او نمی تواند برای لیسیدن آموزش ببیند


دیترویت شیرها ممکن است در این هفته خداحافظی کنند ، اما این مانع از آن نشده است که تری بردشاو ، تحلیلگر فاکس ، برای دومین بار در عرض سه هفته ، شغل مت پاتریشیا را به عنوان مربی سیاه پوستان فراخواند.

بردشاو در جریان پیش نمایش فاکس گفت: “پاتریشیا ، در دیترویت ، شما نمی توانید تمرین کنید.” “باهوش ترین مرد جهان. دانشمند موشک. مهندس. لیس زدن را نمی تواند آموزش دهد. وقتی 10 امتیاز جلوتر باشد او نمی تواند پیشرفت کند. او باید برود.”

بردشاو در ماه سپتامبر گفته بود ، قبل از اینکه تنها شیرهای فصل این تیم برابر کاردینالز آریزونا برنده شوند ، هر دو مدیر کل باب کوئین “باید برکنار شود” به دلیل مبارزات مداوم تیم در دوران مسئولیت آنها.

بیشتر بخوان:  هی هو

[ For subscribers: Easiest way to beat Matt Patricia’s Lions: Let them take the lead ]

مت پاتریشیا ، مربی شیرهای دیترویت ، نیمه دوم را مقابل Green Bay Packers یکشنبه ، 20 سپتامبر 2020 ، در Green Bay ، ویسکانسین تماشا می کند.

شیرها در آخرین مکان خود در NFC North در هفته آخر خداحافظی 1-3 وارد می شوند و 12 بازی از 13 بازی گذشته خود را باختند که مربوط به فصل گذشته است. پاتریشیا به عنوان سرمربی 10-25-1 است ، با 12 باخت در مسابقاتی که شیرها با اختلاف دو برتری پیش افتاده اند.

امسال شیرها در از دست دادن خرس های شیکاگو ، گرین بی پکرز و نیواورلئان ساینتس بهتر از 17 ، 11 و 14 امتیاز عمل کردند.

بیشتر بخوان:  از آنجا که معلوم شد سوارا باسکر آهنگساز است ، 5 مورد از قوی ترین اجراهای او را در صفحه ببینید

پس از یک کلیپ در مورد شاهین های آتلانتا و مربی محاصره شده دن کوین در طول برنامه روز یکشنبه ، بردشاو شغل هر دو آدام گاس ، مربی پاتریشیا و جت های نیویورک را دعوت کرد ، که وی او را “یک مربی وحشتناک” توصیف کرد.

[ Ex-Detroit Lions exec Larry Lee helps make NFL more inclusive with Fritz Pollard Alliance ]

مت پاتریشیا ، مربی شیرهای دیترویت گفت که فلسفه مربیگری عمومی وی شامل پیگیری مداوم کار سخت برای بهبود حق رای دادن است.
مت پاتریشیا ، مربی شیرهای دیترویت گفت که فلسفه مربیگری عمومی وی شامل پیگیری مداوم کار سخت برای بهبود حق رای دادن است.

بردشاو گفت: “امروز مربیان باید فراتر از یک مربی دوستانه باشند.” “آنها باید مردی باشند که مورد احترام است ، اما بازیکنان دوست دارند برای آنها بازی کنند.”

بیشتر بخوان:  داستین جانسون بازیکن شماره 1 گلف جهان آزمایش Covid-19 | ورزش

هفته گذشته چندین شیر سابق مخالف توصیف پاتریشیا به عنوان میراث بازسازی در زمان مربیگری شیرها در سال 2018 بودند. شیرها قبل از آمدن پاتریشیا به دیترویت در هر دو فصل 9-7 پیش رفتند و پاتریشیا بسیاری از بهترین تیم ها را شکست داد. بازیکنانی از جمله داریوش اسلی و کوآندر دیگز.

[ I’m sorry for drinking Lions Kool-Aid, but here’s why I’m not giving up hope on 2020 ]

مایکل استرهان ، تحلیلگر فاکس ، گفت: “شما به گاز نگاه می کنید و به مت پاتریشیا نگاه می کنید ، من فکر می کنم آنها فقط مردان X و Os بودند.” “اگر می خواهید با بازیکنان خود این لیگ را ببرید باید روابط داشته باشید.”

بیشتر بخوان:  ویکی پدیا قرار است اولین طراحی مهم وب سایت خود را طی یک دهه گذشته انجام دهد

با دیو بیرکت در [email protected] تماس بگیرید. او را در توییتر دنبال کنید قراردادن توییت Free Press مدل اشتراک دیجیتال جدیدی را آغاز کرده است. در اینجا نحوه دستیابی به اختصاصی ترین مطالب شیرها آمده است.

این مقاله در اصل در دیترویت فری پرس منتشر شد: تری بردشاو: مربی شیرهای دیترویت مت پاتریشیا “نمی تواند لیس را تربیت کند”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y47l6aj5
is.gd/SpVAQH
shrtco.de/gsLh6
clck.ru/RLUKo
u.nu/ulbtg
ulvis.net/IatE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برنامه Astros Vs Rays ، پیش نمایش سریال: پخش زنده MLB ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع ALCS

ی اکتبر 11 , 2020
سری مسابقات لیگ برتر فوتبال با یک تقارن جالب عصر یکشنبه ، در پارک پتکو در سن دیگو آغاز می شود. Rays در فصل معمول 40-20 پیش رفت و بهترین دانه را در AL کسب کرد. آنها پرونده ای کاملاً واضح به عنوان بهترین تیم در MLS حداقل در شش […]