اوکلاهما در برابر ایالت میسوری: چگونه می توان افتتاحیه فصل 2020 Sooners را مشاهده کرد


اگر طرفدار سر سخت Sooners هستید که از تماشای افتتاحیه فصل اوکلاهما در برابر ایالت میسوری هیجان زده است ، بهتر است آماده باز کردن دفترچه چک خود باشید. این بازی از طریق تلویزیون به صورت رایگان نمایش داده نمی شود ، در عوض مستقیماً با پرداخت 54.99 دلار به ازای هر بازدید پرداخت می شود.

علی رغم تهیه کنندگی FOX Sports Oklahoma ، این بازی از کانال پخش نخواهد شد. این تصمیمی است که در گذشته برای افتتاحیه های Sooners گرفته شده بود ، اخیراً با داکوتای جنوبی در سال 2019 ، و بدنام با Oklahoma vs. Army در سال 2018 ، بازی ای که باید یک کاغذ راهپیمایی روی کاغذ باشد – اما به سرعت به یک ترسناک بزرگ برای شروع فصل

بیشتر بخوان:  پیش نمایش سری مسابقات قهرمانی AL 2020 ، برنامه و زمان ها

تصمیم برای انتقال بازی ها برای پرداخت به ازای هر بازدید عمدتا مورد اهانت طرفداران قرار گرفته است که احساس می کنند مجبورند قیمت های برتر بازی هایی را که قبلاً با یک اشتراک ساده کابل در دسترس بودند ، تهیه کنند ، اما این مدلی شده است که اوکلاهما با آن راحت است – و طرفداران آن را شروع کرده اند پذیرفتن. با توجه به همه گیری Covid-19 که در حال حاضر مردم را از ورزش غارت می کند ، فقط برای دیدن بازگشت برخی از کالج های فوتبال کالج ، فقط برای پرداخت هزینه از طریق آن ، کمی خشن تر از آن احساس می شود – اما این است که چگونه می توان انتظار داشت بازی های بیشتری در این کشور پخش شود آینده.

بیشتر بخوان:  Astros Battle Back برای اجرای بازی 7 برابر اشعه

در اینجا نحوه تماشای شما آمده است:

  • چه زمانی: شنبه ، 12 سپتامبر. 6 بعدازظهر ET
  • تلویزیون: DirecTV (کانال 787) ، تلویزیون U-Verse (کانال های 636 ، 1636) ، ارتباطات کاکس (کانال 505) ، Pioneer (کانال 301) ، Vyve (کانال 658)
  • رادیو: KRXO-FM 107.7. KEBC-AM 1560


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دو و میدانی Clemson 24 مورد جدید COVID-19 را پیش از افتتاحیه های فصل فوتبال و فوتبال اعلام کرد

ش سپتامبر 12 , 2020
درست یک روز قبل از آغاز فصل فوتبال ، گروه دو و میدانی دانشگاه کلمسون روز جمعه اعلام کرد که 24 نفر ، از جمله 19 دانشجو ورزشکار ، آزمایش COVID-19 مثبت دارند. این دانشکده گفت که 1013 تست در اوایل هفته جاری انجام شد که منجر به موارد مثبت […]