار است که ما به عنوان یک خانواده با هم به ورزشگاه می رویم.”

علاوه بر عملکرد کول ، به همه چیزهایی فکر کنید که سه شنبه شب پس از یک فصل سخت برای یانکی ها درست انجام شد:

آنها از این ایده خلاص شدند که آنها همان تیم دور از استادیوم یانکی ، بهشت ​​یک فوتبالیست نیستند. آرون بون در ابتدا صحت آن ثابت شد برت گاردنر (3 در مقابل 5 با هومر) بیشتر کلینت فریزیر. گیلبر تورس، که یک سال سخت بود ، با هومر 4 در مقابل 4 بود. جیانکارلو استانتون او توپ را با سرعت 116.1 مایل در ساعت و 443 فوت شکست ، هومر با شکوه که آخرین بار خود را فراموش نشدنی کرد.

به لطف کول و کرم ، یانکی ها حتی مجبور نبودند در خط سرکوبگرهای پرقدرت خود فرو روند. لوئیز سیسا دو دور آخر را پرتاب کرد ، کلید اصلی برای یک ظاهر کمتر است زک بریتون یا آرولدز چاپمن بعداً در این بعد از فصل که ALDS و ALCS به پنج و هفت روز فشرده می شوند ، می تواند تأثیر بگذارد.

و به سرعت از کول ، ممکن است آنها اخطار را به بقیه قسمت ها ارسال کنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5lub9tv
is.gd/UoIMRU
shrtco.de/vwGYf
clck.ru/R926w
u.nu/9u2mi
ulvis.net/Vo8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Open Open 2020 فرانسه: سرنا ویلیامز و رافائل نادال در روز 4 - زنده! | ورزش

چ سپتامبر 30 , 2020
ما یک روز بسیار خوب پیش رو داریم (در صورت اجازه هوا) ، در آن سرنا ، رافا ، تیم و هالپ و اولین زن مکزیکی که دو دهه قبل در یک مسابقه گرند اسلم پیروز شد (“من فکر می کنم زندگی می کنم” ، رناتا زارازوا پس از پیروزی […]